Hledat

Ubytování

Ženeva

V regionu Ženeva (Švýcarsko) máme celkem 253 hotelů a ubytování.

Pro region Ženeva doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ženeva (228), Bellevue (6), Versoix (4), Ženeva (3), Thônex (3), Vésenaz (2), Ženeva (2), Puplinge (1), Presinge (1), Cartigny (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ženeva

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Ženeva

Ghazali

9,9

Ghazali

Ubytování (Vila) Ghazali. Featuring mountain views, Ghazali provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 3.3 km from United Nations Geneva. Ubytování Ghazali se nachází ve městě Le Grand-Saconnex (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antonio’s Place I

9,7

Antonio’s Place I

Ubytování (Apartmán) Antonio’s Place I. Boasting garden views, Antonio’s Place I provides accommodation with a terrace and a kettle, around 3.1 km from PalExpo. Situated 2. Ubytování Antonio’s Place I se nachází ve městě Le Grand-Saconnex (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Vieille-Ville Genève

9,7

Studio Vieille-Ville Genève

Ubytování (Apartmán) Studio Vieille-Ville Genève. Studio Vieille-Ville Genève in Geneva provides accommodation with free WiFi, 300 meters from St. Pierre Cathedral, 2.2 km from Jet d'Eau and 3. Ubytování Studio Vieille-Ville Genève se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Jour et la Nuit

9,6

Le Jour et la Nuit

Ubytování (Bed and breakfast) Le Jour et la Nuit. Le Jour et la Nuit is located in a quiet area of Geneva and offers stylish and spacious rooms with free WiFi and a flat-screen cable TV, as well as a... Ubytování Le Jour et la Nuit se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home 5, chemin de la Pralay

9,6

Holiday Home 5, chemin de la Pralay

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home 5, chemin de la Pralay. Located in Bellevue in the Canton of Geneva region, Holiday Home 5, chemin de la Pralay has a garden. Ubytování Holiday Home 5, chemin de la Pralay se nachází ve městě Bellevue (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Point Cardinal

9,5

Point Cardinal

Ubytování (Apartmán) Point Cardinal. Point Cardinal, a property with a bar, is situated in Geneva, 3 km from Stade de Genève, 5 km from St. Pierre Cathedral, as well as 5 km from Jet d'Eau. Ubytování Point Cardinal se nachází ve městě Grand-Lancy (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Floatinn Boat-BnB

9,5

Floatinn Boat-BnB

Ubytování (Botel) Floatinn Boat-BnB. Loď Floatinn se nachází v přístavu v Ženevě. Nabízí výhled na slavnou fontánu Jet d'Eau a Ženevské jezero, sluneční terasu, venkovní posezení a Wi-Fi... Ubytování Floatinn Boat-BnB se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Luxury Apartments

9,5

Swiss Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Swiss Luxury Apartments. Swiss Luxury Apartments se nacházejí jen 200 metrů od Ženevského jezera a 600 metrů od hlavního vlakového nádraží a historického centra. Ubytování Swiss Luxury Apartments se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geneva Cozy

9,5

Geneva Cozy

Ubytování (Apartmány) Geneva Cozy. Situated 1.8 km from Stade de Genève, Geneva Cozy offers accommodation with a balcony. Ubytování Geneva Cozy se nachází ve městě Grand-Lancy (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genève Résidence Nations

9,5

Genève Résidence Nations

Ubytování (Apartmán) Genève Résidence Nations. Apartment Henri-Veyrassat offers an accommodation with free WiFi access and a balcony, located in Geneva, 2 km from the lake and 1 km from the Cornavin... Ubytování Genève Résidence Nations se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boël 5

9,4

Boël 5

Ubytování (Apartmán) Boël 5. Offering free WiFi and city views, Boël 5 is an accommodation located in Geneva, just 1.6 km from St. Pierre Cathedral and 800 metres from Victoria Hall. Ubytování Boël 5 se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grenade

9,4

Grenade

Ubytování (Apartmán) Grenade. Featuring free WiFi, GRENADE offers accommodation in Geneva. Jet d'Eau is 500 metres from the property. All units include a flat-screen TV. Ubytování Grenade se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Hamlet (Ex Nest Geneva)

9,3

The Hamlet (Ex Nest Geneva)

Ubytování (Apartmány) The Hamlet (Ex Nest Geneva). The Hamlet (Ex Nest Geneva) is located in the Cité district of Geneva, 2.3 km from Jet d'Eau and 4 km from Stade de Genève. Ubytování The Hamlet (Ex Nest Geneva) se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jurabelle

9,3

Jurabelle

Ubytování (Bed and breakfast) Jurabelle. Jurabelle is located in La Côte-aux-Fées. Free WiFi access is available. Featuring bathrobes, private bathroom also comes with free toiletries. Ubytování Jurabelle se nachází ve městě Bellevue (Švýcarsko - Canton of Neuchâtel). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel d'Angleterre

9,3

Hotel d'Angleterre

Ubytování (Hotel) Hotel d'Angleterre. Offering panoramic views of the lake and Mont Blanc, this luxurious, elegantly renovated 5-star hotel is located right on the shore of Lake Geneva. Ubytování Hotel d'Angleterre se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four Seasons Hotel des Bergues Geneva

9,3

Four Seasons Hotel des Bergues Geneva

Ubytování (Hotel) Four Seasons Hotel des Bergues Geneva. Elegantní Four Seasons Hotel Geneva se nachází v historické budově z roku 1834, přímo na břehu Ženevského jezera, a byl navržen renomovaným bytovým... Ubytování Four Seasons Hotel des Bergues Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fontaine

9,3

Fontaine

Ubytování (Apartmán) Fontaine. Offering free WiFi and city views, Fontaine is an accommodation situated in Geneva, just 1.1 km from Jet d'Eau and 1.3 km from St. Pierre Cathedral. Ubytování Fontaine se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments

9,2

Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments

Ubytování (Aparthotel) Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments. Fraser Suites Geneva jsou studia s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi situovaná v Ženevě, u ulice Rue du Marché, 300 metrů od katedrály sv. Ubytování Fraser Suites Geneva - Serviced Apartments se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel d'Allèves

9,2

Hotel d'Allèves

Ubytování (Hotel) Hotel d'Allèves. V polovině 18. století postavený Hotel D'allèves se nachází na tichém místě v centru Ženevy. Ubytování Hotel d'Allèves se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EV55

9,2

EV55

Ubytování (Apartmán) EV55. In the Eaux-Vives district of Geneva, close to Jet d'Eau, EV55 has free WiFi and a washing machine. The property features city views and is 1.9 km from St. Ubytování EV55 se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Geneva

9,2

Charming Geneva

Ubytování (Apartmán) Charming Geneva. Boasting city views, Charming Geneva features accommodation with a patio and a kettle, around 3.7 km from Jet d'Eau. Ubytování Charming Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EnSuite Bedrooms in Apt Duplex

9,2

EnSuite Bedrooms in Apt Duplex

Ubytování (Apartmán) EnSuite Bedrooms in Apt Duplex. Located in Geneva, 1.9 km from Jet d'Eau and 2.4 km from St. Pierre Cathedral, EnSuite Bedrooms in Apt Duplex offers free WiFi and air conditioning. Ubytování EnSuite Bedrooms in Apt Duplex se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Armures

9,2

Les Armures

Ubytování (Hotel) Les Armures. Jedinečný hotel Les Armures se nachází v budově ze 17. Ubytování Les Armures se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bémont 4

9,2

Bémont 4

Ubytování (Apartmán) Bémont 4. Situated 300 metres from St. Pierre Cathedral and 1 km from Jet d'Eau, Bémont 4 offers accommodation in Geneva. The apartment is 2. Ubytování Bémont 4 se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva).

The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva

9,1

The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva

Ubytování (Hotel) The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva. Prestižní historický hotel Ritz-Carlton de la Paix v Ženevě se nachází v samém srdci města, na břehu Ženevského jezera. Ubytování The Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boël 3 studio

9,1

Boël 3 studio

Ubytování (Apartmán) Boël 3 studio. Located 2.2 km from Jet d'Eau, 2.5 km from St. Pierre Cathedral and 3.9 km from Stade de Genève, Boël 3 studio offers accommodation situated in Geneva. Ubytování Boël 3 studio se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Beau Rivage Geneva

9,1

Hotel Beau Rivage Geneva

Ubytování (Hotel) Hotel Beau Rivage Geneva. Hotel Beau Rivage se nachází v centru Ženevy, nedaleko Paláce národů, který je sídlem OSN. Nabízí panoramatický výhled na Ženevské jezero a Mont Blanc. Ubytování Hotel Beau Rivage Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geneve chene-bougeries

9,1

Geneve chene-bougeries

Ubytování (Privát) Geneve chene-bougeries. Featuring garden views, Geneve chene-bougeries is situated in Geneva, 2.4 km from Jet d'Eau. The accommodation features free WiFi. Ubytování Geneve chene-bougeries se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domaine de Châteauvieux

9

Domaine de Châteauvieux

Ubytování (Hotel) Domaine de Châteauvieux. Hotel Domaine de Châteauvieux leží 10 km východně od Ženevy, na břehu řeky Rhony, uprostřed svěží zelené zahrady, a svým hostům nabízí skvělou kuchyni a... Ubytování Domaine de Châteauvieux se nachází ve městě Peney-Dessus (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Atelier de St. Maurice

9

BnB Atelier de St. Maurice

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Atelier de St. Maurice. Just 500 metres from Lake Geneva, this large apartment in Vésenaz is 10 km from Geneva. Ubytování BnB Atelier de St. Maurice se nachází ve městě Vésenaz (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de la Cigogne

9

Hôtel de la Cigogne

Ubytování (Hotel) Hôtel de la Cigogne. Hôtel de la Cigogne sídlí v historické budově a má všechny pokoje zařízené dobovým nábytkem. Ubytování Hôtel de la Cigogne se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Richemond

9

Le Richemond

Ubytování (Hotel) Le Richemond. Le Richemond se nachází na břehu Ženevského jezera. Tento prestižní 5hvězdičkový hotel má skvělou polohu s výhledem na Jet d'Eau a Mont Blanc. Ubytování Le Richemond se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boel 4 Studio

9

Boel 4 Studio

Ubytování (Apartmán) Boel 4 Studio. Offering free WiFi and city views, Boel 4 Studio is an accommodation located in Geneva, just 1.6 km from St. Ubytování Boel 4 Studio se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence de lux tout confort 2

9

Résidence de lux tout confort 2

Ubytování (Apartmán) Résidence de lux tout confort 2. Offering city views, Résidence de lux tout confort 2 is an accommodation situated in Geneva, 1.8 km from United Nations Geneva and 2.3 km from Jet d'Eau. Ubytování Résidence de lux tout confort 2 se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Longemalle

9

Hôtel Longemalle

Ubytování (Hotel) Hôtel Longemalle. Just a 3-minute walk from the Old Town, the English Garden and from Lake Geneva, the elegant Hôtel Longemalle offers you air-conditioned rooms equipped... Ubytování Hôtel Longemalle se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nash Pratik Hotel

8,9

Nash Pratik Hotel

Ubytování (Hotel) Nash Pratik Hotel. Nash Pratik Hotel se nachází ve městě Cointrin a nabízí terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a 3hvězdičkové ubytování v klimatizovaných pokojích s... Ubytování Nash Pratik Hotel se nachází ve městě Cointrin (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rotary Geneva - MGallery

8,9

Hotel Rotary Geneva - MGallery

Ubytování (Hotel) Hotel Rotary Geneva - MGallery. Hotel Rotary Geneva - MGallery Collection, zcela zrenovovaný v roce 2015, se nachází v centru města, jen 5 minut pěšky od vlakového nádraží Cornavin a 3... Ubytování Hotel Rotary Geneva - MGallery se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adriatica

8,9

Hotel Adriatica

Ubytování (Hotel) Hotel Adriatica. Located in Malagnou and Champel district in Geneva, a 5-min walk from the Grand Theatre, Hotel Adriatica offers a 24-hour reception and a bar, free... Ubytování Hotel Adriatica se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferme du Lignon

8,9

Ferme du Lignon

Ubytování (Penzion) Ferme du Lignon. Offering a garden, Ferme du Lignon is located on the grounds of an urban farm of Lignon in Vernier, 3.9 km from Geneva. Annecy is 34 km away. Ubytování Ferme du Lignon se nachází ve městě Vernier (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence de luxe tout confort

8,9

Residence de luxe tout confort

Ubytování (Apartmán) Residence de luxe tout confort. Offering free WiFi and city views, Residence de luxe tout confort is an accommodation situated in Geneva, just 1. Ubytování Residence de luxe tout confort se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bernina Geneva

8,9

Hotel Bernina Geneva

Ubytování (Hotel) Hotel Bernina Geneva. Benefiting from a prime location opposite Geneva's Main Railway Station, Hotel Bernina is adjacent to a big shopping centre and only a 5-minute walk from... Ubytování Hotel Bernina Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibis Styles Geneve Mont Blanc

8,9

Ibis Styles Geneve Mont Blanc

Ubytování (Hotel) Ibis Styles Geneve Mont Blanc. Hotel Ibis Styles Geneve Mont Blanc se nachází v Ženevě, 900 metrů od fontány Jet d'Eau i katedrály St. Pierre, a nabízí vlastní restauraci. Ubytování Ibis Styles Geneve Mont Blanc se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Genève Carouge

8,9

ibis Styles Genève Carouge

Ubytování (Hotel) ibis Styles Genève Carouge. Hotel ibis Styles Genève Carouge se nachází v Ženevě a nabízí terasu, sdílený lounge, nepřetržitě otevřenou recepci a úschovu zavazadel. Ubytování ibis Styles Genève Carouge se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kipling Manotel

8,8

Kipling Manotel

Ubytování (Hotel) Kipling Manotel. Kipling Manotel se nachází v klidné ulici v blízkosti Ženevského jezera, vlakového nádraží a mezinárodních organizací, a nabízí klimatizované pokoje a... Ubytování Kipling Manotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bristol

8,8

Hotel Bristol

Ubytování (Hotel) Hotel Bristol. The 4-star superior Hotel Bristol is situated in the centre of Geneva, facing the quiet Mont Blanc Square and only at a few steps away from the lake and... Ubytování Hotel Bristol se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eastwest Hôtel

8,8

Eastwest Hôtel

Ubytování (Hotel) Eastwest Hôtel. Eastwest Hôtel nabízí atmosféru soukromého domu v srdci Ženevy, diskrétní luxus a výhodnou polohu pár kroků od jezera a zároveň blízko nákupních a... Ubytování Eastwest Hôtel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandarin Oriental, Geneva

8,8

Mandarin Oriental, Geneva

Ubytování (Hotel) Mandarin Oriental, Geneva. Luxusní Mandarin Oriental provozuje 2 gurmánské restaurace na pravém břehu Rhôny, pouhých 5 až 10 minut od ženevských bank, obchodů a galerií. Ubytování Mandarin Oriental, Geneva se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence La Fontaine

8,8

Residence La Fontaine

Ubytování (Apartmány) Residence La Fontaine. Situated in Geneva, 1.9 km from United Nations Geneva, and PalExpo reachable within 2.1 km, Residence La Fontaine offers a restaurant, a bar and free WiFi. Ubytování Residence La Fontaine se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nash Suites Hotel

8,8

Nash Suites Hotel

Ubytování (Hotel) Nash Suites Hotel. Nash Suites Hotel se nachází v Ženevě, 1,4 km od PalExpo. Ubytování Nash Suites Hotel se nachází ve městě Cointrin (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Geneva Gare

8,8

ibis Styles Geneva Gare

Ubytování (Hotel) ibis Styles Geneva Gare. ibis Styles Geneva Gare se nachází v Ženevě, naproti hlavnímu vlakovému nádraží a katedrále Notre Dame. Ubytování ibis Styles Geneva Gare se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Réserve Genève Hotel & Spa

8,8

La Réserve Genève Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) La Réserve Genève Hotel & Spa. Luxusní 5hvězdičkový La Réserve Genève Hotel & Spa se nachází na břehu Ženevského jezera, je obklopen krásným upravovaným parkem o rozloze 4 akrů a má... Ubytování La Réserve Genève Hotel & Spa se nachází ve městě Les Geneveys-sur-Coffrane (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Ženeva - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 253 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Ženeva.

Pro region Ženeva doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ženeva (228), Bellevue (6), Versoix (4), Ženeva (3), Thônex (3), Vésenaz (2), Ženeva (2), Puplinge (1), Presinge (1), Cartigny (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Ženeva máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ghazali (9,9*), Antonio’s Place I (9,7*), Studio Vieille-Ville Genève (9,7*), Le Jour et la Nuit (9,6*), Holiday Home 5, chemin de la Pralay (9,6*), Point Cardinal (9,5*), Floatinn Boat-BnB (9,5*), Swiss Luxury Apartments (9,5*), Geneva Cozy (9,5*), Genève Résidence Nations (9,5*).

Region Ženeva může být skvělým místem pro strávení dovolené.