Hledat

Ubytování

Ubytování město Ženeva

Ve městě Ženeva (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ženeva

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ženeva

NH Geneva Airport Hotel

8,1

NH Geneva Airport Hotel

Ubytování (Hotel) NH Geneva Airport Hotel. NH Geneva Airport Hotel nabízí každých 20 minut bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště. Ubytování NH Geneva Airport Hotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atrium Airport Hotel

Atrium Airport Hotel

Ubytování (Hotel) Atrium Airport Hotel. Located in Meyrin, Atrium Airport Hotel features a restaurant, fitness centre, bar, and free WiFi. Ubytování Atrium Airport Hotel se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva).

SWISS GRAND APPARTEMENT

SWISS GRAND APPARTEMENT

Ubytování (Apartmán) SWISS GRAND APPARTEMENT. SWISS GRAND APPARTEMENT is set in Meyrin. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování SWISS GRAND APPARTEMENT se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny and modern duplex apartment in Geneva

Sunny and modern duplex apartment in Geneva

Ubytování (Apartmán) Sunny and modern duplex apartment in Geneva. Set in Meyrin, Sunny and modern duplex apartment in Geneva offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Sunny and modern duplex apartment in Geneva se nachází ve městě Ženeva (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ženeva

Město Ženeva se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ženeva.