Hledat

Ubytování

Ubytování město Versoix

Ve městě Versoix (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Versoix

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Versoix

Lake Geneva Hotel

8,5

Lake Geneva Hotel

Ubytování (Hotel) Lake Geneva Hotel. Lake Geneva Hotel ve Versoix byl otevřen v březnu 2014 a nachází se na břehu jezera. Ubytování Lake Geneva Hotel se nachází ve městě Versoix (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Genève Cottage

7,9

Genève Cottage

Ubytování (Hotel) Genève Cottage. Tato historická budova z 18. století, která byla několik měsíců renovována, se nachází 12 km severně od Ženevy a nabízí pohodlné a prostorné pokoje/apartmá... Ubytování Genève Cottage se nachází ve městě Versoix (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel des Balances

6,5

Hôtel des Balances

Ubytování (Hotel) Hôtel des Balances. Tento tradiční rodinný hotel se nachází v centru města Versoix, pouhých 30 metrů od Ženevského jezera a 10 km od Ženevy. Ubytování Hôtel des Balances se nachází ve městě Versoix (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agréable appartement près du lac

Agréable appartement près du lac

Ubytování (Apartmán) Agréable appartement près du lac. Set in Versoix in the Canton of Geneva region, Agréable appartement près du lac has a balcony. Ubytování Agréable appartement près du lac se nachází ve městě Versoix (Švýcarsko - Ženeva). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Versoix

Město Versoix se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Versoix.