Hledat

Ubytování

Vukovarsko-sremská župa

V regionu Vukovarsko-sremská župa (Chorvatsko) máme celkem 70 hotelů a ubytování.

Pro region Vukovarsko-sremská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vukovar (27), Vinkovci (26), Županja (8), Ilok (6), Opatovac (5), Privlaka (2), Šarengrad (2), Cerić (2), Bošnjaci (1), Vukovarsko-sremská župa (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vukovarsko-sremská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vukovarsko-sremská župa

Apartmani ORION - Sunce

10

Apartmani ORION - Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartmani ORION - Sunce. Set in Vinkovci, Apartmani ORION - Sunce offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani ORION - Sunce se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Srce Slavonsko

10

Srce Slavonsko

Ubytování (Apartmán) Srce Slavonsko. Situated in Vinkovci, Srce Slavonsko features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Srce Slavonsko se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Nola

10

Apartman Nola

Ubytování (Apartmán) Apartman Nola. Apartman Nola se nachází ve Vinkovci. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 46 km od Brčka. Ubytování Apartman Nola se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Stari Toranj II

10

Apartman Stari Toranj II

Ubytování (Apartmán) Apartman Stari Toranj II. Apartman Stari Toranj II se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Apartman Stari Toranj II se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Studio apartman Tonka

10

Studio apartman Tonka

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Tonka. Studio apartman Tonka se nachází ve Vinkovci ve Vukovarské-Syrmijské župě a nabízí balkon. Brčko je vzdálené 46 km. Ubytování Studio apartman Tonka se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Studio apartman Rose

10

Studio apartman Rose

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Rose. Studio apartman Rose se nachází ve Vinkovci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Brčka. Ubytování Studio apartman Rose se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Astra

10

Apartmani Astra

Ubytování (Apartmány) Apartmani Astra. Apartmani Astra se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Astra se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vila Rosa Vukovar

9,9

Vila Rosa Vukovar

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Rosa Vukovar. Set in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Vila Rosa Vukovar offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vila Rosa Vukovar se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Baotić

9,9

Apartmani Baotić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Baotić. Situated in Županja in the Vukovar-Syrmia County region, Apartmani Baotić features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Baotić se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Smještaj u franjevačkom samostanu

9,9

Smještaj u franjevačkom samostanu

Ubytování (Penzion) Smještaj u franjevačkom samostanu. Smještaj u franjevačkom samostanu nabízí ubytování v Iloku. Ubytování Smještaj u franjevačkom samostanu se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Stari Toranj

9,9

Apartman Stari Toranj

Ubytování (Apartmán) Apartman Stari Toranj. Apartman Stari Toranj se nachází ve Vukovaru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 34 km od Osijeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Stari Toranj se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vesna

9,8

Vesna

Ubytování (Apartmán) Vesna. Vesna se nachází ve Vukovaru a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Vesna se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Ante

9,8

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Located in Vinkovci, Apartman Ante provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartments O Sole Mio

9,8

Apartments O Sole Mio

Ubytování (Aparthotel) Apartments O Sole Mio. With garden views, Apartments O Sole Mio is set in Vukovar and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and sun terrace. Ubytování Apartments O Sole Mio se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Škribulja

9,8

Apartman Škribulja

Ubytování (Apartmán) Apartman Škribulja. Located in Županja, Apartman Škribulja provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 33 km from Brčko. Ubytování Apartman Škribulja se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Kod Kapetana Petra

9,8

Kod Kapetana Petra

Ubytování (Privát) Kod Kapetana Petra. Ubytování v soukromí Kod Kapetana Petra se nachází v obci Šarengrad a nabízí posezení. Ubytování Kod Kapetana Petra se nachází ve městě Šarengrad (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Valentic

9,8

Apartman Valentic

Ubytování (Apartmán) Apartman Valentic. Apartman Valentic se nachází ve Vinkovci a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 31 km od Osijeku. Ubytování Apartman Valentic se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Katarina

9,8

Apartman Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartman Katarina. Apartman Katarina se nachází ve Vinkovci ve Vukovarské-Syrmijské župě a nabízí terasu. Ubytování Apartman Katarina se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vila Rosa

9,8

Vila Rosa

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Rosa. Vila Rosa se nachází ve Vukovaru a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartment Mikela

9,8

Apartment Mikela

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikela. Apartment Mikela is situated in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Mikela se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartments and Rooms Villa Martini

9,7

Apartments and Rooms Villa Martini

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Villa Martini. Apartments and Rooms Martini se nachází u Dunaje v centru Vukovaru, v sousedství zámku Eltz. Ubytování Apartments and Rooms Villa Martini se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Studio Apartment Lukas

9,7

Studio Apartment Lukas

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lukas. Studio Apartment Lukas is located in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Studio Apartment Lukas se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Petros apartmani

9,7

Petros apartmani

Ubytování (Apartmány) Petros apartmani. Providing free bikes, Petros apartmani provides accommodation in Vukovar. Ubytování Petros apartmani se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Bosut

9,6

Bosut

Ubytování (Apartmán) Bosut. Situated in Vinkovci, Bosut features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Bosut se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Kuća za odmor Primavera

9,5

Kuća za odmor Primavera

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Primavera. Kuća za odmor Primavera se nachází ve Vinkovci a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Kuća za odmor Primavera se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartments Perić Županja

9,5

Apartments Perić Županja

Ubytování (Apartmány) Apartments Perić Županja. Offering garden views, Apartments Perić Županja in Županja offers accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Perić Županja se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Kelava

9,5

Apartman Kelava

Ubytování (Apartmány) Apartman Kelava. Located in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Kelava provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Kelava se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Jelica

9,5

Jelica

Ubytování (Apartmán) Jelica. Jelica se nachází ve Vinkovci. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jelica se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Accommodation Zara

9,5

Accommodation Zara

Ubytování (Apartmány) Accommodation Zara. Set in Vukovar, Accommodation Zara has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytování Accommodation Zara se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Ana Vukovar

9,5

Apartmani Ana Vukovar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ana Vukovar. Apartmani Ana Vukovar se nachází ve Vukovaru v okrese Vukovar-Syrmia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmani Ana Vukovar se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Pansion Vila Vanda

9,5

Pansion Vila Vanda

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Vila Vanda. Pansion Vila Vanda se nachází naproti městskému parku ve městě Vukovar. Sídlí v energeticky úsporné budově, která byla dokončena v březnu 2013. Ubytování Pansion Vila Vanda se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Marin

9,4

Apartmani Marin

Ubytování (Penzion) Apartmani Marin. Apartmani Marin is set in Vukovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Marin se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Rooms Biser Dunava

9,4

Rooms Biser Dunava

Ubytování (Penzion) Rooms Biser Dunava. Rooms Biser Dunuva se nachází ve Vukovaru. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a výhledem na Dunaj. Ubytování Rooms Biser Dunava se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hills

9,4

Hills

Ubytování (Penzion) Hills. Located in Vukovar, Hills features a bar. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Hills se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Sobe Mira

9,2

Sobe Mira

Ubytování (Penzion) Sobe Mira. Sobe Mira in Lipovac provides accommodation with a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sobe Mira se nachází ve městě Lipovac (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vukovarska Kuća

9,2

Vukovarska Kuća

Ubytování (Penzion – hostinec) Vukovarska Kuća. Offering a children's playground and views of the garden, Vukovarska Kuća is located in a quiet forest park in Vukovar. Ubytování Vukovarska Kuća se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Ubytování v regionu Vukovarsko-sremská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 70 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Vukovarsko-sremská župa.

Pro region Vukovarsko-sremská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vukovar (27), Vinkovci (26), Županja (8), Ilok (6), Opatovac (5), Privlaka (2), Šarengrad (2), Cerić (2), Bošnjaci (1), Vukovarsko-sremská župa (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Vukovarsko-sremská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmani ORION - Sunce (10*), Srce Slavonsko (10*), Rural Accommodation Veranda (10*), Kuća za odmor Ruža, Vinkovci (10*), Villa Ljiljana (10*), Apartman Lotta (10*), Vila Rosa Vukovar (9,9*), Apartmani Baotić (9,9*), APARTMAN MARIN (9,9*), Apartmani Špoljar (9,8*).

Region Vukovarsko-sremská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.