Hledat

Ubytování

Vukovarsko-sremská župa

V regionu Vukovarsko-sremská župa (Chorvatsko) máme celkem 70 hotelů a ubytování.

Pro region Vukovarsko-sremská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vukovar (27), Vinkovci (26), Županja (8), Ilok (6), Opatovac (5), Privlaka (2), Šarengrad (2), Cerić (2), Bošnjaci (1), Vukovarsko-sremská župa (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vukovarsko-sremská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vukovarsko-sremská župa

Apartmani ORION - Sunce

10

Apartmani ORION - Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartmani ORION - Sunce. Set in Vinkovci, Apartmani ORION - Sunce offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani ORION - Sunce se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Srce Slavonsko

10

Srce Slavonsko

Ubytování (Apartmán) Srce Slavonsko. Situated in Vinkovci, Srce Slavonsko features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Srce Slavonsko se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural Accommodation Veranda

10

Rural Accommodation Veranda

Ubytování (Venkovský dům) Rural Accommodation Veranda. Set on a plateau above the Danube, Country House Veranda is located about 2 km from Šarengrad. Ubytování Rural Accommodation Veranda se nachází ve městě Šarengrad (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

10

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Ruža, Vinkovci. Set in Vinkovci in the Vukovar-Syrmia County region, Kuća za odmor Ruža, Vinkovci offers accommodation with free private parking. Ubytování Kuća za odmor Ruža, Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Villa Ljiljana

10

Villa Ljiljana

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ljiljana. Set in Vinkovci in the Vukovar-Syrmia County region, Villa Ljiljana offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Ljiljana se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Lotta

10

Apartman Lotta

Ubytování (Apartmán) Apartman Lotta. Apartman Lotta is located in Vukovar. It provides free WiFi and a terrace. Osijek is 35 km from the apartment, while Vinkovci is 21 km away. Ubytování Apartman Lotta se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vila Rosa Vukovar

9,9

Vila Rosa Vukovar

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Rosa Vukovar. Set in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Vila Rosa Vukovar offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Vila Rosa Vukovar se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Baotić

9,9

Apartmani Baotić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Baotić. Situated in Županja in the Vukovar-Syrmia County region, Apartmani Baotić features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Baotić se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN MARIN

9,9

APARTMAN MARIN

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MARIN. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, APARTMAN MARIN features accommodation in Županja with free WiFi and garden views. Ubytování APARTMAN MARIN se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Špoljar

9,8

Apartmani Špoljar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Špoljar. Apartmani Špoljar se nachází v obci Županja a nabízí ubytování, zahradu, bar, zázemí pro grilování, terasu a výhled na město. Ubytování Apartmani Špoljar se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Ante

9,8

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Located in Vinkovci, Apartman Ante provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Škribulja

9,8

Apartman Škribulja

Ubytování (Apartmán) Apartman Škribulja. Located in Županja, Apartman Škribulja provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views and is 33 km from Brčko. Ubytování Apartman Škribulja se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments O Sole Mio

9,8

Apartments O Sole Mio

Ubytování (Aparthotel) Apartments O Sole Mio. With garden views, Apartments O Sole Mio is set in Vukovar and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and sun terrace. Ubytování Apartments O Sole Mio se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kod Kapetana Petra

9,8

Kod Kapetana Petra

Ubytování (Privát) Kod Kapetana Petra. Ubytování v soukromí Kod Kapetana Petra se nachází v obci Šarengrad a nabízí posezení. Ubytování Kod Kapetana Petra se nachází ve městě Šarengrad (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lucija

9,8

Apartman Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucija. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Lucija is situated in Vukovar. Ubytování Apartman Lucija se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartment Mikela

9,8

Apartment Mikela

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikela. Apartment Mikela is situated in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Mikela se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Villa Martini

9,7

Apartments and Rooms Villa Martini

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Villa Martini. Apartments and Rooms Martini se nachází u Dunaje v centru Vukovaru, v sousedství zámku Eltz. Ubytování Apartments and Rooms Villa Martini se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Lukas

9,7

Studio Apartment Lukas

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lukas. Studio Apartment Lukas is located in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Studio Apartment Lukas se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petros apartmani

9,7

Petros apartmani

Ubytování (Apartmány) Petros apartmani. Providing free bikes, Petros apartmani provides accommodation in Vukovar. Ubytování Petros apartmani se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Cibale

9,7

Apartman Cibale

Ubytování (Apartmán) Apartman Cibale. Set in Vinkovci, Apartman Cibale offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Cibale se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartment Sven

9,7

Apartment Sven

Ubytování (Apartmán) Apartment Sven. Apartment Sven is set in Vinkovci. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Sven se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Bosut

9,6

Bosut

Ubytování (Apartmán) Bosut. Situated in Vinkovci, Bosut features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Bosut se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kelava

9,5

Apartman Kelava

Ubytování (Apartmány) Apartman Kelava. Located in Vukovar in the Vukovar-Syrmia County region, Apartman Kelava provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman Kelava se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Perić Županja

9,5

Apartments Perić Županja

Ubytování (Apartmány) Apartments Perić Županja. Offering garden views, Apartments Perić Županja in Županja offers accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartments Perić Županja se nachází ve městě Županja (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelica

9,5

Jelica

Ubytování (Apartmán) Jelica. Jelica se nachází ve Vinkovci. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jelica se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Zara

9,5

Accommodation Zara

Ubytování (Apartmány) Accommodation Zara. Set in Vukovar, Accommodation Zara has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. Ubytování Accommodation Zara se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Vila Vanda

9,5

Pansion Vila Vanda

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Vila Vanda. Pansion Vila Vanda se nachází naproti městskému parku ve městě Vukovar. Sídlí v energeticky úsporné budově, která byla dokončena v březnu 2013. Ubytování Pansion Vila Vanda se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marin

9,4

Apartmani Marin

Ubytování (Penzion) Apartmani Marin. Apartmani Marin is set in Vukovar and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Marin se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Biser Dunava

9,4

Rooms Biser Dunava

Ubytování (Penzion) Rooms Biser Dunava. Rooms Biser Dunuva se nachází ve Vukovaru. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a výhledem na Dunaj. Ubytování Rooms Biser Dunava se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Aquarius

9,4

Guest House Aquarius

Ubytování (Penzion) Guest House Aquarius. Guest House Aquarius features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Bošnjaci. Ubytování Guest House Aquarius se nachází ve městě Bošnjaci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartmani Matosevic

9,4

Apartmani Matosevic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matosevic. Set in Ivankovo, 31 km from Vukovar, Apartmani Matosevic offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Matosevic se nachází ve městě Ivankovo (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Vinkovci

9,4

Apartman Vinkovci

Ubytování (Apartmán) Apartman Vinkovci. Situated in Vinkovci, Apartman Vinkovci features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hills

9,4

Hills

Ubytování (Penzion) Hills. Located in Vukovar, Hills features a bar. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Hills se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman VEGA

9,3

Apartman VEGA

Ubytování (Apartmán) Apartman VEGA. Set in Vukovar, Apartman VEGA offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman VEGA se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Villa Friedrich

9,3

Villa Friedrich

Ubytování (Penzion) Villa Friedrich. Villa Friedrich se nachází na pláži ve Vukovaru a nabízí zahradu, terasu, recepci s nepřetržitým provozem, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Villa Friedrich se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Vukovarska Kuća

9,2

Vukovarska Kuća

Ubytování (Penzion – hostinec) Vukovarska Kuća. Offering a children's playground and views of the garden, Vukovarska Kuća is located in a quiet forest park in Vukovar. Ubytování Vukovarska Kuća se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Mira

9,2

Sobe Mira

Ubytování (Penzion) Sobe Mira. Sobe Mira in Lipovac provides accommodation with a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sobe Mira se nachází ve městě Lipovac (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Villa Iva

9,2

Rooms Villa Iva

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Iva. Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok, 200 metrů od historického centra a nabízí restauraci s terasou, bezplatné parkoviště a kabelový internet v... Ubytování Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Snašini kućari

9,1

Snašini kućari

Ubytování (Bed and breakfast) Snašini kućari. B&B Snašini kućari v Gradišti nabízí sdílenou kuchyň, zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatný pronájem jízdních kol. Ubytování Snašini kućari se nachází ve městě Hotely v destinaci Gradište (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hostel Kolokva

9,1

Hostel Kolokva

Ubytování (Hostel) Hostel Kolokva. Located in Vinkovci, Hostel Kolokva features a bar, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Hostel Kolokva se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Ladanjsko Imanje Principovac

9,1

Ladanjsko Imanje Principovac

Ubytování (Bed and breakfast) Ladanjsko Imanje Principovac. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Ladanjsko Imanje Principovac offers accommodation in Ilok with free WiFi and garden views. Ubytování Ladanjsko Imanje Principovac se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hotel Stari Podrum

9,1

Hotel Stari Podrum

Ubytování (Hotel) Hotel Stari Podrum. Set in Ilok, Hotel Stari Podrum has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. The hotel offers river views and a terrace. Ubytování Hotel Stari Podrum se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maraton

9

Apartmani Maraton

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maraton. Set in Vukovar, Apartmani Maraton offers free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Maraton se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Lenije

9

Hotel Villa Lenije

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Lenije. Perfectly situated in idyllic surroundings yet close to the centre of Vinkovci, Villa Lenije combines modern style with traditional architecture, providing... Ubytování Hotel Villa Lenije se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aria

8,9

Apartment Aria

Ubytování (Apartmány) Apartment Aria. Apartment Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci, 32 km od Osijeku a 16 km od Vukovaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Plus

8,9

Hostel Plus

Ubytování (Hostel) Hostel Plus. Hostel Plus has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vinkovci. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hostel Plus se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dunav

8,8

Hotel Dunav

Ubytování (Hotel) Hotel Dunav. Hotel Dunav, obklopen zelení, se nachází přímo u břehu řeky Dunaje ve městě Ilok. Ubytování Hotel Dunav se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Nađ Holiday Home

8,8

Nađ Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Nađ Holiday Home. Prázdninový dům Nađ se nachází v Oroliku ve Vukovarsko-Sremské župě a nabízí terasu a výhled na hory. Dům stojí 15 km od Privlaky a 50 km od města Osijek. Ubytování Nađ Holiday Home se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Villa 32

8,8

Guesthouse Villa 32

Ubytování (Bed and breakfast) Guesthouse Villa 32. Situated in Vukovar, Guesthouse Villa 32 offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Guesthouse Villa 32 se nachází ve městě Vukovar (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Pavković

8,8

Apartmani Pavković

Ubytování (Apartmán) Apartmani Pavković. Apartmani Pavković is set in Stari Mikanovci and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The accommodation is 43 km from Vukovar. Ubytování Apartmani Pavković se nachází ve městě Vukovarsko-sremská župa (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Slavonija

8,7

Hotel Slavonija

Ubytování (Hotel) Hotel Slavonija. Boasting a bar and a terrace, Hotel Slavonija is set in Vinkovci. Ubytování Hotel Slavonija se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Vukovarsko-sremská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 70 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Vukovarsko-sremská župa.

Pro region Vukovarsko-sremská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vukovar (27), Vinkovci (26), Županja (8), Ilok (6), Opatovac (5), Privlaka (2), Šarengrad (2), Cerić (2), Bošnjaci (1), Vukovarsko-sremská župa (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Vukovarsko-sremská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmani ORION - Sunce (10*), Srce Slavonsko (10*), Rural Accommodation Veranda (10*), Kuća za odmor Ruža, Vinkovci (10*), Villa Ljiljana (10*), Apartman Lotta (10*), Vila Rosa Vukovar (9,9*), Apartmani Baotić (9,9*), APARTMAN MARIN (9,9*), Apartmani Špoljar (9,8*).

Region Vukovarsko-sremská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.