Hledat

Ubytování

Ubytování město Ilok

Ve městě Ilok (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ilok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ilok

Smještaj u franjevačkom samostanu

9,9

Smještaj u franjevačkom samostanu

Ubytování (Penzion) Smještaj u franjevačkom samostanu. Smještaj u franjevačkom samostanu nabízí ubytování v Iloku. Ubytování Smještaj u franjevačkom samostanu se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Rooms Villa Iva

9,2

Rooms Villa Iva

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Iva. Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok, 200 metrů od historického centra a nabízí restauraci s terasou, bezplatné parkoviště a kabelový internet v... Ubytování Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hotel Stari Podrum

9,1

Hotel Stari Podrum

Ubytování (Hotel) Hotel Stari Podrum. Set in Ilok, Hotel Stari Podrum has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. The hotel offers river views and a terrace. Ubytování Hotel Stari Podrum se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Smještaj Kordić

Smještaj Kordić

Ubytování (Privát) Smještaj Kordić. Smještaj Kordić se nachází v Iloku a nabízí zahradu a terasu. Sremski Karlovci leží 45 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Smještaj Kordić se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Kuća za odmor Weinrauch

Kuća za odmor Weinrauch

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Weinrauch. Set in Ilok, Kuća za odmor Weinrauch offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Kuća za odmor Weinrauch se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

deluxe one bedroom balcony suite

deluxe one bedroom balcony suite

Ubytování (Prázdninový dům) deluxe one bedroom balcony suite. Deluxe one bedroom balcony suite is located in Ilok and offers a bar, a garden and a terrace. The accommodation is 44 km from Vinkovci. Ubytování deluxe one bedroom balcony suite se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Izvor

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Izvor is located in Ilok and offers a restaurant, free bikes and a bar. With river views, this accommodation provides a patio. Ubytování Izvor se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ubytování (Apartmány) Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe. Ribarska kuća - Ilok, tradicijska kuća-sobe is situated in Ilok and offers a bar and a garden. The accommodation is 38 km from Novi Sad. Ubytování Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Soba Pavica

Soba Pavica

Ubytování (Privát) Soba Pavica. Soba Pavica is situated in Ilok. This property offers access to a balcony and free private parking. A flat-screen TV is available. Ubytování Soba Pavica se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Guest house Weinrauch

Guest house Weinrauch

Ubytování (Apartmán) Guest house Weinrauch. Located in Ilok in the Vukovar-Syrmia County region, Guest house Weinrauch features a garden. With garden views, this accommodation provides a patio. Ubytování Guest house Weinrauch se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Verona

Apartman Verona

Ubytování (Apartmán) Apartman Verona. Apartman Verona se nachází v Iloku. Klimatizované ubytování je vzdálené 44 km od Sremského Karlovce. Ubytování Apartman Verona se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Sobe Pavica

Sobe Pavica

Ubytování (Penzion) Sobe Pavica. Sobe Pavica se nachází v Iloku a nabízí terasu. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Sobe Pavica poskytuje pokoje s klimatizací a šatní skříní. Ubytování Sobe Pavica se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Ubytování ve městě Ilok

Město Ilok se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Ilok.