Hledat

Ubytování

Ubytování město Ilok

Ve městě Ilok (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ilok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ilok

Smještaj u franjevačkom samostanu

9,9

Smještaj u franjevačkom samostanu

Ubytování (Penzion) Smještaj u franjevačkom samostanu. Smještaj u franjevačkom samostanu nabízí ubytování v Iloku. Ubytování Smještaj u franjevačkom samostanu se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Villa Iva

9,2

Rooms Villa Iva

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Iva. Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok, 200 metrů od historického centra a nabízí restauraci s terasou, bezplatné parkoviště a kabelový internet v... Ubytování Rooms Villa Iva se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ladanjsko Imanje Principovac

9,1

Ladanjsko Imanje Principovac

Ubytování (Bed and breakfast) Ladanjsko Imanje Principovac. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Ladanjsko Imanje Principovac offers accommodation in Ilok with free WiFi and garden views. Ubytování Ladanjsko Imanje Principovac se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hotel Stari Podrum

9,1

Hotel Stari Podrum

Ubytování (Hotel) Hotel Stari Podrum. Set in Ilok, Hotel Stari Podrum has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. The hotel offers river views and a terrace. Ubytování Hotel Stari Podrum se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dunav

8,8

Hotel Dunav

Ubytování (Hotel) Hotel Dunav. Hotel Dunav, obklopen zelení, se nachází přímo u břehu řeky Dunaje ve městě Ilok. Ubytování Hotel Dunav se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Fisherman's Home Danube

8,6

Fisherman's Home Danube

Ubytování (Penzion) Fisherman's Home Danube. Boasting a garden and a terrace, Fisherman's Home Danube is situated in Ilok. Ubytování Fisherman's Home Danube se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Smještaj Kordić

Smještaj Kordić

Ubytování (Privát) Smještaj Kordić. Smještaj Kordić se nachází v Iloku a nabízí zahradu a terasu. Sremski Karlovci leží 45 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Smještaj Kordić se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Izvor

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Izvor is located in Ilok and offers a restaurant, free bikes and a bar. With river views, this accommodation provides a patio. Ubytování Izvor se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

deluxe one bedroom balcony suite

deluxe one bedroom balcony suite

Ubytování (Prázdninový dům) deluxe one bedroom balcony suite. Deluxe one bedroom balcony suite is located in Ilok and offers a bar, a garden and a terrace. The accommodation is 44 km from Vinkovci. Ubytování deluxe one bedroom balcony suite se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Weinrauch

Kuća za odmor Weinrauch

Ubytování (Vila) Kuća za odmor Weinrauch. Set in Ilok, Kuća za odmor Weinrauch offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Kuća za odmor Weinrauch se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Weinrauch

Guest house Weinrauch

Ubytování (Apartmán) Guest house Weinrauch. Located in Ilok in the Vukovar-Syrmia County region, Guest house Weinrauch features a garden. With garden views, this accommodation provides a patio. Ubytování Guest house Weinrauch se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba Pavica

Soba Pavica

Ubytování (Privát) Soba Pavica. Soba Pavica is situated in Ilok. This property offers access to a balcony and free private parking. A flat-screen TV is available. Ubytování Soba Pavica se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe

Ubytování (Apartmány) Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe. Ribarska kuća - Ilok, tradicijska kuća-sobe is situated in Ilok and offers a bar and a garden. The accommodation is 38 km from Novi Sad. Ubytování Ribarska kuća - Ilok ,tradicijska kuća-sobe se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Verona

Apartman Verona

Ubytování (Apartmán) Apartman Verona. Apartman Verona se nachází v Iloku. Klimatizované ubytování je vzdálené 44 km od Sremského Karlovce. Ubytování Apartman Verona se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Pavica

Sobe Pavica

Ubytování (Penzion) Sobe Pavica. Sobe Pavica se nachází v Iloku a nabízí terasu. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Sobe Pavica poskytuje pokoje s klimatizací a šatní skříní. Ubytování Sobe Pavica se nachází ve městě Ilok (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ilok

Město Ilok se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Ilok.