Hledat

Ubytování

Apartman Katarina Apartmán

9 Ulica Ivana Gorana Kovačića, 32100 Vinkovci, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartman Katarina. Apartman Katarina se nachází ve Vinkovci ve Vukovarské-Syrmijské župě a nabízí terasu. Ubytování Apartman Katarina se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartman Katarina

Apartmán je vzdálený 17 km od Vukovaru a 46 km od Brčka. Apartman Katarina se nachází ve Vinkovci ve Vukovarské-Syrmijské župě a nabízí terasu. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město. Na letiště Osijek je to 19 km. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Vinkovci

Apartmani ORION - Sunce

10

Apartmani ORION - Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartmani ORION - Sunce. Set in Vinkovci, Apartmani ORION - Sunce offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani ORION - Sunce se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Srce Slavonsko

10

Srce Slavonsko

Ubytování (Apartmán) Srce Slavonsko. Situated in Vinkovci, Srce Slavonsko features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Srce Slavonsko se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nola

10

Apartman Nola

Ubytování (Apartmán) Apartman Nola. Apartman Nola se nachází ve Vinkovci. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 46 km od Brčka. Ubytování Apartman Nola se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

10

Kuća za odmor Ruža, Vinkovci

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Ruža, Vinkovci. Set in Vinkovci in the Vukovar-Syrmia County region, Kuća za odmor Ruža, Vinkovci offers accommodation with free private parking. Ubytování Kuća za odmor Ruža, Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Villa Ljiljana

10

Villa Ljiljana

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ljiljana. Set in Vinkovci in the Vukovar-Syrmia County region, Villa Ljiljana offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Ljiljana se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Studio apartman Tonka

10

Studio apartman Tonka

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Tonka. Studio apartman Tonka se nachází ve Vinkovci ve Vukovarské-Syrmijské župě a nabízí balkon. Brčko je vzdálené 46 km. Ubytování Studio apartman Tonka se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Rose

10

Studio apartman Rose

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Rose. Studio apartman Rose se nachází ve Vinkovci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Brčka. Ubytování Studio apartman Rose se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ante

9,8

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Located in Vinkovci, Apartman Ante provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Valentic

9,8

Apartman Valentic

Ubytování (Apartmán) Apartman Valentic. Apartman Valentic se nachází ve Vinkovci a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 31 km od Osijeku. Ubytování Apartman Valentic se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mikela

9,8

Apartment Mikela

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikela. Apartment Mikela is situated in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Mikela se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Lukas

9,7

Studio Apartment Lukas

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Lukas. Studio Apartment Lukas is located in Vinkovci. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Studio Apartment Lukas se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Cibale

9,7

Apartman Cibale

Ubytování (Apartmán) Apartman Cibale. Set in Vinkovci, Apartman Cibale offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Cibale se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartment Sven

9,7

Apartment Sven

Ubytování (Apartmán) Apartment Sven. Apartment Sven is set in Vinkovci. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Sven se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Bosut

9,6

Bosut

Ubytování (Apartmán) Bosut. Situated in Vinkovci, Bosut features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Bosut se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Primavera

9,5

Kuća za odmor Primavera

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Primavera. Kuća za odmor Primavera se nachází ve Vinkovci a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Kuća za odmor Primavera se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelica

9,5

Jelica

Ubytování (Apartmán) Jelica. Jelica se nachází ve Vinkovci. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jelica se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vinkovci

9,4

Apartman Vinkovci

Ubytování (Apartmán) Apartman Vinkovci. Situated in Vinkovci, Apartman Vinkovci features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hostel Kolokva

9,1

Hostel Kolokva

Ubytování (Hostel) Hostel Kolokva. Located in Vinkovci, Hostel Kolokva features a bar, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Hostel Kolokva se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Hotel Villa Lenije

9

Hotel Villa Lenije

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Lenije. Perfectly situated in idyllic surroundings yet close to the centre of Vinkovci, Villa Lenije combines modern style with traditional architecture, providing... Ubytování Hotel Villa Lenije se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aria

8,9

Apartment Aria

Ubytování (Apartmány) Apartment Aria. Apartment Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci, 32 km od Osijeku a 16 km od Vukovaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Plus

8,9

Hostel Plus

Ubytování (Hostel) Hostel Plus. Hostel Plus has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Vinkovci. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hostel Plus se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Slavonija

8,7

Hotel Slavonija

Ubytování (Hotel) Hotel Slavonija. Boasting a bar and a terrace, Hotel Slavonija is set in Vinkovci. Ubytování Hotel Slavonija se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Admiral

8,5

Hotel Admiral

Ubytování (Hotel) Hotel Admiral. Hotel Admiral se nachází ve městě Vinkovci ve Vukovarsko-sremské župě, 32 km od města Osijek, a nabízí restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné... Ubytování Hotel Admiral se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Kristal

8,4

Hostel Kristal

Ubytování (Hostel) Hostel Kristal. Hostel Kristal offers air-conditioned accommodation in Vinkovci. Ubytování Hostel Kristal se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Matea - prenoćište

8

Sobe Matea - prenoćište

Ubytování (Penzion) Sobe Matea - prenoćište. Set in Vinkovci, Sobe Matea - prenoćište features a garden. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Sobe Matea - prenoćište se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Hotel Cibalia

7,7

Garni Hotel Cibalia

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Cibalia. Located 300 metres from the Vinkovci Bus and Train Station, Garni Hotel Cibalia has a restaurant and offers air-conditioned rooms and suites with free... Ubytování Garni Hotel Cibalia se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor “Brana”

Kuća za odmor “Brana”

Ubytování (Prázdninové domy) Kuća za odmor “Brana”. Kuća za odmor “Brana” is set in Vinkovci and offers a bar. Guests may enjoy free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Kuća za odmor “Brana” se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with WiFi Vinkovci (Slavonija) - 16805

Apartments with WiFi Vinkovci (Slavonija) - 16805

Ubytování (Penzion) Apartments with WiFi Vinkovci (Slavonija) - 16805. Set in Vinkovci, Apartments with WiFi Vinkovci (Slavonija) - 16805 offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments with WiFi Vinkovci (Slavonija) - 16805 se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN RUPČIĆ

APARTMAN RUPČIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RUPČIĆ. Situated in Vinkovci, APARTMAN RUPČIĆ features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování APARTMAN RUPČIĆ se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Green Kiss

Holiday home Green Kiss

Ubytování (Vila) Holiday home Green Kiss. Holiday home Green Kiss se nachází ve Vinkovci a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na řeku. 37 km od Osijeku. Ubytování Holiday home Green Kiss se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tihana

Apartman Tihana

Ubytování (Apartmán) Apartman Tihana. Apartman Tihana se nachází ve Vinkovci a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartman Tihana se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vikendica Pero

Vikendica Pero

Ubytování (Prázdninový dům) Vikendica Pero. Vikendica Pero se nachází ve Vinkovci ve Vukovarsko-Syrmijské župě a nabízí terasu. 38 km od Osijeku. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Vikendica Pero se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

APARTMAN RITA

APARTMAN RITA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RITA. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, APARTMAN RITA is located in Vinkovci. Ubytování APARTMAN RITA se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Kuća za odmor Rubić

Kuća za odmor Rubić

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Rubić. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Kuća za odmor Rubić is situated in Vinkovci. Ubytování Kuća za odmor Rubić se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Ravnica

Kuća za odmor Ravnica

Ubytování (Apartmán) Kuća za odmor Ravnica. Kuća za odmor “Ravinica” is set in Vinkovci and offers a terrace. The property has garden views and is 34 km from Osijek. Ubytování Kuća za odmor Ravnica se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN PAVIĆ

APARTMAN PAVIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN PAVIĆ. APARTMAN PAVIĆ is set in Vinkovci. The air-conditioned accommodation is 32 km from Osijek. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytování APARTMAN PAVIĆ se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VIP

VIP

Ubytování (Apartmán) VIP. VIP is set in Vinkovci. The air-conditioned accommodation is 32 km from Osijek. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytování VIP se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Set in Vinkovci, Apartment Marina offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden day

Golden day

Ubytování (Apartmán) Golden day. Golden day is situated in Vinkovci. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Golden day se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Apartman Jelačić Vinkovci

Apartman Jelačić Vinkovci

Ubytování (Apartmán) Apartman Jelačić Vinkovci. Apartman Jelačić Vinkovci is located in Vinkovci and offers a shared lounge and a terrace. With city views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Jelačić Vinkovci se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

Topli kutak

Topli kutak

Ubytování (Apartmán) Topli kutak. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Topli kutak is set in Vinkovci. Ubytování Topli kutak se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa).

LUNA 1

LUNA 1

Ubytování (Apartmán) LUNA 1. LUNA 1 se nachází ve Vinkovcích. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 46 km od Brčka. Ubytování LUNA 1 se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STUDIO APARTMAN BAROSSA

STUDIO APARTMAN BAROSSA

Ubytování (Apartmán) STUDIO APARTMAN BAROSSA. STUDIO APARTMAN BAROSSA se nachází ve Vinkovci a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 32 km od Osijeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování STUDIO APARTMAN BAROSSA se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani ORION - Kasiopeja

Apartmani ORION - Kasiopeja

Ubytování (Apartmán) Apartmani ORION - Kasiopeja. Apartmani ORION - Kasiopeja se nachází ve Vinkovci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Brčka. Ubytování Apartmani ORION - Kasiopeja se nachází ve městě Vinkovci (Chorvatsko - Vukovarsko-sremská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)