Hledat

Ubytování

Viroviticko-podrávská župa

V regionu Viroviticko-podrávská župa (Chorvatsko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Pro region Viroviticko-podrávská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatina (5), Čađavica (1), Španat (1), Virovitica (1), Rezovac (1), Lukač (1), Orahovica (1), Špišić-Bukovica (1), Duzluk (1), Otrovanec (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Viroviticko-podrávská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Viroviticko-podrávská župa

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ana. Situated in Slatina, Apartmani Ana features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Ana se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenočište Zlatni Klas Otrovanec

9,6

Prenočište Zlatni Klas Otrovanec

Ubytování (Penzion – hostinec) Prenočište Zlatni Klas Otrovanec. Prenočište Zlatni Klas Otrovanec features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Otrovanec. Ubytování Prenočište Zlatni Klas Otrovanec se nachází ve městě Otrovanec (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dvorac Janković

9,3

Dvorac Janković

Ubytování (Bed and breakfast) Dvorac Janković. Dvorac Janković se nachází v Suhopolje a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Dvorac Janković se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kurija Janković

9,3

Hotel Kurija Janković

Ubytování (Hotel) Hotel Kurija Janković. Located in Lukač, Hotel Kurija Janković features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Kurija Janković se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Mila

8,8

Rooms Mila

Ubytování (Penzion) Rooms Mila. Rooms Mila se nachází ve vesnici Rezovac a nabízí 3hvězdičkové ubytování se zázemím pro grilování, zahradou, bezplatným Wi-Fi a v některých případech s... Ubytování Rooms Mila se nachází ve městě Rezovac hotely a ubytování (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mozart

8,6

Hotel Mozart

Ubytování (Hotel) Hotel Mozart. Nedávno postavený hotel Mozart je jediný čtyřhvězdičkový hotel nedaleko Viroviticy, v srdci regionu Bilogora, který je známý nedotčenou přírodou a mnoha... Ubytování Hotel Mozart se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Business Club

8,3

Business Club

Ubytování (Penzion – hostinec) Business Club. Boasting a garden, Business Club is set in Slatina. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Business Club se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Virovitica

8,2

Rooms Virovitica

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Virovitica. Located only 500 metres from Virovitica’s centre, Rooms Virovitica offers an on-site restaurant with terrace serving national cuisine. Ubytování Rooms Virovitica se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor, Ferienhaus, Holiday home RUGAŠ

8,2

Kuća za odmor, Ferienhaus, Holiday home RUGAŠ

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor, Ferienhaus, Holiday home RUGAŠ. Prázdninový dům Kuća za odmor, Ferienhaus, Holiday home RUGAŠ se nachází v Orahovici a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 47 km od města Harkány. Ubytování Kuća za odmor, Ferienhaus, Holiday home RUGAŠ se nachází ve městě Orahovica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slavonski dvori

7,6

Slavonski dvori

Ubytování (Penzion) Slavonski dvori. Situated in Čađavica, Slavonski dvori has a garden, barbecue facilities and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Slavonski dvori se nachází ve městě Čađavica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Hotel Visnjica

7,6

Hotel Visnjica

Ubytování (Hotel) Hotel Visnjica. Hotel Visnjica se nachází v odlehlé obci Visnjica. Nabízí pokoje a apartmány, restauraci, bar, konferenční a banketové prostory, velkou zahradu a stáje pro... Ubytování Hotel Visnjica se nachází ve městě Španat (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

7,4

Apartment Petra

Ubytování (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra is set in Slatina. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Pinta

6,6

Guest House Pinta

Ubytování (Penzion) Guest House Pinta. Penzion Guest House Pinta se nachází ve Slatině ve Viroviticko-podrávské župě, 44 km od lázní Harkány, a nabízí terasu, výhled do zahrady, vlastní bar a... Ubytování Guest House Pinta se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Šulentić sobe i restoran

6,2

Šulentić sobe i restoran

Ubytování (Bed and breakfast) Šulentić sobe i restoran. Šulentić sobe se nachází v obci Virovitica, 31 km od obce Csokonyavisonta. i restoran nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Šulentić sobe i restoran se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Orkić

Kuća za odmor Orkić

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Orkić. Located in Orahovica in the Virovitica-Podravina County region, Kuća za odmor Orkić has a terrace. Ubytování Kuća za odmor Orkić se nachází ve městě Orahovica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake

Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake

Ubytování (Prázdninový dům) Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake. Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake is located in Orahovica and offers a garden and barbecue facilities. This property offers access to ping-pong. Ubytování Alluring Holiday Home in Orahovica near Lake se nachází ve městě Orahovica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Little House on Papuk

Holiday Home Little House on Papuk

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Little House on Papuk. Holiday Home Little House on Papuk se nachází v obci Slatinski Drenovac a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Holiday Home Little House on Papuk se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Edita

Apartman Edita

Ubytování (Apartmán) Apartman Edita. Apartman Edita is situated in Virovitica. This apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Apartman Edita se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment-am-Meer-2

Apartment-am-Meer-2

Ubytování (Apartmány) Apartment-am-Meer-2. Apartment-am-Meer-2 is located in Bačevac. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment-am-Meer-2 se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool

Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool. Situated in Čačinci, Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool features accommodation with a private pool. Ubytování Beautiful Holiday Home in Čačinci with Swimming Pool se nachází ve městě Čačinci (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Cacinci with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Amazing home in Cacinci with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Cacinci with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Located in Čačinci, Amazing home in Cacinci with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms provides accommodation with a private pool. Ubytování Amazing home in Cacinci with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Čačinci (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment-am-Meer

Apartment-am-Meer

Ubytování (Apartmány) Apartment-am-Meer. Apartment-am-Meer is located in Bačevac. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment-am-Meer se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

KRAJNA KUĆA ZA ODMOR

KRAJNA KUĆA ZA ODMOR

Ubytování (Prázdninový dům) KRAJNA KUĆA ZA ODMOR. KRAJNA KUĆA ZA ODMOR is set in Čačinci and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování KRAJNA KUĆA ZA ODMOR se nachází ve městě Hotely v destinaci Čačinci (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic

Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic

Ubytování (Apartmán) Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic. Featuring a restaurant, a bar, and a shared lounge, Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic features accommodation in Slatina with free WiFi and city views. Ubytování Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Ubytování v regionu Viroviticko-podrávská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Viroviticko-podrávská župa.

Pro region Viroviticko-podrávská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Slatina (5), Čađavica (1), Španat (1), Virovitica (1), Rezovac (1), Lukač (1), Orahovica (1), Špišić-Bukovica (1), Duzluk (1), Otrovanec (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Viroviticko-podrávská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmani Ana (9,7*), Prenočište Zlatni Klas Otrovanec (9,6*), Hotel Kurija Janković (9,3*), Rooms Mila (8,8*), Hotel Mozart (8,6*), Business Club (8,3*), Rooms Virovitica (8,2*), Slavonski dvori (7,6*), Apartment Petra (7,4*), Guest House Pinta (6,6*).

Region Viroviticko-podrávská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.