Hledat

Ubytování

Apartment-am-Meer Apartmány

Stari Put 235, 23234 Bačevac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment-am-Meer. Apartment-am-Meer is located in Bačevac. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment-am-Meer se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Popis ubytování Apartment-am-Meer

Guests have access to free WiFi throughout the property. Apartment-am-Meer is located in Bačevac. This air-conditioned apartment comes with 1 bedroom, a TV, and a kitchenette with a microwave and a fridge.

Vybavení ubytování Apartment-am-Meer

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Virovitica

Hotel Kurija Janković

9,3

Hotel Kurija Janković

Ubytování (Hotel) Hotel Kurija Janković. Located in Lukač, Hotel Kurija Janković features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Kurija Janković se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mozart

8,6

Hotel Mozart

Ubytování (Hotel) Hotel Mozart. Nedávno postavený hotel Mozart je jediný čtyřhvězdičkový hotel nedaleko Viroviticy, v srdci regionu Bilogora, který je známý nedotčenou přírodou a mnoha... Ubytování Hotel Mozart se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Virovitica

8,2

Rooms Virovitica

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Virovitica. Located only 500 metres from Virovitica’s centre, Rooms Virovitica offers an on-site restaurant with terrace serving national cuisine. Ubytování Rooms Virovitica se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment-am-Meer-2

Apartment-am-Meer-2

Ubytování (Apartmány) Apartment-am-Meer-2. Apartment-am-Meer-2 is located in Bačevac. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Apartment-am-Meer-2 se nachází ve městě Virovitica (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)