Hledat

Ubytování

Ubytování město Slatina

Ve městě Slatina (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Slatina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slatina

Apartmani Ana

9,7

Apartmani Ana

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ana. Situated in Slatina, Apartmani Ana features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Ana se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Business Club

8,3

Business Club

Ubytování (Penzion – hostinec) Business Club. Boasting a garden, Business Club is set in Slatina. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Business Club se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

7,4

Apartment Petra

Ubytování (Apartmán) Apartment Petra. Apartment Petra is set in Slatina. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Pinta

6,6

Guest House Pinta

Ubytování (Penzion) Guest House Pinta. Penzion Guest House Pinta se nachází ve Slatině ve Viroviticko-podrávské župě, 44 km od lázní Harkány, a nabízí terasu, výhled do zahrady, vlastní bar a... Ubytování Guest House Pinta se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic

Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic

Ubytování (Apartmán) Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic. Featuring a restaurant, a bar, and a shared lounge, Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic features accommodation in Slatina with free WiFi and city views. Ubytování Lovačka kuća Repić Hunting lodge Repic se nachází ve městě Slatina (Chorvatsko - Viroviticko-podrávská župa).

Ubytování ve městě Slatina

Město Slatina se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Slatina.