Hledat

Ubytování

Vaud

V regionu Vaud (Švýcarsko) máme celkem 908 hotelů a ubytování.

Pro region Vaud doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Villars-sur-Ollon (172), Montreux (120), Lausanne (80), Chateau-d'Oex (57), Vevey (35), Leysin (28), Gryon (25), Chesières (18), Morges (12), Nyon (11). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vaud

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Vaud

Domaine Beauregard

9,9

Domaine Beauregard

Ubytování (Penzion) Domaine Beauregard. Located in Rolle, Domaine Beauregard offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Domaine Beauregard se nachází ve městě Rolle (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Du Mont

9,9

Chalet Du Mont

Ubytování (Apartmán) Chalet Du Mont. Featuring a spa bath, Chalet Du Mont is located in Chateau-d'Oex. Ubytování Chalet Du Mont se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet OTT - apartment in the mountains

9,9

Chalet OTT - apartment in the mountains

Ubytování (Apartmán) Chalet OTT - apartment in the mountains. Chalet OTT - apartment in the mountains is a self-catering accommodation with a garden and is located in Saint-Cergue. Free WiFi access is available. Ubytování Chalet OTT - apartment in the mountains se nachází ve městě Saint-Cergue (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio St-Saphorin-Morges

9,9

Studio St-Saphorin-Morges

Ubytování (Apartmán) Studio St-Saphorin-Morges. Set in Saint-Saphorin-sur-Morges, Studio St-Saphorin-Morges offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio St-Saphorin-Morges se nachází ve městě Saint-Saphorin-sur-Morges (Švýcarsko - Vaud).

Mont Blanc Chalet

9,8

Mont Blanc Chalet

Ubytování (Chata) Mont Blanc Chalet. Mont Blanc Chalet is situated in Grandevent and offers free bikes and a terrace. Ubytování Mont Blanc Chalet se nachází ve městě Grandevent (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Hameau du Muveran

9,8

Le Hameau du Muveran

Ubytování (Horské chaty) Le Hameau du Muveran. Located in Les Plans-sur-Bex, 35 km from Montreux, Le Hameau du Muveran provides a garden and free WiFi. Ubytování Le Hameau du Muveran se nachází ve městě Les Plans-sur-Bex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paola paradise

9,8

Paola paradise

Ubytování (Apartmán) Paola paradise. Situated in Forel in the Vaud region, Paola paradise has a patio and garden views. This apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Paola paradise se nachází ve městě Forel (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Les Grangettes

9,8

Apartment Les Grangettes

Ubytování (Apartmán) Apartment Les Grangettes. Apartment Les Grangettes is located in Auberson. Free WiFi is featured throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Apartment Les Grangettes se nachází ve městě Auberson (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Mourriaux

9,8

Les Mourriaux

Ubytování (Apartmán) Les Mourriaux. Set in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Les Mourriaux has a terrace and garden views. Ubytování Les Mourriaux se nachází ve městě (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Cour Pavee

9,8

La Cour Pavee

Ubytování (Bed and breakfast) La Cour Pavee. Set in Genolier, 23 km from Les Rousses, La Cour Pavee offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování La Cour Pavee se nachází ve městě Genolier (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entre monts et lac

9,8

Entre monts et lac

Ubytování (Apartmán) Entre monts et lac. Entre monts et lac is set in Nyon. The air-conditioned accommodation is 26 km from Les Rousses, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Entre monts et lac se nachází ve městě Nyon (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet La Renarde

9,8

Chalet La Renarde

Ubytování (Apartmány) Chalet La Renarde. Offering panoramic views of the Valais Alps, Chalet La Renarde enjoys a quiet location 500 metres from Villars Train Station. Ubytování Chalet La Renarde se nachází ve městě Villars-sur-Ollon (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence RoyAlp - Appartement 22A

9,8

Résidence RoyAlp - Appartement 22A

Ubytování (Apartmán) Résidence RoyAlp - Appartement 22A. Situated 1.4 km from Roc d'Orsay, Résidence RoyAlp - Appartement 22A offers accommodation in Villars-sur-Ollon. Ubytování Résidence RoyAlp - Appartement 22A se nachází ve městě Villars-sur-Ollon (Švýcarsko - Vaud).

Chalet Rayon de Soleil

9,7

Chalet Rayon de Soleil

Ubytování (Apartmán) Chalet Rayon de Soleil. Chalet Rayon de Soleil is situated in Gryon and offers a terrace. The property is 34 km from Avoriaz, and complimentary private parking is available. Ubytování Chalet Rayon de Soleil se nachází ve městě Gryon (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kruger Boutique B&B

9,7

Villa Kruger Boutique B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Kruger Boutique B&B. Situated in Montreux on the Swiss riviera, Villa Kruger Boutique B&B is located directly on Lake Leman, amidst a 1000 m2 private garden with direct lake... Ubytování Villa Kruger Boutique B&B se nachází ve městě Montreux (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Cinquante Quatre

9,7

Le Cinquante Quatre

Ubytování (Apartmán) Le Cinquante Quatre. Le Cinquante Quatre is located in Perroy and offers a restaurant and a bar. With city views, this accommodation features a patio. Ubytování Le Cinquante Quatre se nachází ve městě Perroy (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradise lake view apartment

9,7

Paradise lake view apartment

Ubytování (Apartmán) Paradise lake view apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Paradise lake view apartment is set in Montreux. Ubytování Paradise lake view apartment se nachází ve městě Montreux (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Côté

9,7

A Côté

Ubytování (Penzion) A Côté. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Free WiFi is offered. All guest rooms in A Côté are fitted with a kettle. Ubytování A Côté se nachází ve městě (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domaine de Julie

9,7

Domaine de Julie

Ubytování (Penzion) Domaine de Julie. Situated in Montreux, 5 km from Musée National Suisse de l'audiovisuel, Domaine de Julie features accommodation with a shared lounge, free private parking,... Ubytování Domaine de Julie se nachází ve městě Montreux (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petit Ours

9,7

Petit Ours

Ubytování (Apartmán) Petit Ours. Situated on the slopes above Villars-sur-Ollon, Petit Ours features a ski-in and ski-out option. Ubytování Petit Ours se nachází ve městě Villars-sur-Ollon (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Traditional

9,7

The Traditional

Ubytování (Bed and breakfast) The Traditional. The bed and breakfast The Traditional features offers free WiFi. All rooms feature a TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování The Traditional se nachází ve městě Villars-sur-Ollon (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Ferme de la Praz B&B

9,7

La Ferme de la Praz B&B

Ubytování (Bed and breakfast) La Ferme de la Praz B&B. Set in La Praz, 31 km from Yverdon-les-Bains, La Ferme de la Praz B&B offers free bikes and free WiFi. Ubytování La Ferme de la Praz B&B se nachází ve městě La Praz (Švýcarsko - Vaud).

Chalet Le Slalom

9,7

Chalet Le Slalom

Ubytování (Apartmán) Chalet Le Slalom. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chalet Le Slalom offers accommodation in Arveyes with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalet Le Slalom se nachází ve městě Arveyes (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft NAP

9,7

Loft NAP

Ubytování (Penzion) Loft NAP. Gîte NAP se nachází v Bonvillars a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování Loft NAP se nachází ve městě (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Clemonie

9,7

La Clemonie

Ubytování (Bed and breakfast) La Clemonie. La Clemonie is set in Arzier and offers a terrace. The accommodation is 17 km from Les Rousses, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování La Clemonie se nachází ve městě Arzier (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Diana

9,7

Chalet Diana

Ubytování (Chata) Chalet Diana. Boasting a garden and a terrace, Chalet Diana provides accommodation in Le Sépey with free WiFi and garden views. Ubytování Chalet Diana se nachází ve městě Le Sépey (Švýcarsko - Vaud).

Swiss Lake Lodge

9,6

Swiss Lake Lodge

Ubytování (Prázdninový dům) Swiss Lake Lodge. Boasting water sports facilities with kayak ,canoe,paddleboards and free bikes. Ubytování Swiss Lake Lodge se nachází ve městě Noville (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

place2live

9,6

place2live

Ubytování (Apartmán) place2live. Place2live se nachází ve městě Saint-Sulpice v kantonu Vaud a nabízí balkon, terasu a výhled na jezero a do zahrady. Ubytování place2live se nachází ve městě Saint-Sulpice (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lavaux

9,6

Villa Lavaux

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Lavaux. Featuring a terrace, Villa Lavaux provides accommodation in Grandvaux with free WiFi and lake views. Ubytování Villa Lavaux se nachází ve městě Grandvaux (Švýcarsko - Vaud).

Château de Mathod

9,6

Château de Mathod

Ubytování (Bed and breakfast) Château de Mathod. Offering a spa centre and hot tub, the Château de Mathod is located in Mathod in the Vaud Region, 28 km from Lausanne. Ubytování Château de Mathod se nachází ve městě Mathod (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Stöckli

9,6

Le Stöckli

Ubytování (Apartmán) Le Stöckli. Boasting a garden and a terrace, Le Stöckli provides accommodation in Chateau-d'Oex with free WiFi and garden views. Ubytování Le Stöckli se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Lierre B&B

9,6

Le Lierre B&B

Ubytování (Penzion) Le Lierre B&B. This charming villa enjoys a quiet location a 20-minute drive from Geneva Airport. Ubytování Le Lierre B&B se nachází ve městě Genolier (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast l'Epicéa

9,6

Bed & Breakfast l'Epicéa

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast l'Epicéa. This traditional bed and breakfast is situated in a quiet part of Leysin and features an outdoor terrace with views of the Swiss Alps. Ubytování Bed & Breakfast l'Epicéa se nachází ve městě Leysin (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique hôtel, Guesthouse La Musardiere

9,6

Boutique hôtel, Guesthouse La Musardiere

Ubytování (Bed and breakfast) Boutique hôtel, Guesthouse La Musardiere. Situated between the Jura Mountains and Lake Geneva, La Musardière is a renovated farmhouse in the village of Essertines-sur-Rolle. Ubytování Boutique hôtel, Guesthouse La Musardiere se nachází ve městě Essertines-sur-Rolle (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Les 4 Feuilles

9,6

Chalet Les 4 Feuilles

Ubytování (Chata) Chalet Les 4 Feuilles. This traditional mountain chalet in Leysin offers panoramic views of the Dents du Midi Mountain Range and of the Trient Glacier. Ubytování Chalet Les 4 Feuilles se nachází ve městě Leysin (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Vinet-Byron - Clarens

9,6

Maison Vinet-Byron - Clarens

Ubytování (Apartmán) Maison Vinet-Byron - Clarens. Offering free WiFi and mountain views, Maison Vinet-Byron - Clarens is an accommodation located in a central area of Clarens. Ubytování Maison Vinet-Byron - Clarens se nachází ve městě Clarens (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Floriana

9,6

Chalet Floriana

Ubytování (Apartmán) Chalet Floriana. Located in Les Diablerets in the Vaud region, Chalet Floriana has a balcony and garden views. Ubytování Chalet Floriana se nachází ve městě Les Diablerets (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambre Riviera Montreux

9,6

Chambre Riviera Montreux

Ubytování (Privát) Chambre Riviera Montreux. Chambre Riviera Montreux is situated in Veytaux. Located on the beachfront, this property features a casino, a terrace and free WiFi. Ubytování Chambre Riviera Montreux se nachází ve městě Veytaux (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Commanderie

9,6

La Commanderie

Ubytování (Penzion) La Commanderie. La Commanderie in Cossonay features 4-star accommodation with a garden. Ubytování La Commanderie se nachází ve městě Cossonay (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Roselier

9,5

Le Roselier

Ubytování (Apartmán) Le Roselier. Offering free WiFi and mountain views, Le Roselier provides accommodation set in Leysin, just 1 km from Leysin. Ubytování Le Roselier se nachází ve městě Leysin (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magie Du Léman

9,5

Magie Du Léman

Ubytování (Bed and breakfast) Magie Du Léman. Offering an outdoor pool, barbecue and sun terrace, Magie Du Léman is situated in Blonay. Guests can enjoy the on-site snack bar. Ubytování Magie Du Léman se nachází ve městě Blonay (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Ermitage de Bernard Ravet

9,5

L'Ermitage de Bernard Ravet

Ubytování (Hotel) L'Ermitage de Bernard Ravet. Located on the outskirts of Morges, L'Ermitage de Bernard Ravet is a family-run hotel featuring a restaurant, awarded with 19 Gault Milleau Points. Ubytování L'Ermitage de Bernard Ravet se nachází ve městě Vufflens-le-Château (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

rdl27

9,5

rdl27

Ubytování (Apartmány) rdl27. Set in Vevey, rdl27 offers free WiFi and mountain views, 800 metres from Alimentarium. Ubytování rdl27 se nachází ve městě Vevey (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roc d'Orsay

9,5

Roc d'Orsay

Ubytování (Apartmán) Roc d'Orsay. Boasting garden views, Roc d'Orsay provides accommodation with a garden and a balcony, around less than 1 km from Leysin. Ubytování Roc d'Orsay se nachází ve městě Leysin (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rose Lake View Apartment

9,5

Rose Lake View Apartment

Ubytování (Apartmán) Rose Lake View Apartment. Rose Lake View Apartment se nachází v centru Montreux, 1,8 km od Musée National Suisse de l'audiovisuel a 3,1 km od hradu Chillon. Ubytování Rose Lake View Apartment se nachází ve městě Montreux (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les chambres et Roulottes des Noisetiers

9,5

Les chambres et Roulottes des Noisetiers

Ubytování (Penzion) Les chambres et Roulottes des Noisetiers. The quietly located Les Roulottes des Noisetiers is a 5-minute drive from the centre of Leysin. Ubytování Les chambres et Roulottes des Noisetiers se nachází ve městě Leysin (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B 7e Art

9,5

B&B 7e Art

Ubytování (Bed and breakfast) B&B 7e Art. Bed & Breakfast 7e Art se nachází v obci Corsier-sur-Vevey, jen 1 km od Ženevského jezera. Ubytování B&B 7e Art se nachází ve městě Vevey (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montreux Holiday Home

9,5

Montreux Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Montreux Holiday Home. Set in Blonay in the Vaud Region, 21 km from Lausanne, Montreux Holiday Home features panoramic views of the lake and the mountains. Ubytování Montreux Holiday Home se nachází ve městě Blonay (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Murtensee und Alpen

9,5

Apartment Murtensee und Alpen

Ubytování (Apartmány) Apartment Murtensee und Alpen. Situated in Bellerive, 25 km from Neuchâtel, Apartment Murtensee und Alpen features a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartment Murtensee und Alpen se nachází ve městě Salavaux (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

swissart

9,5

swissart

Ubytování (Apartmán) swissart. Swissart is set in Lausanne and offers free bikes. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování swissart se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LuxUs Apartments Montreux

9,5

LuxUs Apartments Montreux

Ubytování (Apartmán) LuxUs Apartments Montreux. In the heart of Montreux, set within a short distance of Musée National Suisse de l'audiovisuel and Montreux Christmas Market, LuxUs Apartments Montreux... Ubytování LuxUs Apartments Montreux se nachází ve městě Montreux (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Vaud

Ubytování v městech regionu Vaud

Ubytování v regionu Vaud - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 908 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Vaud.

Pro region Vaud doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Villars-sur-Ollon (172), Montreux (120), Lausanne (80), Chateau-d'Oex (57), Vevey (35), Leysin (28), Gryon (25), Chesières (18), Morges (12), Nyon (11). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Vaud máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Domaine Beauregard (9,9*), Chalet Du Mont (9,9*), Chalet OTT - apartment in the mountains (9,9*), Studio St-Saphorin-Morges (9,9*), Mont Blanc Chalet (9,8*), Le Hameau du Muveran (9,8*), Paola paradise (9,8*), Apartment Les Grangettes (9,8*), Les Mourriaux (9,8*), La Cour Pavee (9,8*).

Region Vaud může být skvělým místem pro strávení dovolené.