Hledat

Ubytování

Ubytování město Chateau-d'Oex

Ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Chateau-d'Oex

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chateau-d'Oex

Chalet Du Mont

9,9

Chalet Du Mont

Ubytování (Apartmán) Chalet Du Mont. Featuring a spa bath, Chalet Du Mont is located in Chateau-d'Oex. Ubytování Chalet Du Mont se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Stöckli

9,6

Le Stöckli

Ubytování (Apartmán) Le Stöckli. Boasting a garden and a terrace, Le Stöckli provides accommodation in Chateau-d'Oex with free WiFi and garden views. Ubytování Le Stöckli se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Arolles

9,3

Les Arolles

Ubytování (Chata) Les Arolles. Situated in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Les Arolles features a balcony and garden views. Ubytování Les Arolles se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forêt C13

9,2

Forêt C13

Ubytování (Apartmán) Forêt C13. Forêt C13 is situated in Chateau-d'Oex and offers a terrace. Ubytování Forêt C13 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Grands Prés 31

9,2

Les Grands Prés 31

Ubytování (Apartmán) Les Grands Prés 31. Located in Chateau-d'Oex, Les Grands Prés 31 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Les Grands Prés 31 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Rosaly

9

B&B Rosaly

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Rosaly. Offering panoramic mountain views, the former post hotel B&B Rosaly is 100 metres from the train station. Ubytování B&B Rosaly se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fauvettes

9

Fauvettes

Ubytování (Apartmán) Fauvettes. Boasting a garden and a terrace, Fauvettes offers accommodation in Chateau-d'Oex with free WiFi and garden views. Ubytování Fauvettes se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family B&B Le Vieux Chalet

8,8

Family B&B Le Vieux Chalet

Ubytování (Bed and breakfast) Family B&B Le Vieux Chalet. Set in Chateau-d'Oex, 15 km from Gstaad, Family B&B Le Vieux Chalet offers a bar and free WiFi. Ubytování Family B&B Le Vieux Chalet se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Grillons

8,6

Les Grillons

Ubytování (Apartmán) Les Grillons. Set in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Les Grillons features a balcony and garden views. Ubytování Les Grillons se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel de Ville

8,4

Hotel de Ville

Ubytování (Hotel) Hotel de Ville. The friendly Hotel de Ville is located in the centre of the beautiful village of Château-d'Oex in the picturesque valley of the Pays d'Enhaut in the Canton... Ubytování Hotel de Ville se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valrose

8,1

Valrose

Ubytování (Chata) Valrose. Situated in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Valrose features a balcony and garden views. Ubytování Valrose se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village A3

8

Village A3

Ubytování (Apartmán) Village A3. Boasting a garden and a terrace, Village A3 offers accommodation in Chateau-d'Oex with free WiFi and garden views. Ubytování Village A3 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Grand Duc

7,6

Le Grand Duc

Ubytování (Apartmán) Le Grand Duc. Set in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Le Grand Duc has a balcony and garden views. Ubytování Le Grand Duc se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 3

6,7

Rosat 3

Ubytování (Apartmán) Rosat 3. Featuring a private pool and garden views, Rosat 3 is located in Chateau-d'Oex. Ubytování Rosat 3 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 12

6,2

Rosat 12

Ubytování (Apartmán) Rosat 12. Set in Chateau-d'Oex, Rosat 12 offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Rosat 12 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arnica 2

Arnica 2

Ubytování (Apartmán) Arnica 2. Situated in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Arnica 2 features a balcony and garden views. Ubytování Arnica 2 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arnica 1

Arnica 1

Ubytování (Apartmán) Arnica 1. Set in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Arnica 1 has a balcony and garden views. Ubytování Arnica 1 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forêt C2

Forêt C2

Ubytování (Apartmán) Forêt C2. Situated in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Forêt C2 features a terrace and city views. Ubytování Forêt C2 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 23

Rosat 23

Ubytování (Apartmán) Rosat 23. Rosat 23 is situated in Chateau-d'Oex and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Rosat 23 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 25

Rosat 25

Ubytování (Apartmán) Rosat 25. Boasting a fitness centre, a bar, and a spa and wellness centre, Rosat 25 features accommodation in Chateau-d'Oex with free WiFi and city views. Ubytování Rosat 25 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Malandre

La Malandre

Ubytování (Apartmán) La Malandre. Situated in Chateau-d'Oex in the Vaud region, La Malandre has a balcony and garden views. Ubytování La Malandre se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vallonette

Vallonette

Ubytování (Apartmán) Vallonette. Situated in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Vallonette features a terrace and garden views. Ubytování Vallonette se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Promenades en Montagne

Les Promenades en Montagne

Ubytování (Apartmán) Les Promenades en Montagne. Les Promenades en Montagne is set in Chateau-d'Oex. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such... Ubytování Les Promenades en Montagne se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 5

Rosat 5

Ubytování (Apartmán) Rosat 5. Rosat 5 is situated in Chateau-d'Oex and offers a bar and a terrace. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Rosat 5 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 2

Rosat 2

Ubytování (Apartmán) Rosat 2. Situated in Château-d'Oex, this apartment features a terrace. The property is 38 km from Lausanne and free private parking is featured. Ubytování Rosat 2 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Montagnette

La Montagnette

Ubytování (Chata) La Montagnette. La Montagnette is a small wooden chalet above Chateau-d'Oex, right next to the ski pistes and just 300 metres from the upper terminus of the La Braye chair... Ubytování La Montagnette se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud).

Rosat 22

Rosat 22

Ubytování (Apartmán) Rosat 22. Situated in Chateau-d'Oex, Rosat 22 features accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Rosat 22 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Chélettes

Les Chélettes

Ubytování (Chata) Les Chélettes. Set in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Les Chélettes features a balcony and garden views. Ubytování Les Chélettes se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Bossons

Les Bossons

Ubytování (Apartmán) Les Bossons. Les Bossons is located in Chateau-d'Oex. Featuring garden and city views, this apartment also offers free WiFi. Ubytování Les Bossons se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petit Pré 9B

Petit Pré 9B

Ubytování (Apartmán) Petit Pré 9B. Situated in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Petit Pré 9B has a balcony and garden views. Ubytování Petit Pré 9B se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 4

Rosat 4

Ubytování (Apartmán) Rosat 4. Set in Chateau-d'Oex in the Vaud region, Rosat 4 has a balcony and city views. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Rosat 4 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosat 20

Rosat 20

Ubytování (Apartmán) Rosat 20. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Rosat 20 is set in Chateau-d'Oex. Ubytování Rosat 20 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Castel 1

Le Castel 1

Ubytování (Apartmán) Le Castel 1. Boasting a garden and a terrace, Le Castel 1 provides accommodation in Chateau-d'Oex with free WiFi and garden views. Ubytování Le Castel 1 se nachází ve městě Chateau-d'Oex (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Chateau-d'Oex

Město Chateau-d'Oex se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Chateau-d'Oex.