Hledat

Ubytování

Ubytování město Morges

Ve městě Morges (Švýcarsko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Morges

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Morges

BnB chez Fanfan

9,2

BnB chez Fanfan

Ubytování (Bed and breakfast) BnB chez Fanfan. This villa is located in a quiet and green residential area of Morges, a 10-minute walk from the centre and Lake Geneva. Ubytování BnB chez Fanfan se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Maison d'Igor

9,1

La Maison d'Igor

Ubytování (Hotel) La Maison d'Igor. A 10-minute walk from the Morges Train Station, La Maison d'Igor offer rooms with free Wi-Fi in the former residence of Igor Stravinsky. Ubytování La Maison d'Igor se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel Mont Blanc au Lac

9

Romantik Hotel Mont Blanc au Lac

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel Mont Blanc au Lac. The legendary Romantik Hotel Mont Blanc au Lac built in 1857 on the lakeside of Morges opposite the majestic Mont Blanc, offers you elegant rooms, most of... Ubytování Romantik Hotel Mont Blanc au Lac se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostellerie Le Petit Manoir

8,6

Hostellerie Le Petit Manoir

Ubytování (Hotel) Hostellerie Le Petit Manoir. Petit Manoir je luxusní hotel v butikovém stylu. Byl postavený v roce 1764 a nachází se ve francouzské zahradě ve městě Morges, jen 300 metrů od břehů... Ubytování Hostellerie Le Petit Manoir se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morges House - Guest House

8,4

Morges House - Guest House

Ubytování (Privát) Morges House - Guest House. Penzion Morges House se nachází ve městě Morges. Všechny pokoje mají šatní skříň. Koupelna, kuchyň a obývací pokoj jsou sdílené. Ubytování Morges House - Guest House se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de la Nouvelle Couronne

8,3

Hôtel de la Nouvelle Couronne

Ubytování (Hotel) Hôtel de la Nouvelle Couronne. Hôtel de la Nouvelle Couronne ve středověkém stylu se nachází v pěší zóně historického centra města Morges, nedaleko břehu Ženevského jezera. Ubytování Hôtel de la Nouvelle Couronne se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Longeraie

8,1

Hotel La Longeraie

Ubytování (Hotel) Hotel La Longeraie. Surrounded by a large park, this 3-star hotel in Morges is 1 km from Lake Geneva. Ubytování Hotel La Longeraie se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel de Savoie

7,8

Hotel de Savoie

Ubytování (Hotel) Hotel de Savoie. Hotel de Savoie stojí jen 150 metrů od Ženevského jezera v centru Morges a v květnu 2013 prošel rekonstrukcí. Ubytování Hotel de Savoie se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Fleur du Lac

7,7

La Fleur du Lac

Ubytování (Hotel) La Fleur du Lac. La Fleur du Lac se nachází na břehu Ženevského jezera a je v něm francouzská restaurace s krásnou terasou, ze které je výhled na jezero. Ubytování La Fleur du Lac se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping de la brise sainte Marie

Camping de la brise sainte Marie

Ubytování (Kemp) Camping de la brise sainte Marie. Set 200 metres from Casino de Morges, Camping de la brise sainte Marie features a terrace and free WiFi. Ubytování Camping de la brise sainte Marie se nachází ve městě Morges (Švýcarsko - Vaud).

Ubytování ve městě Morges

Město Morges se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Morges.