Hledat

Ubytování

Ubytování město Lausanne

Ve městě Lausanne (Švýcarsko) máme celkem 80 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lausanne

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lausanne

swissart

9,5

swissart

Ubytování (Apartmán) swissart. Swissart is set in Lausanne and offers free bikes. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování swissart se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beau-Rivage Palace

9,5

Beau-Rivage Palace

Ubytování (Hotel) Beau-Rivage Palace. Beau Rivage Palace si díky svým službám a vysoké kvalitě vybudoval pověst jednoho z nejoblíbenějších hotelů v Evropě. Ubytování Beau-Rivage Palace se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Savoy Hotel & Spa

9,3

Royal Savoy Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Royal Savoy Hotel & Spa. Royal Savoy Hotel & Spa je situovaný v elegantní secesní budově z roku 1909 v centru Lausanne, 5 minut chůze od Ženevského jezera. Ubytování Royal Savoy Hotel & Spa se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Loft In The Center Of Lausanne

9,3

Beautiful Loft In The Center Of Lausanne

Ubytování (Apartmán) Beautiful Loft In The Center Of Lausanne. Featuring city views, Beautiful Loft In The Center Of Lausanne provides accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Palais de Beaulieu. Ubytování Beautiful Loft In The Center Of Lausanne se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lausanne Palace

9,2

Lausanne Palace

Ubytování (Hotel) Lausanne Palace. Budova hotelu Lausanne Palace & Spa byla postavena v roce 1915 a představuje důležitou součást historického dědictví Lausanne. Ubytování Lausanne Palace se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel des Voyageurs Boutique

9,2

Hôtel des Voyageurs Boutique

Ubytování (Hotel) Hôtel des Voyageurs Boutique. Rodinný Hotel des Voyageurs, renovovaný v roce 2015, sídlí v budově ve stylu Art Deco v klidné pěší zóně v centru Lausanne, vedle stanice metra Flon a 10... Ubytování Hôtel des Voyageurs Boutique se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Angleterre & Résidence

9,1

Hotel Angleterre & Résidence

Ubytování (Hotel) Hotel Angleterre & Résidence. Hotel Angleterre & Residence leží na břehu Ženevského jezera s výhledem na Alpy a pouhých 5 minut od centra Lausanne. Ubytování Hotel Angleterre & Résidence se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Château d'Ouchy

9

Château d'Ouchy

Ubytování (Hotel) Château d'Ouchy. The Château d'Ouchy is a renovated medieval castle with an original donjon (keep) in a scenic location in Lausanne, directly on the shores of Lake Geneva. Ubytování Château d'Ouchy se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel des Patients

8,9

Hôtel des Patients

Ubytování (Hotel) Hôtel des Patients. Hôtel des Patients se nachází v areálu nemocničního univerzitního centra CHUV v klidné oblasti v Lausanne. Ubytování Hôtel des Patients se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Plus Hotel Mirabeau

8,8

Best Western Plus Hotel Mirabeau

Ubytování (Hotel) Best Western Plus Hotel Mirabeau. Hotel Mirabeau se nachází pouhých 400 metrů od vlakového nádraží a 5 minut chůze od centra Lausanne. Ubytování Best Western Plus Hotel Mirabeau se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel du Port

8,8

Hôtel du Port

Ubytování (Hotel) Hôtel du Port. Okouzlující malý rodinný Hotel du Port se nachází kousek od centra Lausanne, vedle stanice metra Ouchy a přístavu. Ubytování Hôtel du Port se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elite

8,7

Elite

Ubytování (Hotel) Elite. Hotel Elite se nachází uprostřed tiché zahrady v centru Lausanne mezi Place Saint-François a Place de la Gare a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a... Ubytování Elite se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de la Paix Lausanne

8,6

Hôtel de la Paix Lausanne

Ubytování (Hotel) Hôtel de la Paix Lausanne. Hôtel de la Paix se nachází v centru Lausanne a těší se jedné z nejlepších lokalit ve městě s výhledem na ohromující Ženevské jezero a Alpy. Ubytování Hôtel de la Paix Lausanne se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agora Swiss Night by Fassbind

8,6

Agora Swiss Night by Fassbind

Ubytování (Hotel) Agora Swiss Night by Fassbind. The Agora Swiss Night se nachází na klidném a zeleném místě v Lausanne, 3 minuty pěšky od vlakového nádraží a 1 km od Ženevského jezera. Ubytování Agora Swiss Night by Fassbind se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Le Chalet

8,5

Bed & Breakfast Le Chalet

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Le Chalet. This 19th-century building, built in the style of a traditional Swiss chalet, is located in the centre of Lausanne, only a 5-minute walk from Lake Geneva... Ubytování Bed & Breakfast Le Chalet se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpha-Palmiers by Fassbind

8,5

Alpha-Palmiers by Fassbind

Ubytování (Hotel) Alpha-Palmiers by Fassbind. Alpha-Palmiers by Fassbind se nachází v klidné lokalitě v centru Lausanne, jen 2 minuty chůze od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Alpha-Palmiers by Fassbind se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Victoria

8,5

Hotel Victoria

Ubytování (Hotel) Hotel Victoria. Hotel Victoria se nachází 150 metrů od hlavního vlakového nádraží v Lausanne, pouhých 5 minut chůze od centra města, a nabízí velice vkusně a jedinečně... Ubytování Hotel Victoria se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabulous duplex 220 m2 city center w/view old town

8,4

Fabulous duplex 220 m2 city center w/view old town

Ubytování (Apartmán) Fabulous duplex 220 m2 city center w/view old town. Located in the Lausanne Centre of Lausanne and offering city views, Fabulous duplex 220 m2 city center w/view old town offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Fabulous duplex 220 m2 city center w/view old town se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Styles Lausanne Center MadHouse

8,4

ibis Styles Lausanne Center MadHouse

Ubytování (Hotel) ibis Styles Lausanne Center MadHouse. The ibis Styles Lausanne Center MadHouse is located in the lively Flon district in the centre of Lausanne, surrounded by many bars and restaurants and... Ubytování ibis Styles Lausanne Center MadHouse se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Continental Hotel Lausanne

8,4

Continental Hotel Lausanne

Ubytování (Hotel) Continental Hotel Lausanne. Hotel Continental byl původně postaven roku 1964 pro účely Švýcarské národní výstavy v Lausanne a nedávno byl kompletně zrekonstruován. Ubytování Continental Hotel Lausanne se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Bellerive

8,4

Hôtel Bellerive

Ubytování (Hotel) Hôtel Bellerive. Tento 3hvězdičkový hotel v Lausanne s výhledem na Ženevské jezero nabízí bezplatné Wi-Fi na pokoji. Ubytování Hôtel Bellerive se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lausanne by Fassbind

8,4

Hotel Lausanne by Fassbind

Ubytování (Hotel) Hotel Lausanne by Fassbind. Hotel Lausanne by Fassbind se nachází v Lausanne. 2,9 km od olympijského muzea. Nabízí nekuřácké pokoje, bar, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Lausanne by Fassbind se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swiss Wine by Fassbind

8,4

Swiss Wine by Fassbind

Ubytování (Hotel) Swiss Wine by Fassbind. The Swiss Wine Hotel & Bar se nachází naproti impozantní gotické katedrále ve městě Lausanne, jen pár kroků od hlavní nákupní čtvrti. Ubytování Swiss Wine by Fassbind se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulip Inn Beaulieu Lausanne

8,4

Tulip Inn Beaulieu Lausanne

Ubytování (Hotel) Tulip Inn Beaulieu Lausanne. Hotel Tulip Inn Lausanne-Beaulieu se nachází v klidné rezidenční čtvrti, jen několik kroků od centra a pouhých 5 minut jízdy od sjezdu Lausanne Blécherette... Ubytování Tulip Inn Beaulieu Lausanne se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carlton Lausanne Boutique Hôtel

8,4

Carlton Lausanne Boutique Hôtel

Ubytování (Hotel) Carlton Lausanne Boutique Hôtel. The historic Carlton Lausanne Boutique Hôtel is centrally located directly beside the Délices Metro Stop and a 5-minute walk from Lake Geneva and the... Ubytování Carlton Lausanne Boutique Hôtel se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel AlaGare

8,3

Hotel AlaGare

Ubytování (Hotel) Hotel AlaGare. Hotel AlaGare se nachází v Lausanne, v bezprostřední blízkosti hlavního nádraží, a nabízí snídaňovou místnost ve stylu historických železničních vagonů s... Ubytování Hotel AlaGare se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel du Raisin

8,3

Hotel du Raisin

Ubytování (Hotel) Hotel du Raisin. In a central location of Lausanne and 80 metres from the Riponne Metro Stop, Hotel du Raisin features a restaurant with outdoor terrace and en-suite rooms... Ubytování Hotel du Raisin se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Regina

8,3

Hotel Regina

Ubytování (Hotel) Hotel Regina. Hotel Regina je příjemný, pohodlný a nabízí příznivé ceny. Nachází se v centru velmi klidné pěší zóny v Lausanne. Ubytování Hotel Regina se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Lausanne Centre

8,3

ibis Lausanne Centre

Ubytování (Hotel) ibis Lausanne Centre. Tento moderní, zcela nekuřácký hotel se nachází přímo v centru Lausanne, pouhých 10 minut pěšky od vlakového nádraží. Ubytování ibis Lausanne Centre se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aquatis Hotel

8,3

Aquatis Hotel

Ubytování (Hotel) Aquatis Hotel. Aquatis Hotel se nachází v Lausanne, necelých 6 km od Palais de Beaulieu. Nabízí fitness centrum, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aquatis Hotel se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Si...Eva

8,3

Studio Si...Eva

Ubytování (Apartmány) Studio Si...Eva. Si...Eva is a stylish and modern studio apartment located in Lausanne, 700 metres from the main railway station, and offers free WiFi and a living area... Ubytování Studio Si...Eva se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart'Hotel 46a

8,3

Apart'Hotel 46a

Ubytování (Aparthotel) Apart'Hotel 46a. Apart'Hotel 46a se nachází v Lausanne, 5 minut chůze od břehu Ženevského jezera a se snadnou dostupností k dálnici A1. Ubytování Apart'Hotel 46a se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WHITE PEARL

8,2

WHITE PEARL

Ubytování (Apartmány) WHITE PEARL. Situated in Lausanne, WHITE PEARL features free WiFi and mountain views, 1.4 km from Palais de Beaulieu. Ubytování WHITE PEARL se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Aulac

8,2

Hotel Aulac

Ubytování (Hotel) Hotel Aulac. Objevte v tomto nádherném hotelu u jezera kouzlo jezerní promenády v Ouchy, parky a zahrady obklopené alpskými vrcholky i olympijské muzeum a stanici metra... Ubytování Hotel Aulac se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GALION Hôtel, Restaurant et Pub

8,1

GALION Hôtel, Restaurant et Pub

Ubytování (Hotel) GALION Hôtel, Restaurant et Pub. GALION Hôtel Restaurant Pub sídlí ve zrekonstruovaném statku, 60 metrů od vlakového nádraží v Cheseaux, odkud jezdí přímý vlak do Lausanne. Ubytování GALION Hôtel, Restaurant et Pub se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VISIONAPARTMENTS Lausanne Rue Caroline

8

VISIONAPARTMENTS Lausanne Rue Caroline

Ubytování (Apartmány) VISIONAPARTMENTS Lausanne Rue Caroline. Apartmány VISIONAPARTMENTS Lausanne Rue Caroline se nacházejí v centru Lausanne, 15 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízejí prostorné ubytování se... Ubytování VISIONAPARTMENTS Lausanne Rue Caroline se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mövenpick Hotel Lausanne

8

Mövenpick Hotel Lausanne

Ubytování (Hotel) Mövenpick Hotel Lausanne. Hotel Mövenpick Lausanne se pyšní vynikající polohou na břehu jezera Léman uprostřed Alp. Těšit se můžete na skvělou kuchyni. Ubytování Mövenpick Hotel Lausanne se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Crystal

7,9

Hôtel Crystal

Ubytování (Hotel) Hôtel Crystal. Situated in a pedestrianized street, a 9-minute walk from Lausanne Train Station, Hôtel Crystal offers a central location close to the Riponne Metro Stop... Ubytování Hôtel Crystal se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VISIONAPARTMENTS Lausanne Chemin des Epinettes

7,9

VISIONAPARTMENTS Lausanne Chemin des Epinettes

Ubytování (Apartmány) VISIONAPARTMENTS Lausanne Chemin des Epinettes. Situated in the Sous-Gare neighbourhood, Vision Apartments Chemin des Epinettes features free WiFi access and modern interior, 600 metres from the Lausanne... Ubytování VISIONAPARTMENTS Lausanne Chemin des Epinettes se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Résidence du Boulevard

7,9

Hôtel Résidence du Boulevard

Ubytování (Aparthotel) Hôtel Résidence du Boulevard. Tento městský hotel v neoklasicistním stylu se nachází v centru města Lausanne, 300 metrů od vlakového nádraží a 800 metrů od Ženevského jezera, a nabízí... Ubytování Hôtel Résidence du Boulevard se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B LAUSANNE

7,9

B&B LAUSANNE

Ubytování (Bed and breakfast) B&B LAUSANNE. Enjoying a quiet location in the Montriond-Cour district of Lausanne, Guest House Chez Anita is 1.3 km from Palais de Beaulieu. Ubytování B&B LAUSANNE se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lausanne Youth Hostel Jeunotel

7,9

Lausanne Youth Hostel Jeunotel

Ubytování (Hostel) Lausanne Youth Hostel Jeunotel. Tento Youth Hostel se nachází v Lausanne, v tichém parku s přímým vstupem k Ženevskému jezeru vzdálenému jen 100 metrů. Ubytování Lausanne Youth Hostel Jeunotel se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel du Marché

7,8

Hôtel du Marché

Ubytování (Hotel) Hôtel du Marché. Hôtel du Marché se nachází v centru Lausanne a nabízí zahradní terasu, bezplatné Wi-Fi, veřejné neplacené parkování, lednici na vyžádání a v některých... Ubytování Hôtel du Marché se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence de l'Ours

7,7

Résidence de l'Ours

Ubytování (Penzion) Résidence de l'Ours. Résidence de l'Ours se nachází v Lausanne, 2,1 km od paláce Palais de Beaulieu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Résidence de l'Ours se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Bussigny Lausanne

7,3

ibis budget Bussigny Lausanne

Ubytování (Hotel) ibis budget Bussigny Lausanne. Ibis budget Bussigny Lausanne je vzdálený 8 km od centra Lausanne i Ženevského jezera a nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a klimatizací. Ubytování ibis budget Bussigny Lausanne se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bugnon

6,3

Appartement Bugnon

Ubytování (Apartmány) Appartement Bugnon. Appartement Bugnon se nachází v Lausanne, 2,3 km od Palais de Beaulieu. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Mezinárodní letiště v Ženevě leží 65 km odsud. Ubytování Appartement Bugnon se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Location appart

6

Location appart

Ubytování (Apartmán) Location appart. Location appart is an accommodation situated in Lausanne, 1.9 km from Palais de Beaulieu and less than 1 km from CIG de Malley. Ubytování Location appart se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Lausanne centre

Studio Lausanne centre

Ubytování (Apartmán) Studio Lausanne centre. Offering free WiFi and city views, Studio Lausanne centre provides accommodation situated in Lausanne, just 1.4 km from Palais de Beaulieu. Ubytování Studio Lausanne centre se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Léman 11

Aparthotel Léman 11

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Léman 11. Aparthotel Léman 11 se nachází v centru Lausanne, pouhých 2,5 km od kongresového centra a výstaviště Palais de Beaulieu a 3 km od Olympijského muzea. Ubytování Aparthotel Léman 11 se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement meublé de standing &très bien situé

Appartement meublé de standing &très bien situé

Ubytování (Apartmán) Appartement meublé de standing &très bien situé. Within 2.2 km of Palais de Beaulieu and 500 metres of Olympic Museum, Appartement meublé de standing &très bien situé provides free WiFi and a terrace. Ubytování Appartement meublé de standing &très bien situé se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HSH - Moderne Junior Suite-Apartment 36 m2 - Boston 18 in Lausanne

HSH - Moderne Junior Suite-Apartment 36 m2 - Boston 18 in Lausanne

Ubytování (Apartmán) HSH - Moderne Junior Suite-Apartment 36 m2 - Boston 18 in Lausanne. Set in Lausanne in the Vaud region, HSH - Belle & moderne Apartment (40 m2) Downtown Lausanne features a garden. Ubytování HSH - Moderne Junior Suite-Apartment 36 m2 - Boston 18 in Lausanne se nachází ve městě Lausanne (Švýcarsko - Vaud). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lausanne

Město Lausanne se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 80 hotelů a ubytování ve městě Lausanne.