Hledat

Ubytování

Pantelleria Island

Na ostrově Pantelleria Island (Itálie) máme celkem 342 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Pantelleria Island doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pantelleria (299), Scauri (22), Kamma (12), Tracino (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pantelleria Island

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pantelleria Island

Beautiful home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms

10

Beautiful home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms. Beautiful home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms se nachází v Pantellerii. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Beautiful home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Civulia

10

Dammuso Civulia

UbytováníDammuso Civulia. Dammuso Civulia se nachází ve městě Scauri na ostrově Pantelleria a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Dammuso Civulia se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

I dammusi di Carlo - sea view

10

I dammusi di Carlo - sea view

Ubytování (Prázdninové domy) I dammusi di Carlo - sea view. I dammusi se nachází v Pantellerii, jen 2,6 km od Spiaggia Sataria. Ubytování I dammusi di Carlo - sea view se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso "La Catalana"

10

Dammuso "La Catalana"

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso "La Catalana". Dammuso "La Catalana" se nachází v Pantellerii a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso "La Catalana" se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi della Perla a Scauri

10

Dammusi della Perla a Scauri

UbytováníDammusi della Perla a Scauri. Dammusi della Perla a Scauri se nachází v Pantellerii a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammusi della Perla a Scauri se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi Barone

10

Dammusi Barone

UbytováníDammusi Barone. Dammusi Barone se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Na letiště Pantelleria je to 10 km. Ubytování Dammusi Barone se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso il Limone

10

Dammuso il Limone

UbytováníDammuso il Limone. Dammuso il Limone se nachází v Pantellerii. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso il Limone se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Il Paradiso nascosto

10

Il Paradiso nascosto

UbytováníIl Paradiso nascosto. Il Paradiso nascosto se nachází v Pantellerii, 2,8 km od pláže San Leonardo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Il Paradiso nascosto se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Occhi di Maria

10

Occhi di Maria

UbytováníOcchi di Maria. Occhi di Maria se nachází asi 3 km od Spiaggia Sataria a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na moře. Ubytování Occhi di Maria se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Azzurra’s House Pantelleria

10

Azzurra’s House Pantelleria

Ubytování (Apartmány) Azzurra’s House Pantelleria. Azzurra’s se nachází v Pantellerii, 1,5 km od pláže San Leonardo a necelý 1 km od Pantelleria. House Pantelleria nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Azzurra’s House Pantelleria se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Oltremare - Appartamento Lantana

10

Dammuso Oltremare - Appartamento Lantana

Ubytování (Apartmán) Dammuso Oltremare - Appartamento Lantana. Dammuso Oltremare - Appartamento Lantana se nachází v Pantellerii, 5,1 km od letiště Pantelleria, 5,4 km od Pantellerie a 6,1 km od Scauri. Ubytování Dammuso Oltremare - Appartamento Lantana se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

penthouse panoramic

10

penthouse panoramic

Ubytování (Apartmán) penthouse panoramic. Penthouse Panoramic se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s balkonem. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování penthouse panoramic se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Bouganville-La Casa Dei Fiori

10

Bouganville-La Casa Dei Fiori

Ubytování (Apartmán) Bouganville-La Casa Dei Fiori. Bouganville-La Casa Dei Fiori se nachází v Pantellerii a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Bouganville-La Casa Dei Fiori se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Waterfront Villa

10

Waterfront Villa

Ubytování (Prázdninové domy) Waterfront Villa. Waterfront Villa se nachází na ostrově Pantelleria, pouhých 100 metrů od pobřeží. Ubytování Waterfront Villa se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi A- Mare Pantelleria

10

Dammusi A- Mare Pantelleria

UbytováníDammusi A- Mare Pantelleria. Dammusi A- Mare Pantelleria se nachází v Pantellerii, 2,2 km od Spiaggia Sataria, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Dammusi A- Mare Pantelleria se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Nice home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms

10

Nice home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms

UbytováníNice home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms. Nice home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms se nachází v Pantellerii. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Nice home in Pantelleria with WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Alcyone

10

Dammuso Alcyone

Ubytování (Prázdninové domy) Dammuso Alcyone. Dammuso Alcyone se nachází v Pantellerii. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Alcyone se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Karace

10

Dammuso Karace

Ubytování (Vily) Dammuso Karace. Dammuso Karace se nachází v Tracinu na ostrově Pantelleria a nabízí zahradu. Pantelleria je vzdálená 8 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Karace se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

La casetta di Kamma

10

La casetta di Kamma

Ubytování (Prázdninové domy) La casetta di Kamma. La casetta di Kamma se nachází v Kammě. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na místě si lze pronajmout auto. Ubytování La casetta di Kamma se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Tramonto sul mare - I Dammusi di Scauri

10

Tramonto sul mare - I Dammusi di Scauri

Ubytování (Apartmány) Tramonto sul mare - I Dammusi di Scauri. Tramonto sul mare - I Dammusi di Scauri se nachází v Pantellerii a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Tramonto sul mare - I Dammusi di Scauri se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Kaffefi Splendidi Tramonti

10

Dammuso Kaffefi Splendidi Tramonti

UbytováníDammuso Kaffefi Splendidi Tramonti. Dammuso Kaffefi Splendidi Tramonti se nachází v Pantellerii. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Kaffefi Splendidi Tramonti se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

DAMMUSO Orizzonte

10

DAMMUSO Orizzonte

UbytováníDAMMUSO Orizzonte. DAMMUSO Orizzonte se nachází v Pantellerii a nabízí zahradu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování DAMMUSO Orizzonte se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Pantelleria - Fiori D'Ossidiana

10

Dammuso Pantelleria - Fiori D'Ossidiana

Ubytování (Apartmány) Dammuso Pantelleria - Fiori D'Ossidiana. Dammuso Fiori d'Ossidiana - Pantelleria se nachází v Pantellerii a nabízí zahradu a terasu. 6 km od Scauri. Ubytování Dammuso Pantelleria - Fiori D'Ossidiana se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

IL VIGNETO

10

IL VIGNETO

Ubytování (Apartmán) IL VIGNETO. IL VIGNETO se nachází v Pantellerii a nabízí terasu. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování IL VIGNETO se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Scauribasso14

10

Scauribasso14

UbytováníScauribasso14. Scauribasso14 se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bazénem s výhledem a... Ubytování Scauribasso14 se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi Matilde

9,9

Dammusi Matilde

Ubytování (Venkovský dům) Dammusi Matilde. Dammusi Matilde se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Dammusi Matilde se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Birbiciù mare

9,9

Birbiciù mare

UbytováníBirbiciù mare. Birbiciù mare se nachází v Pantellerii. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Birbiciù mare se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Antura

9,9

Antura

Ubytování (Prázdninový dům) Antura. Antura se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Antura se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Sidori

9,9

Dammuso Sidori

UbytováníDammuso Sidori. Dammuso Sidori se nachází v Pantellerii a nabízí zahradu, lounge a terasu. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování Dammuso Sidori se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Kaddiuggia Antica Pantelleria

9,9

Dammuso Kaddiuggia Antica Pantelleria

Ubytování (Vila) Dammuso Kaddiuggia Antica Pantelleria. Dammuso Kaddiuggia Antica Pantelleria se nachází v Pantellerii a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a gril. Ubytování Dammuso Kaddiuggia Antica Pantelleria se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso i Pini di Kaddiuggia (CIR19081014C224053) & Dammuso di Mena (CIR 19081014C224052

9,8

Dammuso i Pini di Kaddiuggia (CIR19081014C224053) & Dammuso di Mena (CIR 19081014C224052

UbytováníDammuso i Pini di Kaddiuggia (CIR19081014C224053) & Dammuso di Mena (CIR 19081014C224052. Dammuso i Pini di Kaddiuggia (CIR19081014C224053) & Dammuso nabízí klimatizované ubytování s terasou. di Mena (CIR 19081014C224052 se nachází v... Ubytování Dammuso i Pini di Kaddiuggia (CIR19081014C224053) & Dammuso di Mena (CIR 19081014C224052 se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Villa San Gaetano

9,8

Villa San Gaetano

Ubytování (Apartmány) Villa San Gaetano. Villa San Gaetano se nachází v Pantellerii a nabízí výhled na moře, restauraci a pokojovou službu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa San Gaetano se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Malù

9,8

Dammuso Malù

UbytováníDammuso Malù. Dammuso Malù se nachází v Pantellerii, jen 2,9 km od pláže San Leonardo, a nabízí zahradu, terasu a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Dammuso Malù se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Aia

9,8

Dammuso Aia

UbytováníDammuso Aia. Dammuso Aia se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Aia se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Calypso

9,8

Dammuso Calypso

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Calypso. Dammuso Calypso se nachází v Pantellerii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Calypso se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Appartamento Yucca

9,8

Appartamento Yucca

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Yucca. Appartamento Yucca se nachází v Pantellerii, 15 minut chůze od pláže. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a klimatizací. Ubytování Appartamento Yucca se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi Uliveto

9,8

Dammusi Uliveto

UbytováníDammusi Uliveto. Dammusi Uliveto se nachází v Pantellerii ve čtvrti Rekale, jen 3 km od Scauri a 4 km od pobřeží a krásných pláží. Ubytování Dammusi Uliveto se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

dammuso dehors

9,8

dammuso dehors

Ubytovánídammuso dehors. Dammuso dehors se nachází ve městě Pantelleria. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování dammuso dehors se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusielenas

9,7

Dammusielenas

Ubytování (Prázdninové domy) Dammusielenas. Dammusielenas se nachází v Pantellerii. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammusielenas se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Gaetani

9,7

Dammuso Gaetani

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Gaetani. Dammuso Gaetani se nachází v Pantellerii, pouhých 4,8 km od města Tracino, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Dammuso Gaetani se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

L’alcova del centro

9,7

L’alcova del centro

Ubytování (Apartmány) L’alcova del centro. L'alcova del centro se nachází v Pantellerii. Klimatizované ubytování je vzdálené 8 km od Scauri. Ubytování L’alcova del centro se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Villa calypso Sea Sunset Relais

9,7

Villa calypso Sea Sunset Relais

UbytováníVilla calypso Sea Sunset Relais. Villa calypso Sea Sunset Relais se nachází na pobřeží ostrova Pantelleria, pouhých 20 metrů od moře, a nabízí terasu s výhledem na moře. Ubytování Villa calypso Sea Sunset Relais se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi di Venere - U Locu

9,7

Dammusi di Venere - U Locu

UbytováníDammusi di Venere - U Locu. Dammusi di Venere - U Locu se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Dammusi di Venere - U Locu se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Il tramonto di Nica'

9,7

Dammuso Il tramonto di Nica'

UbytováníDammuso Il tramonto di Nica'. Dammuso Il tramonto di Nica' se nachází v Scauri a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Il tramonto di Nica' se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Primavera

9,7

Dammuso Primavera

UbytováníDammuso Primavera. Dammuso Primavera se nachází v Pantellerii, 2,1 km od pláže San Leonardo, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Primavera se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Casa Nocilla, un dammuso sul mare!

9,7

Casa Nocilla, un dammuso sul mare!

UbytováníCasa Nocilla, un dammuso sul mare!. Casa Nocilla, un dammuso sul mare nabízí zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování v Pantellerii nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Casa Nocilla, un dammuso sul mare! se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

CASA VITTORIA

9,7

CASA VITTORIA

UbytováníCASA VITTORIA. CASA VITTORIA se nachází v Pantellerii a nabízí zahradu, terasu a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA VITTORIA se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Birbiciù

9,7

Birbiciù

UbytováníBirbiciù. Birbiciù se nachází v Pantellerii. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Birbiciù se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

Kuddia Attalora

9,7

Kuddia Attalora

Ubytování (Prázdninový dům) Kuddia Attalora. Kuddia Attalora se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Kuddia Attalora se nachází ve městě Pantelleria (Itálie - Pantelleria Island).

DAMMUSO PIETRA VIVA

9,7

DAMMUSO PIETRA VIVA

Ubytování (Prázdninové domy) DAMMUSO PIETRA VIVA. DAMMUSO PIETRA VIVA se nachází v Kammě na ostrově Pantelleria a nabízí terasu a výhled do zahrady. 10 km od Pantellerie. Ubytování DAMMUSO PIETRA VIVA se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Ubytování v městech na ostrově Pantelleria Island

Ubytování v městech na ostrově Pantelleria Island

Ubytování na ostrově Pantelleria Island - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 342 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Pantelleria Island.

Pro ostrov Pantelleria Island doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pantelleria (299), Scauri (22), Kamma (12), Tracino (9). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Pantelleria Island může být skvělým místem pro strávení dovolené.