Hledat

Ubytování

Ubytování město Kamma

Ve městě Kamma (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kamma

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kamma

La casetta di Kamma

10

La casetta di Kamma

Ubytování (Prázdninové domy) La casetta di Kamma. La casetta di Kamma se nachází v Kammě. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na místě si lze pronajmout auto. Ubytování La casetta di Kamma se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

DAMMUSO PIETRA VIVA

9,7

DAMMUSO PIETRA VIVA

Ubytování (Prázdninové domy) DAMMUSO PIETRA VIVA. DAMMUSO PIETRA VIVA se nachází v Kammě na ostrově Pantelleria a nabízí terasu a výhled do zahrady. 10 km od Pantellerie. Ubytování DAMMUSO PIETRA VIVA se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Mariù

9,4

Dammuso Mariù

UbytováníDammuso Mariù. Dammuso Mariù nabízí ubytování se zahradou v Kammě. Všechny apartmány mají terasu s výhledem na moře, hory nebo do zahrady a kuchyň s lednicí a varnou... Ubytování Dammuso Mariù se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

A casa di sutta

9,2

A casa di sutta

Ubytování (Prázdninový dům) A casa di sutta. A casa di sutta se nachází v Kammě na ostrově Pantelleria a nabízí zahradu. 9 km od Pantellerie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování A casa di sutta se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi Eleonora

8,6

Dammusi Eleonora

Ubytování (Prázdninové domy) Dammusi Eleonora. Dammusi Eleonora se nachází v Kammě na ostrově Pantelleria a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Dammusi Eleonora se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Nonna Franca A cinque minuti dall arco dell elefante

3,8

Dammuso Nonna Franca A cinque minuti dall arco dell elefante

UbytováníDammuso Nonna Franca A cinque minuti dall arco dell elefante. Dammuso Nonna Franca A cinque minuti dall arco dell elefante se nachází v Kammě. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Nonna Franca A cinque minuti dall arco dell elefante se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Madrina

Madrina

Ubytování (Prázdninové domy) Madrina. Madrina se nachází v Kammě, 9,4 km od letiště Pantelleria, 10 km od ostrova Isola di Pantelleria a 10 km od Scauri. Ubytování Madrina se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Rosmarino

Dammuso Rosmarino

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Rosmarino. Dammuso Rosmarino se nachází v Kammě na ostrově Pantelleria a nabízí terasu. Ubytování Dammuso Rosmarino se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Eurus, oasi di relax a Pantelleria

Dammuso Eurus, oasi di relax a Pantelleria

UbytováníDammuso Eurus, oasi di relax a Pantelleria. Dammuso Eurus, oasi di relax a Pantelleria se nachází na ostrově Pantelleria a nabízí zahradu s grilem, prostornou terasu a ubytování s výhledem na moře. Ubytování Dammuso Eurus, oasi di relax a Pantelleria se nachází ve městě Kamma (Itálie - Pantelleria Island).

Ubytování ve městě Kamma

Město Kamma se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Kamma.