Hledat

Ubytování

Ubytování město Scauri

Ve městě Scauri (Itálie) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Scauri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Scauri

Dammuso Civulia

10

Dammuso Civulia

UbytováníDammuso Civulia. Dammuso Civulia se nachází ve městě Scauri na ostrově Pantelleria a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Dammuso Civulia se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso sulla scogliera - Pantelleria

9,7

Dammuso sulla scogliera - Pantelleria

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso sulla scogliera - Pantelleria. Dammuso sulla scogliera - Pantelleria se nachází ve městě Scauri na ostrově Pantelleria a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Dammuso sulla scogliera - Pantelleria se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

U Dammuso di Pippineddra

9,5

U Dammuso di Pippineddra

UbytováníU Dammuso di Pippineddra. U Dammuso di Pippineddra se nachází ve městě Scauri. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování U Dammuso di Pippineddra se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

sala

9,5

sala

Ubytovánísala. sala se nachází ve městě Scauri na ostrově Pantelleria a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování sala se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Siba

9,1

Dammuso Siba

UbytováníDammuso Siba. Dammuso Siba se nachází ve městě Scauri a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Siba se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

dammuso Remì

9

dammuso Remì

Ubytování (Prázdninový dům) dammuso Remì. Dammuso Remì se nachází v Scauri a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Pantelleria je vzdálená 10 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování dammuso Remì se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

L'Oasi di Recale

9

L'Oasi di Recale

Ubytování (Prázdninové domy) L'Oasi di Recale. L'Oasi di Recale se nachází v Scauri, 3,1 km od Scauri, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování L'Oasi di Recale se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Villetta Il bel Tramonto

9

Villetta Il bel Tramonto

Ubytování (Apartmány) Villetta Il bel Tramonto. Villetta Il bel Tramonto se nachází ve městě Scauri a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Pantelleria je vzdálená 6 km. Ubytování Villetta Il bel Tramonto se nachází ve městě (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Rekhale con vista mare

9

Dammuso Rekhale con vista mare

Ubytování (Vily) Dammuso Rekhale con vista mare. Dammuso Rekhale con vista mare se nachází ve městě Scauri na ostrově Pantelleria a nabízí terasu a výhled do zahrady. Pantelleria je vzdálená 11 km. Ubytování Dammuso Rekhale con vista mare se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

I dammusi di sottokuddia

9

I dammusi di sottokuddia

UbytováníI dammusi di sottokuddia. I dammusi di sottokuddia se nachází v Pantellerii a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování I dammusi di sottokuddia se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Dammusi Ambra

8,9

Dammusi Ambra

UbytováníDammusi Ambra. Dammusi Ambra se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Dammusi Ambra se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Kuddia

8,8

Dammuso Kuddia

Ubytování (Prázdninový dům) Dammuso Kuddia. Dammuso Kuddia se nachází ve městě Scauri a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Pantelleria je vzdálená 13 km. Ubytování Dammuso Kuddia se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

PHEDORA

PHEDORA

Ubytování (Vila) PHEDORA. PHEDORA se nachází v Pantellerii a nabízí ubytování s terasou. Vila se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování PHEDORA se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Villa Vecchio Ulivo - Piscina e Giardino Privato

Villa Vecchio Ulivo - Piscina e Giardino Privato

UbytováníVilla Vecchio Ulivo - Piscina e Giardino Privato. Villa Vecchio Ulivo - Piscina e Giardino Privato se nachází ve městě Scauri a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Villa Vecchio Ulivo - Piscina e Giardino Privato se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Appartamento Esperanza Amarillo

Appartamento Esperanza Amarillo

Ubytování (Apartmány) Appartamento Esperanza Amarillo. Appartamento Esperanza Amarillo se nachází v Scauri, 8,1 km od Kammy, 10 km od Tracina a 13 km od letiště Pantelleria. Ubytování Appartamento Esperanza Amarillo se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Appartamento Esperanza blu

Appartamento Esperanza blu

Ubytování (Apartmán) Appartamento Esperanza blu. Appartamento Esperanza blu se nachází v Scauri na ostrově Pantelleria a nabízí zahradu. Pantelleria je vzdálená 10 km. Ubytování Appartamento Esperanza blu se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

DAMMUSO KHAREB 1

DAMMUSO KHAREB 1

Ubytování (Prázdninové domy) DAMMUSO KHAREB 1. DAMMUSO KHAREB 1 se nachází v Scauri. Pantelleria je vzdálená 8 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DAMMUSO KHAREB 1 se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

DAMMUSO KHAREB 2

DAMMUSO KHAREB 2

Ubytování (Prázdninové domy) DAMMUSO KHAREB 2. DAMMUSO KHAREB 2 se nachází ve městě Scauri. Pantelleria je vzdálená 8 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DAMMUSO KHAREB 2 se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Dammuso Rekhale Pantelleria

Dammuso Rekhale Pantelleria

UbytováníDammuso Rekhale Pantelleria. Dammuso Rekhale Pantelleria se nachází ve městě Scauri a nabízí terasu. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dammuso Rekhale Pantelleria se nachází ve městě Scauri (Itálie - Pantelleria Island).

Ubytování ve městě Scauri

Město Scauri se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Scauri.