Hledat

Ubytování

Kefalonia

Na ostrově Kefalonia (Řecko) máme celkem 1932 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Kefalonia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Argostoli (236), Lixouri (142), Fiskardo (132), Fiskardo (132), Skála Kefalonia (93), Svoronata (83), Kefallonia (80), Agia Effimia (76), Trapezaki (75), Sami (70). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Kefalonia

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Kefalonia

Avocado villa offering peace and relaxation

10

Avocado villa offering peace and relaxation

Ubytování (Vila) Avocado villa offering peace and relaxation. Avocado villa se nachází v Argostoli, 450 metrů od pláže Kalamia a 650 metrů od krokodýlí pláže FKK. Nabízí klid a relaxaci a klimatizaci. Ubytování Avocado villa offering peace and relaxation se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Lucas Apartment

10

Lucas Apartment

Ubytování (Apartmán) Lucas Apartment. Lucas Apartment se nachází v Lixouri, 2,7 km od pláže Lepeda a 8 km od kláštera Kipoureon. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Lucas Apartment se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Alexandra's Cozy Sea View Apartment

10

Alexandra's Cozy Sea View Apartment

Ubytování (Apartmán) Alexandra's Cozy Sea View Apartment. Situated in Argostoli, 600 metres from Kalamia Beach and less than 1 km from Galaxy Beach FKK, Alexandra's Cozy Sea View Apartment features air-conditioned... Ubytování Alexandra's Cozy Sea View Apartment se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Maravilliosa Casa

10

Maravilliosa Casa

Ubytování (Prázdninový dům) Maravilliosa Casa. Featuring a garden and a terrace, Maravilliosa Casa offers accommodation in Kástron with free WiFi and garden views. Ubytování Maravilliosa Casa se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Cinema Themed House in Argostoli

10

Cinema Themed House in Argostoli

Ubytování (Prázdninový dům) Cinema Themed House in Argostoli. Cinema Themed House in Argostoli in Argostoli provides accommodation with free WiFi, 700 metres from Fanari Beach, less than 1 km from Kormoranon Bay Beach... Ubytování Cinema Themed House in Argostoli se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Serenity Home

10

Serenity Home

Ubytování (Apartmán) Serenity Home. Serenity Home se nachází v Argostoli, necelý 1 km od pláže Galaxy FKK a 14 minut chůze od pláže Limanaki, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Serenity Home se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Onore

10

Onore

Ubytování (Prázdninový dům) Onore. Onore se nachází v Lixouri, 8 km od kláštera Kipoureon a 300 metrů od náměstí Ethnikis Antistaseos. Ubytování Onore se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Central Luxurious Retreat in Argostoli. An Elegant way of living!

10

Central Luxurious Retreat in Argostoli. An Elegant way of living!

Ubytování (Apartmán) Central Luxurious Retreat in Argostoli. An Elegant way of living!. Central Luxurious Retreat in Argostoli se nachází v Argostoli, 750 metrů od pláže Kalamia a necelý 1 km od krokodýlí pláže FKK. Elegantní způsob života! Ubytování Central Luxurious Retreat in Argostoli. An Elegant way of living! se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Central Town Apartment

10

Central Town Apartment

Ubytování (Apartmán) Central Town Apartment. Central Town Apartment se nachází asi 2,4 km od pláže Lepeda a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Central Town Apartment se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Villa Panorama

10

Villa Panorama

Ubytování (Vila) Villa Panorama. Just 1 km from the nearest beach, Villa Panorama is in Lourdata Village. It offers a fully equipped unit with views over the Ionian Sea and the mountain. Ubytování Villa Panorama se nachází ve městě Lourdhata (Řecko - Kefalonia).

Entheos City Center

10

Entheos City Center

Ubytování (Prázdninový dům) Entheos City Center. Entheos City Center se nachází v Argostoli, 1,3 km od pláže Kalamia a 1,4 km od krokodýlí pláže FKK. Ubytování Entheos City Center se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Mariangela House

10

Mariangela House

Ubytování (Prázdninový dům) Mariangela House. Mariangela House se nachází v Sami, necelý 1 km od jeskyně Melissani, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Mariangela House se nachází ve městě Sami (Řecko - Kefalonia).

Maria's Xenia

10

Maria's Xenia

Ubytování (Prázdninový dům) Maria's Xenia. Maria's Xenia se nachází v Sami, 400 metrů od pláže Karavomilos a 2,6 km od pláže Antisamos. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Maria's Xenia se nachází ve městě Sami (Řecko - Kefalonia).

Kostas' House Argostoli

10

Kostas' House Argostoli

Ubytování (Prázdninový dům) Kostas' House Argostoli. Kostas' House Argostoli se nachází v Argostoli, 600 metrů od pláže Kalamia a necelý 1 km od krokodýlí pláže FKK. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Kostas' House Argostoli se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

KEFALONIA'S HIDDEN GEMS!

10

KEFALONIA'S HIDDEN GEMS!

Ubytování (Apartmány) KEFALONIA'S HIDDEN GEMS!. Located in Argostoli, KEFALONIA'S HIDDEN GEMS! provides lake views and free WiFi, 1. Ubytování KEFALONIA'S HIDDEN GEMS! se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Harbour Breeze

10

Harbour Breeze

Ubytování (Apartmán) Harbour Breeze. Situated in Argostoli, 100 metres from Argostoli Port and 700 metres from Korgialenio Historic and Folklore Museum, Harbour Breeze features air-conditioned... Ubytování Harbour Breeze se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Barbara's Maisonette

10

Barbara's Maisonette

Ubytování (Apartmán) Barbara's Maisonette. Featuring sea views, Barbara's Maisonette provides accommodation with a balcony and a kettle, around 750 metres from Galaxy Beach FKK. Ubytování Barbara's Maisonette se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Rania-apartments_2

10

Rania-apartments_2

Ubytování (Apartmán) Rania-apartments_2. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Rania-apartments_2 can be found in Argostoli, close to Spasmata Beach and 1. Ubytování Rania-apartments_2 se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

The Cove Assos

10

The Cove Assos

Ubytování (Vila) The Cove Assos. The Cove Assos se nachází v Asosu a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Vila s klimatizací a balkonem. Ubytování The Cove Assos se nachází ve městě Asos (Řecko - Kefalonia).

villa Shades of blue

10

villa Shades of blue

Ubytování (Vila) villa Shades of blue. Villa Shades of blue se nachází v Trapezaki, necelý 1 km od pláže Trapezaki a 14 minut chůze od pláže Kanali, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování villa Shades of blue se nachází ve městě Trapezaki (Řecko - Kefalonia).

Via De Bosset City Cottage

10

Via De Bosset City Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Via De Bosset City Cottage. Via De Bosset City Cottage se nachází v Argostoli, necelý 1 km od pláže Kalamia a 13 minut chůze od krokodýlí pláže FKK, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Via De Bosset City Cottage se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Tsimaras Villas

10

Tsimaras Villas

Ubytování (Vila) Tsimaras Villas. Tsimaras Villas se nachází v obci Skála Kefalonias, 1,2 km od pláže Porto Skala a 2,3 km od pláže Kato Lagadi. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Tsimaras Villas se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

MARIOS VILLAS

10

MARIOS VILLAS

Ubytování (Vila) MARIOS VILLAS. MARIOS VILLAS se nachází v letovisku Póros Kefalonias, necelý 1 km od pláže Poros a 17 minut chůze od pláže Limenia, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování MARIOS VILLAS se nachází ve městě Póros (Řecko - Kefalonia).

Niko Studios

10

Niko Studios

Ubytování (Apartmány) Niko Studios. Niko Studios s výhledem na Jónské moře nabízí plně vybavené ubytování v pěší vzdálenosti od písečné pláže Lassi. Ubytování Niko Studios se nachází ve městě Lassi (Řecko - Kefalonia).

Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside

10

Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside

Ubytování (Prázdninový dům) Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside. Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside se nachází v obci Skála Kefalonias, 50 metrů od pláže Skala a necelý 1 km od pláže Spithi, a nabízí ubytování s... Ubytování Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

VILLA AGRILI

10

VILLA AGRILI

Ubytování (Vila) VILLA AGRILI. VILLA AGRILI se nachází ve Fiskardho, jen 1,4 km od pláže Alaties, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování VILLA AGRILI se nachází ve městě Fiskardo (Řecko - Kefalonia).

Aelia apartment

10

Aelia apartment

Ubytování (Apartmán) Aelia apartment. Aelia apartment se nachází v Lixouri, 2,4 km od pláže Lepeda a 8 km od kláštera Kipoureon. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Aelia apartment se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Rouchotas Studios by Viktor 1rst Floor

10

Rouchotas Studios by Viktor 1rst Floor

Ubytování (Apartmány) Rouchotas Studios by Viktor 1rst Floor. Rouchotas Studios by Viktor 1rst Floor in Argostoli provides accommodation with free WiFi, 100 metres from Argostoli Port. Ubytování Rouchotas Studios by Viktor 1rst Floor se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Residence Ionian st&apts

10

Residence Ionian st&apts

Ubytování (Bed and breakfast) Residence Ionian st&apts. Residence Ionian st&apts se nachází v Argostoli, 200 metrů od pláže Paliostafida a 300 metrů od pláže Makris Gialos. Ubytování Residence Ionian st&apts se nachází ve městě Argostoli (Řecko - Kefalonia).

Apartment Lilly, brand new apartment with communal pool, 10 meters from sea

10

Apartment Lilly, brand new apartment with communal pool, 10 meters from sea

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilly, brand new apartment with communal pool, 10 meters from sea. Apartment Lilly, zbrusu nový apartmán se společným bazénem, 10 metrů od moře se nachází v Sami, 800 metrů od pláže Karavomilos a 2,3 km od pláže Agia... Ubytování Apartment Lilly, brand new apartment with communal pool, 10 meters from sea se nachází ve městě Sami (Řecko - Kefalonia).

Entheos Private Villa

10

Entheos Private Villa

Ubytování (Vila) Entheos Private Villa. Located in Fiskardho, Entheos Private Villa provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytování Entheos Private Villa se nachází ve městě Fiskardo (Řecko - Kefalonia).

Forest Villas Kefalonia

10

Forest Villas Kefalonia

Ubytování (Vily) Forest Villas Kefalonia. Surrounded by a forest ,Harry & Theo Foresthouses is located in Potamianata, Kefallonia, 3.5 km from Agia Efimia village. Ubytování Forest Villas Kefalonia se nachází ve městě Logaráta (Řecko - Kefalonia).

Ubytování v městech na ostrově Kefalonia

Ubytování v městech na ostrově Kefalonia

Ubytování na ostrově Kefalonia - Řecko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1932 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Kefalonia.

Pro ostrov Kefalonia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Argostoli (236), Lixouri (142), Fiskardo (132), Fiskardo (132), Skála Kefalonia (93), Svoronata (83), Kefallonia (80), Agia Effimia (76), Trapezaki (75), Sami (70). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Kefalonia máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Cinema Themed House in Argostoli (10*), Central Square View Luxury Loft with Balcony (10*), Alexandra's Cozy Sea View Apartment (10*), Dorian (10*), Maravilliosa Casa (10*), Skala Villa (10*), Villa SeaBreeze (10*), La Casa Di Linda (10*), Villas Ormofia & Ourania (10*), Seirios Luxury Villa (10*), Tettix Summer House (10*), Villa Panorama (10*), Orion Luxury Villa (10*), Myrtia Apartments (10*), Charming Apartment in Kefalonia Island! (10*), Villa Elaionas 1 (10*), Anna΄s House (10*), Anio Residence (10*), Ntina's house (10*), ODYSSEAS ART VILLA-Spa (10*), Rania-apartments_2 (10*), Barbara's Maisonette (10*), Harbour Breeze (10*), Entheos Private Villa (10*), Marina's House (10*), Forest Villas Kefalonia (10*), Blue Lagoon Luxury Apartment A3 (10*), Palazzino Di Nionio (10*), Skala Pearls A2 (10*), Kefalonian Chic Villas (10*), Alexandros Maisonette (10*), Villa Magnolia (10*), La casa d'estate (10*), Villa AnnaMaria (10*), Almond Trees Cottage (9,9*), Emiliata Villa (9,9*), SunRise Vila (9,9*), Avra Private Suites (9,9*), Casa Maravillosa (9,9*), Argostoli view apartment loft (9,9*), Sofia's Delightful Apartment (9,9*), Themis Apartments (9,9*), Villa Erieta (9,9*), Katerina's Cozy Mountain View Apartment (9,9*), Entheos City Panorama, Argostoli Kefalonia (9,9*), Hara's view (9,9*), Villa Pilali (9,9*), Sophias House Fanari (9,9*), Lithostroto Central Loft (9,9*), Villa Elpida (9,9*), Villa Katia Kefalonia (9,9*).

Ostrov Kefalonia může být skvělým místem pro strávení dovolené.