Hledat

Ubytování

Ubytování město Skála Kefalonia

Ve městě Skála Kefalonia (Řecko) máme celkem 93 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Skála Kefalonia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Skála Kefalonia

Tsimaras Villas

10

Tsimaras Villas

Ubytování (Vila) Tsimaras Villas. Tsimaras Villas se nachází v obci Skála Kefalonias, 1,2 km od pláže Porto Skala a 2,3 km od pláže Kato Lagadi. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Tsimaras Villas se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside

10

Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside

Ubytování (Prázdninový dům) Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside. Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside se nachází v obci Skála Kefalonias, 50 metrů od pláže Skala a necelý 1 km od pláže Spithi, a nabízí ubytování s... Ubytování Scorpios Mansion / Downtown Skala / Seaside se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Casa di Rene

9,9

Casa di Rene

Ubytování (Vila) Casa di Rene. Located in Kefallonia, 1.1 km from Ai Helis Beach and 1. Ubytování Casa di Rene se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Villa Dafni

9,7

Villa Dafni

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Dafni. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Dafni is situated in Dhefaranáta. Ubytování Villa Dafni se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Nondas Apartments

9,6

Nondas Apartments

Ubytování (Apartmány) Nondas Apartments. Nondas se nachází na klidném místě 150 metrů od pláže Makris Gialos a nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a zařízeným balkonem nebo terasou s... Ubytování Nondas Apartments se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Agnantio Apartments

9,5

Agnantio Apartments

Ubytování (Aparthotel) Agnantio Apartments. Agnantio Apartments s přímým výhledem na Jónské moře nabízí venkovní bazén a ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Agnantio Apartments se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Faros Suites (Adults Only)

9,4

Faros Suites (Adults Only)

Ubytování (Apartmány) Faros Suites (Adults Only). Faros Suites se nachází v půvabné vesnici Fiskardo, pouhých 40 metrů od pláže. Ubytování Faros Suites (Adults Only) se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Sea View Villa in Skala (Petersons Villa 1)

9,3

Sea View Villa in Skala (Petersons Villa 1)

Ubytování (Vila) Sea View Villa in Skala (Petersons Villa 1). Located on the outskirts of Skala Village, Ideal Family Retreat In Skala is a detached villa with a private swimming pool, a private garden and sea view. Ubytování Sea View Villa in Skala (Petersons Villa 1) se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Nickolas & Reggina

9,1

Nickolas & Reggina

Ubytování (Penzion) Nickolas & Reggina. Nickolas & Reggina se nachází ve městě Skála Kefalonias, 1,1 km od pláže Skála. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Nickolas & Reggina se nachází ve městě Skála Kefalonia (Řecko - Kefalonia).

Ubytování ve městě Skála Kefalonia

Město Skála Kefalonia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 93 hotelů a ubytování ve městě Skála Kefalonia.