Hledat

Ubytování

Ubytování město Lixouri

Ve městě Lixouri (Řecko) máme celkem 142 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lixouri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lixouri

Charming Apartment in Kefalonia Island!

10

Charming Apartment in Kefalonia Island!

Ubytování (Apartmán) Charming Apartment in Kefalonia Island!. Featuring sea views, Charming Apartment in Kefalonia Island! offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Lepeda Beach. Ubytování Charming Apartment in Kefalonia Island! se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

SunRise Vila

9,9

SunRise Vila

Ubytování (Vila) SunRise Vila. Located just 1.1 km from Variko Beach, SunRise Vila provides accommodation in Lixouri with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování SunRise Vila se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

The Leaf House

9,9

The Leaf House

Ubytování (Vila) The Leaf House. Featuring a garden, private pool and sea views, The Leaf House is located in Lixouri. With city views, this accommodation offers a balcony. Ubytování The Leaf House se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harvest Moon Apartments

9,9

Harvest Moon Apartments

Ubytování (Aparthotel) Harvest Moon Apartments. Located within 9 km of Monastery of Kipoureon and 7 km of Lixouri Port in Lixouri, Harvest Moon Apartments provides accommodation with seating area. Ubytování Harvest Moon Apartments se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Gallery Apartments

9,9

Gallery Apartments

Ubytování (Apartmány) Gallery Apartments. Set 2.7 km from Lepeda Beach in Lixouri, Gallery Apartments offers accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Gallery Apartments se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

La Maison Bleue

9,9

La Maison Bleue

Ubytování (Apartmán) La Maison Bleue. Featuring sea views, La Maison Bleue offers accommodation with a balcony and a kettle, around 13 km from Monastery of Kipoureon. Ubytování La Maison Bleue se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Athinais

9,8

Villa Athinais

Ubytování (Vila) Villa Athinais. Set amidst lush greenery, in Koronato Village of Lixouri, Villa Athinais is a split-level villa with a spacious, stone-paved sun terrace overlooking the... Ubytování Villa Athinais se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victoria's Summer house

9,8

Victoria's Summer house

Ubytování (Prázdninový dům) Victoria's Summer house. Featuring garden views, Victoria's Summer house provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 500 metres from Lepeda Beach. Ubytování Victoria's Summer house se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Diwani Luxury Villas

9,8

Diwani Luxury Villas

Ubytování (Apartmány) Diwani Luxury Villas. Situated 200 metres from Lepeda Beach, Diwani Luxury Villas offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Diwani Luxury Villas se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Βlue Horizon Lixouri

9,7

Βlue Horizon Lixouri

Ubytování (Penzion) Βlue Horizon Lixouri. Set in Lixouri, within 12 km of Monastery of Kipoureon and 700 metres of Ethnikis Antistaseos Square, Βlue Horizon Lixouri offers accommodation with a... Ubytování Βlue Horizon Lixouri se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maspali Apartments

9,7

Maspali Apartments

Ubytování (Apartmány) Maspali Apartments. Ubytování Maspali Apartments se nachází v Lixouri, 5 km od náměstí Ethnikis Antistaseos a 12 km od kláštera Kipoureon, a nabízí apartmány s posezením. Ubytování Maspali Apartments se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Alekos Beach Houses-Alekos Beach Complex

9,7

Alekos Beach Houses-Alekos Beach Complex

Ubytování (Apartmány) Alekos Beach Houses-Alekos Beach Complex. Set in Lixouri in the Kefalonia region, with Lepeda Beach and Lepeda Beach nearby, Alekos Beach Houses-Alekos Beach Complex offers accommodation with free... Ubytování Alekos Beach Houses-Alekos Beach Complex se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Pagonis Studios

9,7

Pagonis Studios

Ubytování (Apartmán) Pagonis Studios. Pagonis Studios jsou studia situovaná 500 metrů od pláže Megas Lakos. K restauracím a barům je to 400 metrů. Ubytování Pagonis Studios se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ANGELIKA'S HOUSE

9,7

ANGELIKA'S HOUSE

Ubytování (Prázdninový dům) ANGELIKA'S HOUSE. Located in Lixouri, within 12 km of Monastery of Kipoureon and 500 metres of Lixouri Port, ANGELIKA'S HOUSE offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování ANGELIKA'S HOUSE se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Remetzo Village

9,7

Remetzo Village

Ubytování (Hotel) Remetzo Village. Remetzo Village se nachází v Lixouri a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Remetzo Village se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Phaedra Suites

9,6

Phaedra Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Phaedra Suites. Bed and breakfast Phaedra Suites se nachází v letovisku Lixouri a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací, restauraci a přístup do zahrady s... Ubytování Phaedra Suites se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Vitoratos Studios

9,6

Vitoratos Studios

Ubytování (Apartmány) Vitoratos Studios. Vitoratos Studios se nachází 300 metrů od pláže Melteni na pobřeží Kounopetra a nabízí zahradu s bazénem, klimatizovaná studia se zařízeným balkonem a... Ubytování Vitoratos Studios se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Armonia Villas

9,6

Armonia Villas

Ubytování (Vila) Armonia Villas. Located in Lixouri, 10 km from Monastery of Kipoureon and 3 km from Lixouri Port, Armonia Villas offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Armonia Villas se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

M house luxury suites

9,6

M house luxury suites

Ubytování (Apartmány) M house luxury suites. Located 1.7 km from Lepeda Beach, M house luxury suites offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování M house luxury suites se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea View Athina's Home

9,6

Sea View Athina's Home

Ubytování (Venkovský dům) Sea View Athina's Home. Featuring a patio with sea views, and a garden and a terrace, Sea View Athina's Home can be found in Lixouri, close to Lixouri Port and 1. Ubytování Sea View Athina's Home se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romanos Xi

9,6

Romanos Xi

Ubytování (Apartmány) Romanos Xi. Romanos Xi offers air-conditioned apartments with free WiFi and fully equipped kitchen. Xi Beach is 350 metres away. Ubytování Romanos Xi se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Alekos Beach Houses-Marina

9,6

Alekos Beach Houses-Marina

Ubytování (Apartmán) Alekos Beach Houses-Marina. Located in Lixouri, 1.7 km from Lepeda Beach and 2.8 km from Casa Rossa Bay Beach, Alekos Beach Houses-Marina provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování Alekos Beach Houses-Marina se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Loft Maisonette Lixouri Kefalonia

9,6

Loft Maisonette Lixouri Kefalonia

Ubytování (Apartmán) Loft Maisonette Lixouri Kefalonia. Featuring city views, Loft Maisonette Lixouri Kefalonia offers accommodation with free bikes and a patio, around 12 km from Monastery of Kipoureon. Ubytování Loft Maisonette Lixouri Kefalonia se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A&S Seaside House

9,6

A&S Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) A&S Seaside House. Boasting a balcony with garden views, and a garden and a terrace, A&S Seaside House can be found in Lixouri, close to Lixouri Port and 12 km from Monastery... Ubytování A&S Seaside House se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mariangela Apartments

9,5

Mariangela Apartments

Ubytování (Apartmány) Mariangela Apartments. Apartments Mariangela se nachází v centru města Lixouri a nabízí zahradu a ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na moře. Ubytování Mariangela Apartments se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Lepeda's Pearl

9,5

Lepeda's Pearl

Ubytování (Vila) Lepeda's Pearl. Set in Lixouri, just 200 metres from Lepeda Beach, Lepeda's Pearl offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, a... Ubytování Lepeda's Pearl se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Irini's Traditional Kefalonian House

9,5

Irini's Traditional Kefalonian House

Ubytování (Venkovský dům) Irini's Traditional Kefalonian House. Irini's Traditional Kefalonian House in Lixouri features accommodation with free WiFi, 10 km from Lixouri Port, 10 km from Ethnikis Antistaseos Square and... Ubytování Irini's Traditional Kefalonian House se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alekos Beach Houses-Angelo

9,5

Alekos Beach Houses-Angelo

Ubytování (Apartmán) Alekos Beach Houses-Angelo. Set in Lixouri in the Kefalonia region, Alekos Beach Houses-Angelo features a balcony and garden views. Ubytování Alekos Beach Houses-Angelo se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Casa Mimi

9,5

Casa Mimi

Ubytování (Apartmán) Casa Mimi. Casa Mimi is a self-catering property set in Lixouri. The property has sea and mountain views. Ubytování Casa Mimi se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama

9,5

Panorama

Ubytování (Aparthotel) Panorama. Rodinné ubytování Panorama se nachází na poklidném místě ve městě Agios Dimitrios, 350 metrů od pláže a 2,5 km od obce Lixouri. Ubytování Panorama se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Remenata

9,5

Remenata

Ubytování (Apartmány) Remenata. Remenata features self-catered accommodation with free Wi-Fi and balcony overlooking the Ionian Sea, the mountains and garden. Ubytování Remenata se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Aura Boutique Hotel

9,5

Aura Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Aura Boutique Hotel. Aura Boutique Hotel is located in Lixouri Village, offering rooms and suites that boast Ionian Sea views. Free WiFi access is available in all areas. Ubytování Aura Boutique Hotel se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Volidiera Guesthouse

9,4

Volidiera Guesthouse

Ubytování (Penzion) Volidiera Guesthouse. Located in Lixouri, 7 km from Monastery of Kipoureon, Volidiera Guesthouse provides accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal... Ubytování Volidiera Guesthouse se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elena

9,4

Villa Elena

Ubytování (Apartmány) Villa Elena. Rodinné ubytování Villa Elena se nachzí 350 metrů od pláže Lixouri a 2 km od přístavu, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s balkonem s... Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

A&S Seaside Maisonette

9,4

A&S Seaside Maisonette

Ubytování (Prázdninový dům) A&S Seaside Maisonette. Set in Lixouri, 2.9 km from Lepeda Beach and 12 km from Monastery of Kipoureon, A&S Seaside Maisonette offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování A&S Seaside Maisonette se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vastalagkadi Village

9,4

Vastalagkadi Village

Ubytování (Apartmány) Vastalagkadi Village. Located 7 km from Monastery of Kipoureon, Vastalagkadi Village offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Vastalagkadi Village se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Antonis Traditional House

9,4

Antonis Traditional House

Ubytování (Prázdninový dům) Antonis Traditional House. Set in Lixouri, within 6 km of Monastery of Kipoureon and 9 km of Lixouri Port, Antonis Traditional House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Antonis Traditional House se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belleza Villa

9,4

Belleza Villa

Ubytování (Apartmány) Belleza Villa. Belleza Villa se nachází 8 km od kláštera Kipoureon a 700 metrů od náměstí Ethnikis Antistaseos v letovisku Lixouri, a nabízí ubytování s posezením, TV s... Ubytování Belleza Villa se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinieris Villas - Rea's Luxury Apartment

9,3

Vinieris Villas - Rea's Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Vinieris Villas - Rea's Luxury Apartment. Located in Lixouri, 2.1 km from Lepeda Beach and 3 km from Casa Rossa Bay Beach, Vinieris Villas - Rea's Luxury Apartment provides accommodation with... Ubytování Vinieris Villas - Rea's Luxury Apartment se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Villeta Nikol

9,3

Villeta Nikol

Ubytování (Apartmán) Villeta Nikol. Boasting garden views, Villeta Nikol features accommodation with a garden and a patio, around 5 km from Lixouri Port. Ubytování Villeta Nikol se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Apolafsi

9,3

Apolafsi

Ubytování (Aparthotel) Apolafsi. Apolafsi se nachází ve městě Lixouri, 800 metrů od červené písečné pláže Lepeda. Ubytování Apolafsi se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kefalonia Private Paradise

9,3

Kefalonia Private Paradise

Ubytování (Vila) Kefalonia Private Paradise. Kefalonia Private Paradise is situated in Lixouri, just 80 metres from the beach. Ubytování Kefalonia Private Paradise se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Petros Rooms & Apartments

9,3

Petros Rooms & Apartments

Ubytování (Apartmány) Petros Rooms & Apartments. Set in Lixouri, 750 metres from Variko Beach and 16 km from Monastery of Kipoureon, Petros Rooms & Apartments offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Petros Rooms & Apartments se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aspasia Studios

9,2

Aspasia Studios

Ubytování (Apartmány) Aspasia Studios. Located 800 metres from the centre of Lixouri in Kefalonia, the family-run Aspasia offers self-catered accommodation with free Wi-Fi and a furnished... Ubytování Aspasia Studios se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Alekos Beach Houses-Jerasimo

9,2

Alekos Beach Houses-Jerasimo

Ubytování (Apartmán) Alekos Beach Houses-Jerasimo. Offering free WiFi and free private parking, Alekos Beach Houses-Jerasimo is situated in Lixouri, within just a few steps of Lepeda Beach. Ubytování Alekos Beach Houses-Jerasimo se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

La Cite Hotel

9,2

La Cite Hotel

Ubytování (Hotel) La Cite Hotel. Featuring free WiFi and a seasonal outdoor pool, La Cite Hotel offers accommodation in Lixouri, 7 km from Xi Beach. Ubytování La Cite Hotel se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Ammousa Hotel Apartments

9,2

Ammousa Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ammousa Hotel Apartments. Ammousa Hotel Apartments se nachází ve městě Lixouri a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Ammousa Hotel Apartments se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ammodares

9,2

Ammodares

Ubytování (Apartmány) Ammodares. Ammodares se nachází na místě s výhledem na hory v obci Agios Vasilios, 21 km od města Sami a 32 km od Porosu, a nabízí možnost ubytování s domácími... Ubytování Ammodares se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Alekos Beach Houses-Amalia

9,2

Alekos Beach Houses-Amalia

Ubytování (Apartmán) Alekos Beach Houses-Amalia. Offering free WiFi and free private parking, Alekos Beach Houses-Amalia is situated in Lixouri, within just a few steps of Lepeda Beach. Ubytování Alekos Beach Houses-Amalia se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Paradiso Verde

9,2

Paradiso Verde

Ubytování (Apartmány) Paradiso Verde. Paradiso Verde se nachází v Lixouri a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zařízenými balkony s výhledem do svěží zahrady. Ubytování Paradiso Verde se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia).

Bella Vista Studios and Apartments

9,1

Bella Vista Studios and Apartments

Ubytování (Aparthotel) Bella Vista Studios and Apartments. Located 200 metres from Lixouri Beach, Bella Vista features an outdoor pool with sun loungers, surrounded by a garden and overlooking the Ionian Sea. Ubytování Bella Vista Studios and Apartments se nachází ve městě Lixouri (Řecko - Kefalonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lixouri

Město Lixouri se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 142 hotelů a ubytování ve městě Lixouri.