Hledat

Ubytování

Capri ostrov

Na ostrově Capri ostrov (Itálie) máme celkem 478 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Capri ostrov doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Capri (309), Isola di Capri (0), Marina Grande (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Capri ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Capri ostrov

Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms

10

Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms

Ubytování (Penzion) Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms. Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms se nachází v Capri, 1,4 km od zálivu Marina Piccola, a nabízí bezplatné Wi-Fi, služby concierge a turistické... Ubytování Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Lostudiocapri

10

Lostudiocapri

Ubytování (Apartmán) Lostudiocapri. Lostudiocapri se nachází v Capri, necelý 1 km od pláže Marina Grande, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Lostudiocapri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Tiberio House & Spa

10

Tiberio House & Spa

Ubytování (Apartmány) Tiberio House & Spa. Tiberio House & Spa se nachází v Capri a nabízí vířivku. Ubytování Tiberio House & Spa se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Vittorio Emanuele Luxury Suite

10

Vittorio Emanuele Luxury Suite

Ubytování (Apartmány) Vittorio Emanuele Luxury Suite. Vittorio Emanuele Luxury Suite se nachází v Capri, 1,3 km od zálivu Marina Piccola, 1,3 km od pláže Marina Grande a 1,4 km od pláže La Fontelina. Ubytování Vittorio Emanuele Luxury Suite se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Aurora Pool & Fitness

10

Villa Aurora Pool & Fitness

Ubytování (Vily) Villa Aurora Pool & Fitness. Villa Aurora Pool & Fitness se nachází v Anacapri a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Aurora Pool & Fitness se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi

10

Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi

Ubytování (Vila) Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi. Villa Tragara se nachází v Capri, 600 metrů od pláže La Fontelina a 2 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

“CapriOleum” esclusive place

10

“CapriOleum” esclusive place

Ubytování (Apartmán) “CapriOleum” esclusive place. CapriOleum se nachází v Anacapri, v blízkosti pláže Bagni di Tiberio a 1,3 km od pláže Marina Grande. Ubytování “CapriOleum” esclusive place se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Penthouse Donna Carmela

10

Penthouse Donna Carmela

Ubytování (Vila) Penthouse Donna Carmela. Penthouse Donna Carmela se nachází v Anacapri, necelý 1 km od zálivu Faro Punta Carena, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci... Ubytování Penthouse Donna Carmela se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Petraquale

10

Casa Petraquale

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Petraquale. Casa Petraquale se nachází v Anacapri, 1,1 km od zálivu Cala Ventroso a 1,5 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Petraquale se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Attico Panoramico

10

Attico Panoramico

Ubytování (Apartmán) Attico Panoramico. Tento apartmán se nachází 700 metrů od vily San Michele v Anacapri a nabízí terasu s výhledem na moře. Apartmán má posezení a kuchyň s lednicí. Ubytování Attico Panoramico se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Capri Suite Camerelle

10

Capri Suite Camerelle

Ubytování (Apartmány) Capri Suite Camerelle. Capri Suite Camerelle se nachází v Capri, 700 metrů od pláže La Fontelina a 1,1 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí klimatizaci. Ubytování Capri Suite Camerelle se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

terrazza belvedere

10

terrazza belvedere

Ubytování (Apartmán) terrazza belvedere. Terrazza belvedere se nachází v Capri, 1,7 km od pláže La Fontelina a 2,1 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování terrazza belvedere se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Le donne di Capri - Charming apartments in Capri

9,9

Le donne di Capri - Charming apartments in Capri

Ubytování (Prázdninové domy) Le donne di Capri - Charming apartments in Capri. Le donne se nachází 750 metrů od pláže La Fontelina. Ubytování Le donne di Capri - Charming apartments in Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

LA Giulia

9,9

LA Giulia

Ubytování (Prázdninové domy) LA Giulia. LA Giulia se nachází v Capri, 400 metrů od pláže Marina Grande a 1,1 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování LA Giulia se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta delle Api

9,9

La Casetta delle Api

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta delle Api. La Casetta delle Api se nachází v Capri, na kopci s panoramatickým výhledem na moře. Na hosty zde čeká terasa a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování La Casetta delle Api se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Roberhouse Tragara 37

9,9

Roberhouse Tragara 37

Ubytování (Apartmán) Roberhouse Tragara 37. Roberhouse Tragara 37 se nachází v Capri, 700 metrů od pláže La Fontelina a 2 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Roberhouse Tragara 37 se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casetta Anacaprese

9,8

Casetta Anacaprese

Ubytování (Bed and breakfast) Casetta Anacaprese. Casetta Anacaprese se nachází v Anacapri, v blízkosti zálivu Cala Ventroso a 1,4 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování Casetta Anacaprese se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

9,8

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

Ubytování (Apartmány) AQUAMARINE Relaxing Capri Suites. AQUAMARINE Relaxing Capri Suites se nachází 300 metrů od pláže Marina Grande a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování AQUAMARINE Relaxing Capri Suites se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta

9,8

Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta

Ubytování (Apartmán) Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta. Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta se nachází v Capri, necelý 1 km od zálivu Marina Piccola a 11 minut chůze od pláže Marina Grande, a nabízí... Ubytování Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Affittacamere Capri Dolce Vita

9,8

Affittacamere Capri Dolce Vita

Ubytování (Penzion) Affittacamere Capri Dolce Vita. Affittacamere Capri Dolce Vita se nachází na hlavním náměstí Piazzetta na ostrově Capri. Nabízí klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Affittacamere Capri Dolce Vita se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Gioiella Capri

9,8

La Gioiella Capri

Ubytování (Vila) La Gioiella Capri. La Gioiella Capri se nachází v Capri, 600 metrů od náměstí Piazzetta di Capri, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Ubytování La Gioiella Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Cantasol - Capri

9,7

Casa Cantasol - Capri

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cantasol - Capri. Casa Cantasol - Capri se nachází v Capri, 1,3 km od pláže La Fontelina, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Cantasol - Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Primavera

9,7

La Primavera

Ubytování (Prázdninový dům) La Primavera. La Primavera se nachází v Anacapri, 2,3 km od pláže Marina Grande a 2,7 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování La Primavera se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Tiberi Capri

9,7

Tiberi Capri

Ubytování (Apartmán) Tiberi Capri. Tiberi Capri se nachází v Capri, 1,1 km od zálivu Marina Piccola a 1,4 km od pláže Marina Grande, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Tiberi Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Luna Caprese Guest House

9,7

Luna Caprese Guest House

Ubytování (Apartmán) Luna Caprese Guest House. Luna Caprese Guest House se nachází v Anacapri, 1,8 km od zálivu Cala Ventroso a 2,8 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování Luna Caprese Guest House se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Luxury Villa Excelsior Parco

9,7

Luxury Villa Excelsior Parco

Ubytování (Hotel) Luxury Villa Excelsior Parco. Secesní Hotel Excelsior Parco se nachází v městečku Capri a nabízí 2 vířivky s panoramatickým výhledem, střešní zahradu, ve všech prostorách zdarma... Ubytování Luxury Villa Excelsior Parco se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Flavia

9,7

Casa Flavia

Ubytování (Apartmán) Casa Flavia. Casa Flavia se nachází v Anacapri, 1 km od pláže Bagni di Tiberio a 1,4 km od pláže Gradola. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Flavia se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

La corte fra gli aranci - Capri

9,7

La corte fra gli aranci - Capri

Ubytování (Apartmány) La corte fra gli aranci - Capri. La corte fra gli aranci - Capri se nachází v Capri, v blízkosti pláže Marina Grande a necelý 1 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování La corte fra gli aranci - Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Raffaella

9,7

Villa Raffaella

Ubytování (Vily) Villa Raffaella. Villa Raffaella se nachází v Capri, 1,5 km od pláže La Fontelina a 2 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování Villa Raffaella se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa di fronte i faraglioni

9,7

Villa di fronte i faraglioni

Ubytování (Prázdninový dům) Villa di fronte i faraglioni. Hotel se nachází v Capri, 250 metrů od zálivu Marina Piccola. Ubytování Villa di fronte i faraglioni se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Lo Pozzo, Anacapri

9,7

Villa Lo Pozzo, Anacapri

Ubytování (Vila) Villa Lo Pozzo, Anacapri. Villa Lo Pozzo, Anacapri se nachází v Anacapri, 1,1 km od pláže Gradola a 1,2 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování Villa Lo Pozzo, Anacapri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Ipazia Capri

9,7

Ipazia Capri

Ubytování (Bed and breakfast) Ipazia Capri. Ipazia Capri se nachází v Anacapri a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Villa San Michele je vzdálená 800 metrů. Ubytování Ipazia Capri se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Terrazza Tragara

9,7

Terrazza Tragara

Ubytování (Vily) Terrazza Tragara. Terrazza Tragara se nachází v Capri a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Středozemní moře. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Terrazza Tragara se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Aldarogi

9,6

Aldarogi

Ubytování (Bed and breakfast) Aldarogi. Rodinný penzion Aldarogi se nachází na ostrově Capri a nabízí klimatizované pokoje s ručně vyrobeným nábytkem a panoramatickým výhledem na záliv Napels. Ubytování Aldarogi se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Capri Joy

9,6

Capri Joy

Ubytování (Prázdninový dům) Capri Joy. Daisy's House se nachází v Capri Joy, 200 metrů od I Faraglioni. Na náměstí Piazzetta di Capri je to 500 metrů. Ubytování Capri Joy se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Giardini Luxury Room

9,6

Villa Giardini Luxury Room

Ubytování (Penzion) Villa Giardini Luxury Room. Villa Giardini Luxury Room se nachází v Capri, 1,1 km od zálivu Marina Piccola, a nabízí zahradu, pokoje vhodné pro alergiky, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Villa Giardini Luxury Room se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

La Marocella

9,6

La Marocella

Ubytování (Prázdninové domy) La Marocella. La Marocella se nachází necelý 1 km od pláže Marina Grande a nabízí restauraci, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Marocella se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Residence Leonardo

9,6

Residence Leonardo

Ubytování (Prázdninový dům) Residence Leonardo. Residence Leonardo se nachází v Capri, 700 metrů od zálivu Marina Piccola a 2,1 km od pláže Marina Grande. Ubytování Residence Leonardo se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Il Gelso

9,6

Il Gelso

Ubytování (Apartmán) Il Gelso. Il Gelso se nachází v Anacapri, 20 minut jízdy od pláže Marina Piccola a přístavu Capri. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Gelso se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Dani Capri

9,6

Casa Dani Capri

Ubytování (Penzion) Casa Dani Capri. Casa Dani Capri se nachází v Capri, 800 metrů od zálivu Marina Piccola, a nabízí služby concierge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Casa Dani Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Boutique B&B Bettola Del Re

9,6

Boutique B&B Bettola Del Re

Ubytování (Bed and breakfast) Boutique B&B Bettola Del Re. Boutique B&B Bettola Del Re se nachází v Anacapri, 100 metrů od autobusového nádraží. Nabízí zahradu a sluneční terasu. Ubytování Boutique B&B Bettola Del Re se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Capri Me

9,6

Casa Capri Me

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Capri Me. Casa Capri Me se nachází v Capri, necelý 1 km od pláže Marina Grande a 1,6 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Casa Capri Me se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Capri Town Apartments

9,6

Capri Town Apartments

Ubytování (Apartmány) Capri Town Apartments. Capri Town se nachází na ostrově Capri a nabízí moderní apartmány s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využívat společnou terasu s výhledem na moře. Ubytování Capri Town Apartments se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casetta Caprile

9,6

Casetta Caprile

Ubytování (Apartmán) Casetta Caprile. Casetta Caprile se nachází v Anacapri, 1,8 km od zálivu Cala Ventroso a 2,7 km od pláže Bagni di Tiberio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casetta Caprile se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

LuSi Capri House

9,6

LuSi Capri House

Ubytování (Apartmán) LuSi Capri House. LuSi Capri House se nachází v Capri, necelý 1 km od zálivu Marina Piccola a 10 minut chůze od pláže Marina Grande, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování LuSi Capri House se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

B&B La Bella Annacapri

9,6

B&B La Bella Annacapri

Ubytování (Apartmány) B&B La Bella Annacapri. B&B La Bella Annacapri se nachází v Anacapri, kousek od pláže Gradola, pláže Marina Grande a domu Axela Munthe. Ubytování B&B La Bella Annacapri se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

U' Pizzico ( the pinch )

9,6

U' Pizzico ( the pinch )

Ubytování (Bed and breakfast) U' Pizzico ( the pinch ). U' Pizzico (the pinch) se nachází v Capri, 1,3 km od zálivu Marina Piccola a 1,8 km od pláže Bagni di Tiberio. Nabízí klimatizaci. Ubytování U' Pizzico ( the pinch ) se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

VILLA MARINA PICCOLA ai FARAGLIONI

9,6

VILLA MARINA PICCOLA ai FARAGLIONI

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA MARINA PICCOLA ai FARAGLIONI. VILLA MARINA PICCOLA ai FARAGLIONI se nachází v Capri, 1,1 km od náměstí Piazzetta di Capri, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování VILLA MARINA PICCOLA ai FARAGLIONI se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Casa Piccola

9,6

Casa Piccola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Piccola. Casa Piccola se nachází v Capri, 1,3 km od pláže Marina Grande a zálivu Marina Piccola, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Piccola se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Claudia

9,6

Villa Claudia

Ubytování (Vila) Villa Claudia. Villa Claudia se nachází v Anacapri a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 10 minut chůze od centra města. Ubytování Villa Claudia se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

villa damecuta B&B

9,6

villa damecuta B&B

Ubytování (Bed and breakfast) villa damecuta B&B. Villa damecuta B&B se nachází v Anacapri, 1,1 km od pláže Gradola a 2,5 km od zálivu Cala Ventroso. Ubytování villa damecuta B&B se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Ubytování v městech na ostrově Capri ostrov

Ubytování v městech na ostrově Capri ostrov

Ubytování na ostrově Capri ostrov - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 478 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Capri ostrov.

Pro ostrov Capri ostrov doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Capri (309), Isola di Capri (0), Marina Grande (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Capri ostrov může být skvělým místem pro strávení dovolené.