Hledat

Ubytování

Capri ostrov

Na ostrově Capri ostrov (Itálie) máme celkem 478 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Capri ostrov doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Capri (309), Isola di Capri (0), Marina Grande (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Capri ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Capri ostrov

Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms

10

Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms

Ubytování (Penzion) Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms. Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms se nachází v Capri, 1,4 km od zálivu Marina Piccola, a nabízí bezplatné Wi-Fi, služby concierge a turistické... Ubytování Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Faraglionensis MonaconeHouse Villa

10

Faraglionensis MonaconeHouse Villa

UbytováníFaraglionensis MonaconeHouse Villa. Faraglionensis MonaconeHouse Villa se nachází v Capri, 600 metrů od pláže La Fontelina a 2,4 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Faraglionensis MonaconeHouse Villa se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Gloria e Antonio

10

Casa Gloria e Antonio

UbytováníCasa Gloria e Antonio. Casa Gloria e Antonio se nachází v Marina Grande a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa Gloria e Antonio se nachází ve městě Marina Grande (Itálie - Capri ostrov).

La Terrazza

10

La Terrazza

UbytováníLa Terrazza. La Terrazza se nachází v Capri, 1,6 km od pláže La Fontelina a 1,7 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování La Terrazza se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La casa di Enzo

10

La casa di Enzo

UbytováníLa casa di Enzo. La casa di Enzo has a balcony and is located in Capri, within just 1.5 km of Marina Grande Beach and 1.9 km of La Fontelina Beach. Ubytování La casa di Enzo se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La caterinella

10

La caterinella

UbytováníLa caterinella. La caterinella se nachází v Anacapri na ostrově Capri a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování La caterinella se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Danima

10

Villa Danima

UbytováníVilla Danima. Villa Danima se nachází v Capri, pouhých 1,9 km od pláže Marina Grande a 500 metrů od přístavu Marina Piccola - Capri, a nabízí soukromý bazén. Ubytování Villa Danima se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Sterlizia

10

Villa Sterlizia

UbytováníVilla Sterlizia. Villa Sterlizia se nachází v Capri, 1,8 km od pláže Marina Grande, 2,6 km od zálivu Cala Ventroso a 200 metrů od přístavu Piccola - Capri. Ubytování Villa Sterlizia se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Domus Capri

10

Domus Capri

UbytováníDomus Capri. Domus Capri se nachází v Capri, 1,2 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, službou concierge a přepážkou s turistickými... Ubytování Domus Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Attico Capri

10

Attico Capri

UbytováníAttico Capri. Attico Capri se nachází asi 1,3 km od pláže La Fontelina a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Attico Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Lostudiocapri

10

Lostudiocapri

Ubytování (Apartmán) Lostudiocapri. Lostudiocapri se nachází v Capri, necelý 1 km od pláže Marina Grande, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Lostudiocapri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Vittorio Emanuele Luxury Suite

10

Vittorio Emanuele Luxury Suite

Ubytování (Apartmány) Vittorio Emanuele Luxury Suite. Vittorio Emanuele Luxury Suite se nachází v Capri, 1,3 km od zálivu Marina Piccola, 1,3 km od pláže Marina Grande a 1,4 km od pláže La Fontelina. Ubytování Vittorio Emanuele Luxury Suite se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Tiberio House & Spa

10

Tiberio House & Spa

Ubytování (Apartmány) Tiberio House & Spa. Tiberio House & Spa se nachází v Capri a nabízí vířivku. Ubytování Tiberio House & Spa se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Prestige '50

10

Villa Prestige '50

UbytováníVilla Prestige '50. Villa Prestige '50 se nachází v Capri a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Prestige '50 se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Vista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe

10

Vista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe

UbytováníVista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe. Ubytování se nachází v Capri, 1,4 km od pláže La Fontelina, 1,6 km od pláže Marina Grande a 1,6 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Vista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Faraglionensis MonaconeHouse Apartment

10

Faraglionensis MonaconeHouse Apartment

UbytováníFaraglionensis MonaconeHouse Apartment. Faraglionensis MonaconeHouse Apartment se nachází v Capri, 600 metrů od pláže La Fontelina a 2,4 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí klimatizaci. Ubytování Faraglionensis MonaconeHouse Apartment se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Terrazza sul blu di Capri

10

La Terrazza sul blu di Capri

UbytováníLa Terrazza sul blu di Capri. La Terrazza sul blu di Capri se nachází asi 1,3 km od pláže La Fontelina a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování La Terrazza sul blu di Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Dora

10

Casa Dora

UbytováníCasa Dora. Casa Dora se nachází 1,5 km od pláže Gradola a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa Dora se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta In Piazzetta Capri

10

La Casetta In Piazzetta Capri

UbytováníLa Casetta In Piazzetta Capri. Set in Capri, 1.3 km from Marina Grande Beach and 1.5 km from La Fontelina Beach, La Casetta In Piazzetta Capri offers air conditioning. Ubytování La Casetta In Piazzetta Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

“CapriOleum” esclusive place

10

“CapriOleum” esclusive place

Ubytování (Apartmán) “CapriOleum” esclusive place. CapriOleum se nachází v Anacapri, v blízkosti pláže Bagni di Tiberio a 1,3 km od pláže Marina Grande. Ubytování “CapriOleum” esclusive place se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Aurora Pool & Fitness

10

Villa Aurora Pool & Fitness

Ubytování (Vily) Villa Aurora Pool & Fitness. Villa Aurora Pool & Fitness se nachází v Anacapri a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Aurora Pool & Fitness se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated

10

Villa Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated

UbytováníVilla Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated. Villa Michela, 2BR, 2BT, úžasná terasa, jacuzzi, nově zrekonstruovaná vila se nachází na Capri, 1,1 km od pláže La Fontelina. Ubytování Villa Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Lulù Capri

10

Lulù Capri

UbytováníLulù Capri. Lulù Capri se nachází v Anacapri, pouhých 700 metrů od domu Axela Munthe a necelý 1 km od vily San Michele, a nabízí terasu. Ubytování Lulù Capri se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Blue Essence

10

Blue Essence

UbytováníBlue Essence. Blue Essence is set in Capri, 1.3 km from La Fontelina Beach, 1.9 km from Marina Grande Beach, as well as 1.9 km from Marina Piccola Bay. Ubytování Blue Essence se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi

10

Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi

Ubytování (Vila) Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi. Villa Tragara se nachází v Capri, 600 metrů od pláže La Fontelina a 2 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Penthouse Donna Carmela

10

Penthouse Donna Carmela

Ubytování (Vila) Penthouse Donna Carmela. Penthouse Donna Carmela se nachází v Anacapri, necelý 1 km od zálivu Faro Punta Carena, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci... Ubytování Penthouse Donna Carmela se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Petraquale

10

Casa Petraquale

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Petraquale. Casa Petraquale se nachází v Anacapri, 1,1 km od zálivu Cala Ventroso a 1,5 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Petraquale se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Attico Panoramico

10

Attico Panoramico

Ubytování (Apartmán) Attico Panoramico. Tento apartmán se nachází 700 metrů od vily San Michele v Anacapri a nabízí terasu s výhledem na moře. Apartmán má posezení a kuchyň s lednicí. Ubytování Attico Panoramico se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Emozioni Capresi Guest House

10

Emozioni Capresi Guest House

UbytováníEmozioni Capresi Guest House. Emozioni Capresi Guest House se nachází v Capri, 200 metrů od pláže Marina Grande, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Emozioni Capresi Guest House se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

casaverdemare

10

casaverdemare

Ubytovánícasaverdemare. casaverdemare se nachází 1,6 km od zálivu Marina Piccola a 1,8 km od pláže Bagni di Tiberio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování casaverdemare se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa 4 Colonne, Capri

10

Villa 4 Colonne, Capri

UbytováníVilla 4 Colonne, Capri. Villa 4 Colonne, Capri se nachází 600 metrů od pláže La Fontelina a nabízí terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa 4 Colonne, Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Dimora Maiuri L'Olivella

10

Dimora Maiuri L'Olivella

UbytováníDimora Maiuri L'Olivella. Nachází se v Anacapri na ostrově Capri, s pláží Gradola a domem Axela Munthe. Ubytování Dimora Maiuri L'Olivella se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

La Dimora del Re

10

La Dimora del Re

UbytováníLa Dimora del Re. La Dimora del Re se nachází necelý 1 km od zálivu Marina Piccola a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La Dimora del Re se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Capri Suite Camerelle

10

Capri Suite Camerelle

Ubytování (Apartmány) Capri Suite Camerelle. Capri Suite Camerelle se nachází v Capri, 700 metrů od pláže La Fontelina a 1,1 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí klimatizaci. Ubytování Capri Suite Camerelle se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

terrazza belvedere

10

terrazza belvedere

Ubytování (Apartmán) terrazza belvedere. Terrazza belvedere se nachází v Capri, 1,7 km od pláže La Fontelina a 2,1 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování terrazza belvedere se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa La Perla Marina

10

Villa La Perla Marina

UbytováníVilla La Perla Marina. Villa La Perla Marina se nachází v Capri, jen 1,4 km od pláže La Fontelina a 2 km od pláže Marina Grande, a nabízí balkon. Ubytování Villa La Perla Marina se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

villa hamdi

10

villa hamdi

Ubytovánívilla hamdi. Situated in Anacapri and only less than 1 km from Faro Punta Carena Bay, villa hamdi features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytování villa hamdi se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Le donne di Capri - Charming apartments in Capri

9,9

Le donne di Capri - Charming apartments in Capri

Ubytování (Prázdninové domy) Le donne di Capri - Charming apartments in Capri. Le donne se nachází 750 metrů od pláže La Fontelina. Ubytování Le donne di Capri - Charming apartments in Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

LA Giulia

9,9

LA Giulia

Ubytování (Prázdninové domy) LA Giulia. LA Giulia se nachází v Capri, 400 metrů od pláže Marina Grande a 1,1 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování LA Giulia se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Gli Archi

9,9

Gli Archi

UbytováníGli Archi. Gli Archi se nachází v Anacapri, 1,3 km od pláže Gradola a 1,9 km od domu Axela Munthe. Ubytování Gli Archi se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Capri Melody

9,9

Capri Melody

UbytováníCapri Melody. Capri Melody se nachází v Anacapri a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Capri Melody se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Il Carrubo Capri

9,9

Il Carrubo Capri

UbytováníIl Carrubo Capri. Il Carrubo Capri se nachází v Anacapri, 1,4 km od pláže Gradola. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Carrubo Capri se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta delle Api

9,9

La Casetta delle Api

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta delle Api. La Casetta delle Api se nachází v Capri, na kopci s panoramatickým výhledem na moře. Na hosty zde čeká terasa a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování La Casetta delle Api se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta di Anna

9,9

La Casetta di Anna

UbytováníLa Casetta di Anna. La Casetta di Anna se nachází v Capri, 1,1 km od zálivu Marina Piccola a 1,3 km od pláže Marina Grande. Ubytování La Casetta di Anna se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

J.K. Place Capri

9,9

J.K. Place Capri

UbytováníJ.K. Place Capri. J.K. Place se nachází na ostrově Capri a nabízí venkovní bazén s panoramatickým výhledem na Neapolský záliv, wellness, neapolskou restauraci a elegantní... Ubytování J.K. Place Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Roberhouse Tragara 37

9,9

Roberhouse Tragara 37

Ubytování (Apartmán) Roberhouse Tragara 37. Roberhouse Tragara 37 se nachází v Capri, 700 metrů od pláže La Fontelina a 2 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Roberhouse Tragara 37 se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casetta Anacaprese

9,8

Casetta Anacaprese

Ubytování (Bed and breakfast) Casetta Anacaprese. Casetta Anacaprese se nachází v Anacapri, v blízkosti zálivu Cala Ventroso a 1,4 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování Casetta Anacaprese se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

Hotel La Minerva

9,8

Hotel La Minerva

UbytováníHotel La Minerva. Situated in Capri on the island with the same name, Hotel La Minerva boasts free WiFi, a summer outdoor pool and views of the sea. Ubytování Hotel La Minerva se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Colomba

9,8

Casa Colomba

UbytováníCasa Colomba. Casa Colomba se nachází v Anacapri, pouhých 1,5 km od zálivu Cala Ventroso a 700 metrů od domu Axela Munthe, a nabízí balkon. Ubytování Casa Colomba se nachází ve městě Anacapri (Itálie - Capri ostrov).

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

9,8

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

Ubytování (Apartmány) AQUAMARINE Relaxing Capri Suites. AQUAMARINE Relaxing Capri Suites se nachází 300 metrů od pláže Marina Grande a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování AQUAMARINE Relaxing Capri Suites se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Ubytování v městech na ostrově Capri ostrov

Ubytování v městech na ostrově Capri ostrov

Ubytování na ostrově Capri ostrov - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 478 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Capri ostrov.

Pro ostrov Capri ostrov doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Capri (309), Isola di Capri (0), Marina Grande (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Capri ostrov může být skvělým místem pro strávení dovolené.