Hledat

Ubytování

Ubytování město Capri

Ve městě Capri (Itálie) máme celkem 309 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Capri

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Capri

Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms

10

Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms

Ubytování (Penzion) Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms. Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms se nachází v Capri, 1,4 km od zálivu Marina Piccola, a nabízí bezplatné Wi-Fi, služby concierge a turistické... Ubytování Suite Belvedere Capri Exclusive Rooms se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Faraglionensis MonaconeHouse Villa

10

Faraglionensis MonaconeHouse Villa

UbytováníFaraglionensis MonaconeHouse Villa. Faraglionensis MonaconeHouse Villa se nachází v Capri, 600 metrů od pláže La Fontelina a 2,4 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Faraglionensis MonaconeHouse Villa se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Terrazza

10

La Terrazza

UbytováníLa Terrazza. La Terrazza se nachází v Capri, 1,6 km od pláže La Fontelina a 1,7 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování La Terrazza se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La casa di Enzo

10

La casa di Enzo

UbytováníLa casa di Enzo. La casa di Enzo has a balcony and is located in Capri, within just 1.5 km of Marina Grande Beach and 1.9 km of La Fontelina Beach. Ubytování La casa di Enzo se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Danima

10

Villa Danima

UbytováníVilla Danima. Villa Danima se nachází v Capri, pouhých 1,9 km od pláže Marina Grande a 500 metrů od přístavu Marina Piccola - Capri, a nabízí soukromý bazén. Ubytování Villa Danima se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Sterlizia

10

Villa Sterlizia

UbytováníVilla Sterlizia. Villa Sterlizia se nachází v Capri, 1,8 km od pláže Marina Grande, 2,6 km od zálivu Cala Ventroso a 200 metrů od přístavu Piccola - Capri. Ubytování Villa Sterlizia se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Domus Capri

10

Domus Capri

UbytováníDomus Capri. Domus Capri se nachází v Capri, 1,2 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, službou concierge a přepážkou s turistickými... Ubytování Domus Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Attico Capri

10

Attico Capri

UbytováníAttico Capri. Attico Capri se nachází asi 1,3 km od pláže La Fontelina a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Attico Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Lostudiocapri

10

Lostudiocapri

Ubytování (Apartmán) Lostudiocapri. Lostudiocapri se nachází v Capri, necelý 1 km od pláže Marina Grande, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Lostudiocapri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Vittorio Emanuele Luxury Suite

10

Vittorio Emanuele Luxury Suite

Ubytování (Apartmány) Vittorio Emanuele Luxury Suite. Vittorio Emanuele Luxury Suite se nachází v Capri, 1,3 km od zálivu Marina Piccola, 1,3 km od pláže Marina Grande a 1,4 km od pláže La Fontelina. Ubytování Vittorio Emanuele Luxury Suite se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Tiberio House & Spa

10

Tiberio House & Spa

Ubytování (Apartmány) Tiberio House & Spa. Tiberio House & Spa se nachází v Capri a nabízí vířivku. Ubytování Tiberio House & Spa se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Prestige '50

10

Villa Prestige '50

UbytováníVilla Prestige '50. Villa Prestige '50 se nachází v Capri a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Prestige '50 se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Vista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe

10

Vista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe

UbytováníVista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe. Ubytování se nachází v Capri, 1,4 km od pláže La Fontelina, 1,6 km od pláže Marina Grande a 1,6 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Vista Mare 55 senza pretese no Suite no Deluxe se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Faraglionensis MonaconeHouse Apartment

10

Faraglionensis MonaconeHouse Apartment

UbytováníFaraglionensis MonaconeHouse Apartment. Faraglionensis MonaconeHouse Apartment se nachází v Capri, 600 metrů od pláže La Fontelina a 2,4 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí klimatizaci. Ubytování Faraglionensis MonaconeHouse Apartment se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Terrazza sul blu di Capri

10

La Terrazza sul blu di Capri

UbytováníLa Terrazza sul blu di Capri. La Terrazza sul blu di Capri se nachází asi 1,3 km od pláže La Fontelina a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování La Terrazza sul blu di Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta In Piazzetta Capri

10

La Casetta In Piazzetta Capri

UbytováníLa Casetta In Piazzetta Capri. Set in Capri, 1.3 km from Marina Grande Beach and 1.5 km from La Fontelina Beach, La Casetta In Piazzetta Capri offers air conditioning. Ubytování La Casetta In Piazzetta Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated

10

Villa Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated

UbytováníVilla Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated. Villa Michela, 2BR, 2BT, úžasná terasa, jacuzzi, nově zrekonstruovaná vila se nachází na Capri, 1,1 km od pláže La Fontelina. Ubytování Villa Michela, 2BR, 2BT, amazing patio, jacuzzi, newly renovated se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Blue Essence

10

Blue Essence

UbytováníBlue Essence. Blue Essence is set in Capri, 1.3 km from La Fontelina Beach, 1.9 km from Marina Grande Beach, as well as 1.9 km from Marina Piccola Bay. Ubytování Blue Essence se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi

10

Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi

Ubytování (Vila) Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi. Villa Tragara se nachází v Capri, 600 metrů od pláže La Fontelina a 2 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování Villa Tragara- Exclusive location with Jacuzzi se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Emozioni Capresi Guest House

10

Emozioni Capresi Guest House

UbytováníEmozioni Capresi Guest House. Emozioni Capresi Guest House se nachází v Capri, 200 metrů od pláže Marina Grande, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Emozioni Capresi Guest House se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

casaverdemare

10

casaverdemare

Ubytovánícasaverdemare. casaverdemare se nachází 1,6 km od zálivu Marina Piccola a 1,8 km od pláže Bagni di Tiberio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování casaverdemare se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa 4 Colonne, Capri

10

Villa 4 Colonne, Capri

UbytováníVilla 4 Colonne, Capri. Villa 4 Colonne, Capri se nachází 600 metrů od pláže La Fontelina a nabízí terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa 4 Colonne, Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Dimora del Re

10

La Dimora del Re

UbytováníLa Dimora del Re. La Dimora del Re se nachází necelý 1 km od zálivu Marina Piccola a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La Dimora del Re se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Capri Suite Camerelle

10

Capri Suite Camerelle

Ubytování (Apartmány) Capri Suite Camerelle. Capri Suite Camerelle se nachází v Capri, 700 metrů od pláže La Fontelina a 1,1 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí klimatizaci. Ubytování Capri Suite Camerelle se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

terrazza belvedere

10

terrazza belvedere

Ubytování (Apartmán) terrazza belvedere. Terrazza belvedere se nachází v Capri, 1,7 km od pláže La Fontelina a 2,1 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování terrazza belvedere se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa La Perla Marina

10

Villa La Perla Marina

UbytováníVilla La Perla Marina. Villa La Perla Marina se nachází v Capri, jen 1,4 km od pláže La Fontelina a 2 km od pláže Marina Grande, a nabízí balkon. Ubytování Villa La Perla Marina se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Le donne di Capri - Charming apartments in Capri

9,9

Le donne di Capri - Charming apartments in Capri

Ubytování (Prázdninové domy) Le donne di Capri - Charming apartments in Capri. Le donne se nachází 750 metrů od pláže La Fontelina. Ubytování Le donne di Capri - Charming apartments in Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

LA Giulia

9,9

LA Giulia

Ubytování (Prázdninové domy) LA Giulia. LA Giulia se nachází v Capri, 400 metrů od pláže Marina Grande a 1,1 km od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování LA Giulia se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta delle Api

9,9

La Casetta delle Api

Ubytování (Prázdninový dům) La Casetta delle Api. La Casetta delle Api se nachází v Capri, na kopci s panoramatickým výhledem na moře. Na hosty zde čeká terasa a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování La Casetta delle Api se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Casetta di Anna

9,9

La Casetta di Anna

UbytováníLa Casetta di Anna. La Casetta di Anna se nachází v Capri, 1,1 km od zálivu Marina Piccola a 1,3 km od pláže Marina Grande. Ubytování La Casetta di Anna se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

J.K. Place Capri

9,9

J.K. Place Capri

UbytováníJ.K. Place Capri. J.K. Place se nachází na ostrově Capri a nabízí venkovní bazén s panoramatickým výhledem na Neapolský záliv, wellness, neapolskou restauraci a elegantní... Ubytování J.K. Place Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Roberhouse Tragara 37

9,9

Roberhouse Tragara 37

Ubytování (Apartmán) Roberhouse Tragara 37. Roberhouse Tragara 37 se nachází v Capri, 700 metrů od pláže La Fontelina a 2 km od zálivu Marina Piccola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Roberhouse Tragara 37 se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Hotel La Minerva

9,8

Hotel La Minerva

UbytováníHotel La Minerva. Situated in Capri on the island with the same name, Hotel La Minerva boasts free WiFi, a summer outdoor pool and views of the sea. Ubytování Hotel La Minerva se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

9,8

AQUAMARINE Relaxing Capri Suites

Ubytování (Apartmány) AQUAMARINE Relaxing Capri Suites. AQUAMARINE Relaxing Capri Suites se nachází 300 metrů od pláže Marina Grande a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování AQUAMARINE Relaxing Capri Suites se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta

9,8

Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta

Ubytování (Apartmán) Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta. Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta se nachází v Capri, necelý 1 km od zálivu Marina Piccola a 11 minut chůze od pláže Marina Grande, a nabízí... Ubytování Qasar Luxury Suite - in Capri's Piazzetta se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Affittacamere Capri Dolce Vita

9,8

Affittacamere Capri Dolce Vita

Ubytování (Penzion) Affittacamere Capri Dolce Vita. Affittacamere Capri Dolce Vita se nachází na hlavním náměstí Piazzetta na ostrově Capri. Nabízí klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Affittacamere Capri Dolce Vita se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Palazzo M Capri

9,8

Palazzo M Capri

UbytováníPalazzo M Capri. Palazzo M Capri se nachází v Capri, 1,1 km od zálivu Marina Piccola, a nabízí služby concierge, pokoje, fitness centrum, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Palazzo M Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La Gioiella Capri

9,8

La Gioiella Capri

Ubytování (Vila) La Gioiella Capri. La Gioiella Capri se nachází v Capri, 600 metrů od náměstí Piazzetta di Capri, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Ubytování La Gioiella Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Fuorlovado 40

9,8

Fuorlovado 40

UbytováníFuorlovado 40. Fuorlovado 40 se nachází na Capri, 3 minuty chůze od slavného náměstí La Piazzetta. Ubytování Fuorlovado 40 se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Cantasol - Capri

9,7

Casa Cantasol - Capri

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cantasol - Capri. Casa Cantasol - Capri se nachází v Capri, 1,3 km od pláže La Fontelina, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Cantasol - Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Tiberi Capri

9,7

Tiberi Capri

Ubytování (Apartmán) Tiberi Capri. Tiberi Capri se nachází v Capri, 1,1 km od zálivu Marina Piccola a 1,4 km od pláže Marina Grande, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Tiberi Capri se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Capri Wine Hotel

9,7

Capri Wine Hotel

UbytováníCapri Wine Hotel. Hotel Capri Wine se nachází 10 minut chůze od náměstí Piazzetta a nabízí terasu s výhledem na Tyrhénské moře, zahradu, vinárnu, bezplatné Wi-Fi dostupné ve... Ubytování Capri Wine Hotel se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Luxury Villa Excelsior Parco

9,7

Luxury Villa Excelsior Parco

Ubytování (Hotel) Luxury Villa Excelsior Parco. Secesní Hotel Excelsior Parco se nachází v městečku Capri a nabízí 2 vířivky s panoramatickým výhledem, střešní zahradu, ve všech prostorách zdarma... Ubytování Luxury Villa Excelsior Parco se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Longano 35

9,7

Longano 35

UbytováníLongano 35. Longano 35 se nachází v Capri, 800 metrů od I Faraglioni a pár kroků od Piazzetta di Capri, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Longano 35 se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

La corte fra gli aranci - Capri

9,7

La corte fra gli aranci - Capri

Ubytování (Apartmány) La corte fra gli aranci - Capri. La corte fra gli aranci - Capri se nachází v Capri, v blízkosti pláže Marina Grande a necelý 1 km od zálivu Marina Piccola. Ubytování La corte fra gli aranci - Capri se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Villa di fronte i faraglioni

9,7

Villa di fronte i faraglioni

Ubytování (Prázdninový dům) Villa di fronte i faraglioni. Hotel se nachází v Capri, 250 metrů od zálivu Marina Piccola. Ubytování Villa di fronte i faraglioni se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Villa Raffaella

9,7

Villa Raffaella

Ubytování (Vily) Villa Raffaella. Villa Raffaella se nachází v Capri, 1,5 km od pláže La Fontelina a 2 km od pláže Marina Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování Villa Raffaella se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Casa la Felicità

9,7

Casa la Felicità

UbytováníCasa la Felicità. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa la Felicità is located in Capri. This apartment is 2.4 km from La Fontelina Beach and 2. Ubytování Casa la Felicità se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Casa Franca appartamento vista mare

9,7

Casa Franca appartamento vista mare

UbytováníCasa Franca appartamento vista mare. Casa Franca appartamento vista mare se nachází v Capri, 600 metrů od pláže Marina Grande a necelý 1 km od pláže Bagni di Tiberio, a nabízí výhled do... Ubytování Casa Franca appartamento vista mare se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Terrazza Tragara

9,7

Terrazza Tragara

Ubytování (Vily) Terrazza Tragara. Terrazza Tragara se nachází v Capri a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na Středozemní moře. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Terrazza Tragara se nachází ve městě (Itálie - Capri ostrov).

Aiano Bed&Breakfast

9,7

Aiano Bed&Breakfast

UbytováníAiano Bed&Breakfast. Aiano Bed&Breakfast se nachází v Capri, jen 1,3 km od zálivu Marina Piccola a 1,5 km od pláže Marina Grande, a nabízí balkon. Ubytování Aiano Bed&Breakfast se nachází ve městě Capri (Itálie - Capri ostrov).

Ubytování ve městě Capri

Město Capri se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 309 hotelů a ubytování ve městě Capri.