Hledat

Ubytování

Ubytování město Marina Grande

Ve městě Marina Grande (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marina Grande

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marina Grande

Casa Gloria e Antonio

10

Casa Gloria e Antonio

UbytováníCasa Gloria e Antonio. Casa Gloria e Antonio se nachází v Marina Grande a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Casa Gloria e Antonio se nachází ve městě Marina Grande (Itálie - Capri ostrov).

B&B Punta Vivara

9,5

B&B Punta Vivara

UbytováníB&B Punta Vivara. B&B Punta Vivara se nachází v Capri, 70 metrů od pláže Marina Grande a 700 metrů od pláže Bagni di Tiberio. Ubytování B&B Punta Vivara se nachází ve městě Marina Grande (Itálie - Capri ostrov).

Regina di Capri - villa Acquaviva -

9

Regina di Capri - villa Acquaviva -

UbytováníRegina di Capri - villa Acquaviva -. Regina di Capri - villa Acquaviva - se nachází necelý 1 km od pláže Marina Grande a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Regina di Capri - villa Acquaviva - se nachází ve městě Marina Grande (Itálie - Capri ostrov).

Acquaviva Design Apartment

Acquaviva Design Apartment

UbytováníAcquaviva Design Apartment. Acquaviva Design Apartment se nachází v Marina Grande, necelý 1 km od pláže Marina Grande a 18 minut chůze od zálivu Marina Piccola, a nabízí ubytování s... Ubytování Acquaviva Design Apartment se nachází ve městě Marina Grande (Itálie - Capri ostrov).

Casa tradizionale con patio, vicino al mare.

Casa tradizionale con patio, vicino al mare.

Ubytování (Apartmány) Casa tradizionale con patio, vicino al mare.. Casa tradizionale con patio, vicino al mare.Ubytování s restaurací a terasou se nachází v Marina Grande, 70 metrů od pláže Marina Grande, 700 metrů od... Ubytování Casa tradizionale con patio, vicino al mare. se nachází ve městě Marina Grande (Itálie - Capri ostrov).

La Darsenella Rooms

La Darsenella Rooms

UbytováníLa Darsenella Rooms. La Darsenella Rooms se nachází 700 metrů od pláže Marina Grande a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Darsenella Rooms se nachází ve městě Marina Grande (Itálie - Capri ostrov).

Ubytování ve městě Marina Grande

Město Marina Grande se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Marina Grande.