Hledat

Ubytování

Živa Blatnica Prázdninový dům

Blatnica 492, 038 15 Blatnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Živa Blatnica. Živa Blatnica se nachází v Blatnici v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 30 km od Bojnic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Živa Blatnica se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Živa Blatnica

Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům stojí 28 km od Banské Bystrice a 35 km od Žiliny. Živa Blatnica se nachází v Blatnici v Žilinském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na letiště Piešťany je to 87 km. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. 30 km od Bojnic.

Jiná ubytování ve městě Blatnica

Penzión Encián

9,6

Penzión Encián

Ubytování (Penzion) Penzión Encián. Penzión Encián se nachází v Blatnici a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, sdílený lounge a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzión Encián se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Encián má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Encián momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmánový Dom River

9,5

Apartmánový Dom River

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmánový Dom River. Apartmánový Dom River se nachází na kraji národního parku Velká Fatra v malebné vesničce Blatnica. Lázně a aquapark Turčianske Teplice jsou vzdálené 10 km. Ubytování Apartmánový Dom River se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmánový Dom River má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Apartmánový Dom River momentálně evidujeme 36 recenzí.

Drevenica pod Tlstou

9,5

Drevenica pod Tlstou

Ubytování (Venkovský dům) Drevenica pod Tlstou. Drevenica pod Tlstou se nachází v Blatnici. Nabízí gril a zahradu. Hosté v tomto venkovském domě mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Drevenica pod Tlstou se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica pod Tlstou má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Drevenica pod Tlstou momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzión Larix Blatnica

8,7

Penzión Larix Blatnica

Ubytování (Penzion) Penzión Larix Blatnica. Penzión Larix Blatnica nabízí ubytování v Blatnici. K dispozici je lyžárna, zahrada a terasa. Ubytování Penzión Larix Blatnica se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Chatova osada Gader

8,5

Chatova osada Gader

Ubytování (Bed and breakfast) Chatova osada Gader. Chatova osada Gader se nachází v Blatnici, 13 km od Trenčianských Teplic. Nabízí bar, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chatova osada Gader se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Gader

7,6

Hotel Gader

Ubytování (Hotel) Hotel Gader. Hotel Gader se nachází v poklidné části obce Blatnica a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, zdarma dostupné Wi-Fi i venkovní gril. Ubytování Hotel Gader se nachází ve městě Blatnica (Slovensko - Žilinský kraj).