Hledat

Ubytování

Zara Apartman Apartmány

4 Komenského, 943 01 Štúrovo, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Zara Apartman. Zara Apartman se nachází ve Štúrovu v Nitranském kraji, nedaleko Vadaš Thermal Štúrovo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Zara Apartman se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytování Zara Apartman

Apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. K dispozici je také terasa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Zara Apartman se nachází ve Štúrovu v Nitranském kraji, nedaleko Vadaš Thermal Štúrovo.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Štúrovo

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytování (Penzion) K-plus penzión. Penzion K-plus se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje/apartmány s kuchyňským... Ubytování K-plus penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování K-plus penzión má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion K-plus penzión momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytování (Penzion) Penzión Mika. Penzión Mika stojí ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš a jedná se o rodinný penzion s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Ubytování Penzión Mika se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Mika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Mika momentálně evidujeme 218 recenzí.

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra se nachází v obci Štúrovo, 800 metrů od termálního koupaliště Vadas Štúrovo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, přístupem... Ubytování Apartmány Dimitra se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Dimitra má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Dimitra momentálně evidujeme 33 recenzí.

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. SUNNY Apartman se nachází 1,1 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, terasu a ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SUNNY Apartman se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování SUNNY Apartman má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálně evidujeme 12 recenzí.

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytování (Penzion) Afrodita. Afrodita se nachází ve městě Štúrovo, 1,4 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Afrodita se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Afrodita má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Afrodita momentálně evidujeme 29 recenzí.

Las Palmas

9,5

Las Palmas

Ubytování (Penzion) Las Palmas. Penzion Las Plamas se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš Štúrovo, a nabízí restauraci, bar i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Las Palmas se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Las Palmas má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Las Palmas momentálně evidujeme 348 recenzí.

Flower Bike

9,3

Flower Bike

Ubytování (Penzion) Flower Bike. Flower Bike se nachází v obci Štúrovo v Nitranském kraji, necelý 1 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Sturovo. Ubytování Flower Bike se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Flower Bike má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Flower Bike momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Hindi

9,3

Apartmán Hindi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hindi. Apartmán Hindi se nachází v obci Štúrovo, jen 1,2 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Ubytování Apartmán Hindi se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Hindi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Hindi momentálně evidujeme 6 recenzí.

La Familia

9,3

La Familia

Ubytování (Apartmány) La Familia. Apartmán La Familia se nachází ve městě Štúrovo, 500 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Familia se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování La Familia má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány La Familia momentálně evidujeme 36 recenzí.

CENTRO

9,3

CENTRO

Ubytování (Penzion) CENTRO. CENTRO se nachází ve městě Štúrovo a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyň a terasu. Ubytování CENTRO se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování CENTRO má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion CENTRO momentálně evidujeme 6 recenzí.

Adria penzión

9,3

Adria penzión

Ubytování (Penzion) Adria penzión. Adria penzión nabízí studia s TV s plochou obrazovkou, kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi v centru Štúrova, 250 metrů od termálních lázní Vadaš. Ubytování Adria penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Adria penzión má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Adria penzión momentálně evidujeme 20 recenzí.

Elite Pension

9,2

Elite Pension

Ubytování (Apartmány) Elite Pension. Elite Penzion se nachází v centru Štúrova, v blízkosti všech nákupních středisek, barů, restaurací, obchodů, trhů a moderního 3D kina v centru města. Ubytování Elite Pension se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Artemis Resort Wellness Hotel

9,2

Artemis Resort Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Artemis Resort Wellness Hotel. Artemis Resort Wellness Hotel je situován nedaleko Dunaje ve městě Štúrovo a nabízí moderní wellness centrum s vnitřními i venkovními prostory. Ubytování Artemis Resort Wellness Hotel se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Artemis Resort Wellness Hotel má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Artemis Resort Wellness Hotel momentálně evidujeme 171 recenzí.

Karavan Sturovo

9,2

Karavan Sturovo

Ubytování (Kemp) Karavan Sturovo. Karavan Sturovo se nachází ve městě Štúrovo, 250 metrů od centra města a 500 metrů od termálních lázní Vadaš. Ubytování Karavan Sturovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Karavan Sturovo má celkové hodnocení 9,2. Pro Kemp Karavan Sturovo momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Silver

9,2

Villa Silver

Ubytování (Vila) Villa Silver. Villa Silver se nachází ve městě Štúrovo, 1 km od centra města a rezortu s termálními prameny Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytování Villa Silver se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa Silver má celkové hodnocení 9,2. Pro Vila Villa Silver momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzión Korzo

9,2

Penzión Korzo

Ubytování (Penzion) Penzión Korzo. Penzión Korzo se nachází na pěší zóně v centru Štúrova, jen 250 metrů od termálních lázní Vadaš a nabízí dvůr se zahradou, stolní tenis a gril. Ubytování Penzión Korzo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Korzo má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Korzo momentálně evidujeme 339 recenzí.

Abturist penzion

9,1

Abturist penzion

Ubytování (Penzion) Abturist penzion. Abturist penzion se nachází ve Štúrovu, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Abturist penzion se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Abturist penzion má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Abturist penzion momentálně evidujeme 129 recenzí.

Studio Florida

9,1

Studio Florida

Ubytování (Penzion) Studio Florida. Penzion Studio Florida je situovaný 100 metrů od centra města Štúrovo, jen 200 metrů od termálních lázní Vadaš, a nabízí pokoje a studia se zařízenou... Ubytování Studio Florida se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Studio Florida má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Studio Florida momentálně evidujeme 67 recenzí.

Penzion Rose

9

Penzion Rose

Ubytování (Penzion) Penzion Rose. Penzion Rose se nachází v obci Štúrovo, 700 metrů od termálních lázní Vadas a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a společný lounge. Ubytování Penzion Rose se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Rose má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Rose momentálně evidujeme 43 recenzí.

Villa El Camino

9

Villa El Camino

Ubytování (Vily) Villa El Camino. El Camino Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti mostu Márie Valérie, 500 metrů od centra slovenského města Štúrovo i maďarského města Ostřihom. Ubytování Villa El Camino se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa El Camino má celkové hodnocení 9. Pro Vily Villa El Camino momentálně evidujeme 254 recenzí.

Balassi apartment

9

Balassi apartment

Ubytování (Apartmán) Balassi apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Štúrovu, 800 metrů od termálního koupaliště Vadaš Thermal Štúrovo, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Balassi apartment se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Balassi apartment má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Balassi apartment momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Eliot Štúrovo

8,9

Hotel Eliot Štúrovo

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Eliot Štúrovo. Hotel Eliot Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo, 10 minut pěšky od termálního koupaliště Vadas. Nabízí zahradu a sluneční terasu. Ubytování Hotel Eliot Štúrovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Eliot Štúrovo má celkové hodnocení 8,9. Pro Bed and breakfast Hotel Eliot Štúrovo momentálně evidujeme 309 recenzí.

Apartment Larion

8,8

Apartment Larion

Ubytování (Apartmány) Apartment Larion. Apartmán Larion se nachází ve městě Štúrovo a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Larion se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartment Larion má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Apartment Larion momentálně evidujeme 25 recenzí.

Everlast

8,8

Everlast

Ubytování (Penzion) Everlast. Everlast se nachází ve Štúrovu, 250 metrů od pěší zóny s malým parkem. V létě poskytuje ubytování Everlast různé služby, které jsou zahrnuté v ceně. Ubytování Everlast se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Everlast má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Everlast momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzión KORMOŠ

8,7

Penzión KORMOŠ

Ubytování (Penzion) Penzión KORMOŠ. Penzión KORMOŠ se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo. Nabízí bar, terasu a gril. Ubytování Penzión KORMOŠ se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión KORMOŠ má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión KORMOŠ momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartmány Solaris

8,6

Apartmány Solaris

Ubytování (Apartmány) Apartmány Solaris. Featuring a terrace, Apartmány Solaris is situated in Štúrovo, not far from Vadas Thermal Sturovo. Ubytování Apartmány Solaris se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hunter

8,6

Hunter

Ubytování (Prázdninový dům) Hunter. Hunter se nachází ve Štúrovu, 400 metrů od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Hunter se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel St.Florian Sturovo

8,5

Hotel St.Florian Sturovo

Ubytování (Hotel) Hotel St.Florian Sturovo. Hotel St.Florian Štúrovo se nachází v centru města Štúrovo, 10 minut chůze od termálního bazénu Vadas. Ubytování Hotel St.Florian Sturovo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel St.Florian Sturovo má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel St.Florian Sturovo momentálně evidujeme 285 recenzí.

Hotel Thermal

8,5

Hotel Thermal

Ubytování (Rezort) Hotel Thermal. Hotel Thermal se nachází ve městě Štúrovo. V létě je v ceně zahrnutý volný vstup do areálu Vadaš Thermal s bazény. Ubytování Hotel Thermal se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Pepo

8,5

Ubytovanie Pepo

Ubytování (Privát) Ubytovanie Pepo. Situated 400 meters from the Štúrovo town centre and the Vadas Thermal Pool reachable within 600 meters, approx.9 min. walk. Ubytování Ubytovanie Pepo se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Pepo má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytovanie Pepo momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzión Fortuna

8,5

Penzión Fortuna

Ubytování (Penzion) Penzión Fortuna. Penzión Fortuna se nachází ve Štúrově a má vlastní bezplatné parkoviště. Penzión Fortuna nabízí také zdarma Wi-Fi. K dispozici je i TV. Ubytování Penzión Fortuna se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Fortuna má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzión Fortuna momentálně evidujeme 39 recenzí.

Starý orech

8,5

Starý orech

Ubytování (Prázdninový dům) Starý orech. Starý orech se nachází ve Štúrovu, 3 km od termálních lázní Vadas Thermal Štúrovo. Ubytování Starý orech se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Starý orech má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Starý orech momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytovanie Bonita

8,5

Ubytovanie Bonita

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Bonita. Ubytovanie Bonita se nachází ve Štúrovu, 500 metrů od termálního vodního parku Vadaš. Nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným parkovištěm. Ubytování Ubytovanie Bonita se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Bonita má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Ubytovanie Bonita momentálně evidujeme 94 recenzí.

Central House

8,4

Central House

Ubytování (Apartmány) Central House. Central House se nachází ve městě Štúrovo, jen pár kroků od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo, a nabízí bezplatné WiFi a výhled na město. Ubytování Central House se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Central House má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmány Central House momentálně evidujeme 182 recenzí.

Apartment Kata

8,4

Apartment Kata

Ubytování (Privát) Apartment Kata. Apartmán Kata nabízí ubytování ve Štúrovu s grilem a výhledem do zahrady. Má neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kata se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartment Kata má celkové hodnocení 8,4. Pro Privát Apartment Kata momentálně evidujeme 63 recenzí.

ubytovanie OPÁL

8,4

ubytovanie OPÁL

Ubytování (Venkovský dům) ubytovanie OPÁL. Ubytovanie OPÁL se nachází ve Štúrovu, 1,5 km od termálního koupaliště Vadaš Thermal. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a kuchyň. Ubytování ubytovanie OPÁL se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování ubytovanie OPÁL má celkové hodnocení 8,4. Pro Venkovský dům ubytovanie OPÁL momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartment Bitter

8,3

Apartment Bitter

Ubytování (Apartmány) Apartment Bitter. Apartment Bitter se nachází ve Štúrovu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Bitter se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartment Bitter má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmány Apartment Bitter momentálně evidujeme 15 recenzí.

Villa Ametyst

8,3

Villa Ametyst

Ubytování (Vila) Villa Ametyst. Ametyst Wellness se nachází ve městě Štúrovo a nabízí klimatizaci, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Ametyst se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa Ametyst má celkové hodnocení 8,3. Pro Vila Villa Ametyst momentálně evidujeme 5 recenzí.

Európa Penzión

8,3

Európa Penzión

Ubytování (Penzion) Európa Penzión. Nekuřácký Európa Penzión se nachází v obci Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadas Thermal. Ubytování Európa Penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Európa Penzión má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Európa Penzión momentálně evidujeme 77 recenzí.

Hotel Átrium

8,2

Hotel Átrium

Ubytování (Hotel) Hotel Átrium. Hotel Átrium se nachází ve městě Štúrovo, 10 minut chůze od termálního koupaliště Vadaš. Ubytování Hotel Átrium se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Átrium má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Átrium momentálně evidujeme 151 recenzí.

Hostel Delfin

8,1

Hostel Delfin

Ubytování (Hostel) Hostel Delfin. Hostel Delfin se nachází ve městě Štúrovo, 1,4 km od termálního koupaliště Vadas Štúrovo, a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a ubytování v nekuřáckých... Ubytování Hostel Delfin se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hostel Delfin má celkové hodnocení 8,1. Pro Hostel Hostel Delfin momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Atlas

8

Penzion Atlas

Ubytování (Penzion) Penzion Atlas. Penzion Atlas se nachází ve Štúrovu, 700 metrů od aquaparku Vadaš Thermal Štúrovo, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Atlas se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Atlas má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Atlas momentálně evidujeme 61 recenzí.

Ubytovanie Danube

7,9

Ubytovanie Danube

Ubytování (Hotel) Ubytovanie Danube. Ubytovanie Danube se nachází ve Štúrovu, 1,6 km od termálního koupaliště Vadaš Thermal Štúrovo. Ubytování Ubytovanie Danube se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Danube má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Ubytovanie Danube momentálně evidujeme 21 recenzí.