Hledat

Ubytování

Wellness hotel Mestská plaváreň Hotel

Škultétyho 2281, 075 01 Trebišov, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Wellness hotel Mestská plaváreň. Wellness hotel Mestská plaváreň se nachází v Trebišově. Nabízí krytý bazén, fitness centrum, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness hotel Mestská plaváreň se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytování Wellness hotel Mestská plaváreň

Wellness hotel Mestská plaváreň poskytuje pokoje s ložním prádlem a ručníky. Wellness hotel Mestská plaváreň se nachází v Trebišově. Hotel stojí 36 km od Košic a Sárospataku. Klimatizované pokoje mají posezení, kabelovou TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku a vlastní koupelnu se sprchou, župany a přezůvkami. Nabízí krytý bazén, fitness centrum, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Wellness hotel Mestská plaváreň má saunu a vířivku. Mezinárodní letiště Košice je vzdálené 36 km. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu nebo à la carte.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Trebišov

Penzión MELIS

9,7

Penzión MELIS

Ubytování (Penzion) Penzión MELIS. Penzión MELIS se nachází v Trebišově a nabízí sdílený lounge, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Penzión MELIS se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj).

Privát Trebišov

9,6

Privát Trebišov

Ubytování (Privát) Privát Trebišov. Privát Trebišov se nachází v Trebišově a nabízí zahradu, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát Trebišov se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Privát Trebišov má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Privát Trebišov momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzion Bowten

9,3

Penzion Bowten

Ubytování (Penzion) Penzion Bowten. Penzion Bowten se nachází v Trebišově a nabízí restauraci, tenisový kurt i bezplatné Wi-Fi. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Penzion Bowten se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion Bowten má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Bowten momentálně evidujeme 205 recenzí.

Penzión Aqua Maria

8,6

Penzión Aqua Maria

Ubytování (Penzion) Penzión Aqua Maria. Penzión Aqua Maria se nachází v obci Veľaty a nabízí zahradu, terasu, sdílený salónek, nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Aqua Maria se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzión Aqua Maria má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Aqua Maria momentálně evidujeme 136 recenzí.

Hotel Zemplín Trebišov

7,6

Hotel Zemplín Trebišov

Ubytování (Hotel) Hotel Zemplín Trebišov. Hotel Zemplín Trebišov se nachází v Tokajské vinařské oblasti a nabízí restauraci, kde se každé ráno podává snídaně, bowling, kulečník a šipky. Ubytování Hotel Zemplín Trebišov se nachází ve městě Trebišov (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Hotel Zemplín Trebišov má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Zemplín Trebišov momentálně evidujeme 160 recenzí.