Hledat

Ubytování

Výprachtice L.V. Apartmán

Výprachtice 232 Výprachtice 232, Výprachtice, 561 34, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Výprachtice L.V.. Výprachtice L.V. jsou apartmány s kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma situované ve Výprachticích. K dispozici je i terasa. Ubytování Výprachtice L.V. se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Výprachtice L.V. má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Výprachtice L.V. momentálně evidujeme 8 recenzí.

Popis ubytování Výprachtice L.V.

Výprachtice L. K relaxaci zde slouží hostům také zahrada. K dispozici je i terasa. se nacházejí 27 km od Dolní Moravy. jsou apartmány s kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma situované ve Výprachticích. Letiště Pardubice odtud leží 86 km. Apartmány Výprachtice L. V. V.

Vybavení ubytování Výprachtice L.V.

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pěší turistika
 • Tenisový kurt
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Parkování na ulici
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/ puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Výprachtice

Mountain Cabin Postolka

10

Mountain Cabin Postolka

Ubytování (Chata) Mountain Cabin Postolka. Mountain Cabin Postolka se nachází ve Valteřicích, 6 km od ski resortu Buková hora – Čenkovice/Červená Voda. Nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování Mountain Cabin Postolka se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mountain Cabin Postolka má celkové hodnocení 10. Pro Chata Mountain Cabin Postolka momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Patriot

8,9

Penzion Patriot

Ubytování (Penzion) Penzion Patriot. Penzion Patriot se nachází na poklidném místě 2 km od obce Výprachtice a nabízí krytý bazén, saunu i masáže. Ubytování Penzion Patriot se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Patriot má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Patriot momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzion u Jana

8,7

Penzion u Jana

Ubytování (Penzion) Penzion u Jana. Penzion U Jana se nachází v obci Výprachtice a nabízí gril, restauraci, sdílenou kuchyň, dětské hřiště, pokojovou službu a organizované výlety. Ubytování Penzion u Jana se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Jana má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion u Jana momentálně evidujeme 53 recenzí.

Holiday home in Vyprachtice 976

Holiday home in Vyprachtice 976

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Vyprachtice 976. Holiday home in Vyprachtice 976 is set in Koburk. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování Holiday home in Vyprachtice 976 se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Vyprachtice 976 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata u lesa

Chata u lesa

Ubytování (Chata) Chata u lesa. Chata u lesa se nachází ve Výprachticích v Pardubickém kraji. Nabízí zahradu a terasu. Součástí je obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a koupelna. Ubytování Chata u lesa se nachází ve městě Výprachtice (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roubenka u potoka

Roubenka u potoka

Ubytování (Chata) Roubenka u potoka. Roubenka u potoka is located in Výprachtice and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Roubenka u potoka se nachází ve městě Výprachtice (Česko - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Orlička

Chalupa Orlička

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Orlička. Chalupa Orlička se nachází ve Výprachticích. Nabízí TV, terasu, plně vybavenou kuchyň s myčkou a mikrovlnnou troubou, vlastní koupelny se sprchou a výhled... Ubytování Chalupa Orlička se nachází ve městě Výprachtice (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa Orlička nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.