Hledat

Ubytování

Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere Aparthotel

Štiavnické Bane 724, 969 81 Štiavnické Bane, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere. Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere se nachází v obci Štiavnické Bane v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere

V ubytování Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Piešťany je to 78 km. Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere stojí 41 km od Banské Bystrice a 43 km od Bojnic. Villa Paradajs - ubytovanie pri jazere se nachází v obci Štiavnické Bane v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Aparthotel má také terasu. Po dni stráveném lyžováním, šnorchlováním nebo potápěním mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku.

Jiná ubytování ve městě Štiavnické Bane

Burg nad Banskou Štiavnicou

10

Burg nad Banskou Štiavnicou

Ubytování (Venkovský dům) Burg nad Banskou Štiavnicou. Burg nad Banskou Štiavnicou is a holiday home with a garden, situated in Horná Roveň , part of Štiavnické Bane. Ubytování Burg nad Banskou Štiavnicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Banícky dom Pod Zvonicou

9,9

Banícky dom Pod Zvonicou

Ubytování (Prázdninový dům) Banícky dom Pod Zvonicou. Set in Štiavnické Bane, Banícky dom Pod Zvonicou offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Banícky dom Pod Zvonicou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Pink cottage-100yo mining house

9,9

Pink cottage-100yo mining house

Ubytování (Chata) Pink cottage-100yo mining house. Pink cottage-100yo mining house is situated in Banská Štiavnica, 5 km from New Chateau Banska Stiavnica and 5 km from Old Chateau Banska Stiavnica, in an... Ubytování Pink cottage-100yo mining house se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Pink cottage-100yo mining house má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Pink cottage-100yo mining house momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Jana

9,8

Apartmán Jana

Ubytování (Privát) Apartmán Jana. Apartmán Jana se nachází v obci Štiavnické Bane a nabízí terasu. Do obce Dudince je to 44 km. Ubytování Apartmán Jana se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Jana má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Apartmán Jana momentálně evidujeme 5 recenzí.

Boutique Hotel Siglisberg

9,4

Boutique Hotel Siglisberg

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Siglisberg. Boutique Hotel Siglisberg se nachází v obci Štiavnické Bane a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Boutique Hotel Siglisberg se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Pod horou

9,4

Pod horou

Ubytování (Apartmány) Pod horou. Apartmány Pod horou se nachází v obci Štiavnické Bane. Ubytování Pod horou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Pod horou má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Pod horou momentálně evidujeme 82 recenzí.

Richňava park

9,3

Richňava park

Ubytování (Prázdninové domy) Richňava park. Richňava park se nachází v obci Štiavnické Bane, 4,4 km od Salamandra Resort - Banská Štiavnica. Nabízí zahradu s grilem, Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Richňava park se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Richňava park má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninové domy Richňava park momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata Müllerov dom

8,7

Chata Müllerov dom

Ubytování (Penzion) Chata Müllerov dom. Chata Müllerov dom se nachází v Banské Štiavnici, 6 km od Nového i Starého zámku a stejně daleko od kostela svaté Kateřiny. Ubytování Chata Müllerov dom se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Müllerov dom má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Chata Müllerov dom momentálně evidujeme 51 recenzí.

Chata UVZ UK Richňava

8,7

Chata UVZ UK Richňava

Ubytování (Penzion) Chata UVZ UK Richňava. Boasting a garden and free WiFi, Chata UVZ UK Richňava is situated in Štiavnické Bane. A continental breakfast is available each morning at the guest... Ubytování Chata UVZ UK Richňava se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata UVZ UK Richňava má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Chata UVZ UK Richňava momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Štiavnica

Apartmány Štiavnica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmány Štiavnica. Located in Štiavnické Bane, Apartmány Štiavnica features accommodation with a kitchen. The holiday home offers a terrace. Ubytování Apartmány Štiavnica se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Romantická Chata

Romantická Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Romantická Chata. Romantická Chata is set in Štiavnické Bane. The accommodation is 19 km from Vyhne. Ubytování Romantická Chata se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům Romantická Chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

apartmán Bikers house

apartmán Bikers house

Ubytování (Apartmán) apartmán Bikers house. Apartmán Bikers house se nachází v obci Štiavnické Bane v Banskobystrickém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 40 km od Banské Bystrice. Ubytování apartmán Bikers house se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch

Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch. Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch is situated in Štiavnické Bane and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Penzion Cosmopolitan III

Penzion Cosmopolitan III

Ubytování (Penzion) Penzion Cosmopolitan III. Penzion Cosmopolitan III features a garden and a private beach area in Štiavnické Bane. Ubytování Penzion Cosmopolitan III se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).