Hledat

Ubytování

Villa Edl Elegant Vila

Rudina Bulićev, 31205 Aljmaš, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Villa Edl Elegant. Villa Edl Elegant se nachází v Aljmaši v Osječko-baranjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 24 km od Osijeku. Ubytování Villa Edl Elegant se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Popis ubytování Villa Edl Elegant

Villa Edl Elegant stojí 15 km od letiště Osijek a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. Villa Edl Elegant se nachází v Aljmaši v Osječko-baranjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Tato vila s výhledem na bazén a řeku má 2 ložnice a terasu. Hosté mohou využívat lázeňské a wellness centrum, zahrát si stolní tenis nebo si pronajmout auto a prozkoumat okolí. Vila stojí 20 km od Vukovaru a 29 km od Somboru. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. 24 km od Osijeku. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu, projet se na kole nebo relaxovat v zahradě a využívat gril.

Jiná ubytování ve městě Aljmaš

Danubio Residence

9,7

Danubio Residence

Ubytování (Apartmán) Danubio Residence. Danubio Residence se nachází ve vesnici Aljmaš, 27 km od Vukovaru. Ubytování Danubio Residence se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

stepaničevac 44

9,6

stepaničevac 44

Ubytování (Prázdninový dům) stepaničevac 44. Stepaničevac 44 is located in Aljmaš and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování stepaničevac 44 se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Guesthouse Aljmaš

9,4

Guesthouse Aljmaš

Ubytování (Penzion) Guesthouse Aljmaš. Guesthouse Aljmaš nabízí venkovní bazén se sluneční terasou uprostřed svěží zelené zahrady. Ubytování Guesthouse Aljmaš se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode

9,1

Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode

Ubytování (Prázdninový dům) Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode. Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode se nachází v Aljmaši. 19 km od Osijeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

UDIČARSKI DOM UŠĆE

9,1

UDIČARSKI DOM UŠĆE

Ubytování (Apartmány) UDIČARSKI DOM UŠĆE. UDIČARSKI DOM UŠĆE se nachází v Aljmaši. Klimatizované apartmány mají parketové podlahy, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, šatní skříň, obývací... Ubytování UDIČARSKI DOM UŠĆE se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Guesthouse Zeko

8,7

Guesthouse Zeko

Ubytování (Penzion) Guesthouse Zeko. Guesthouse Zeko se nachází ve vesnici Aljmaš, jen několik kroků od Dunaje a mariánského poutního kostela, a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci, ve které... Ubytování Guesthouse Zeko se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Villa Katarina

Villa Katarina

Ubytování (Penzion) Villa Katarina. Villa Katarina has free bikes, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Aljmaš. Ubytování Villa Katarina se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Two-Bedroom Apartment in Aljmas

Two-Bedroom Apartment in Aljmas

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Aljmas. Two-Bedroom Apartment in Aljmas is situated in Aljmaš. This apartment features barbecue facilities. This apartment features 2 bedrooms, a TV, and a... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Aljmas se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Dunav I

Apartman Dunav I

Ubytování (Apartmán) Apartman Dunav I. Set in Aljmaš in the Osječko-baranjska županija region, Apartman Dunav I has a garden. The accommodation is 23 km from Osijek. Ubytování Apartman Dunav I se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Ivančica

Ivančica

Ubytování (Prázdninový dům) Ivančica. Ivančica se nachází v Aljmaši a nabízí ubytování s balkonem a kuchyní. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ivančica se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Villa Aljmas

Villa Aljmas

Ubytování (Vila) Villa Aljmas. Villa Aljmas is situated in Aljmaš and offers a terrace. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen and a balcony. Ubytování Villa Aljmas se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartments and rooms Zvonkic

Apartments and rooms Zvonkic

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms Zvonkic. Set in Aljmaš, Apartments and rooms Zvonkic features a restaurant, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments and rooms Zvonkic se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Country House Pod dudom Aljmaš

Country House Pod dudom Aljmaš

Ubytování (Prázdninový dům) Country House Pod dudom Aljmaš. Country House Pod dudom Aljmaš is situated in Aljmaš and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Country House Pod dudom Aljmaš se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).