Hledat

Ubytování

Two-Bedroom Apartment in Aljmas Apartmán

31205 Aljmaš, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Aljmas. Two-Bedroom Apartment in Aljmas is situated in Aljmaš. This apartment features barbecue facilities. This apartment features 2 bedrooms, a TV, and a... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Aljmas se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Two-Bedroom Apartment in Aljmas

Two-Bedroom Apartment in Aljmas is situated in Aljmaš. This apartment features barbecue facilities. This apartment features 2 bedrooms, a TV, and a kitchen. The nearest airport is Osijek Airport, 23 km from Two-Bedroom Apartment in Aljmas. Osijek is 27 km from the apartment, while Vinkovci is 40 km from the property.

Vybavení ubytování Two-Bedroom Apartment in Aljmas

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Gril
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Aljmaš

Apartman Dunav

9,9

Apartman Dunav

Ubytování (Apartmán) Apartman Dunav. Apartmán Dunav se nachází ve vesnici Aljmaš, 28 km od Vukovaru. Nabízí balkon a výhled na řeku. Ubytování Apartman Dunav se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Danubio Residence

9,7

Danubio Residence

Ubytování (Apartmán) Danubio Residence. Danubio Residence se nachází ve vesnici Aljmaš, 27 km od Vukovaru. Ubytování Danubio Residence se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

stepaničevac 44

9,6

stepaničevac 44

Ubytování (Prázdninový dům) stepaničevac 44. Stepaničevac 44 is located in Aljmaš and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování stepaničevac 44 se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Aljmaš

9,4

Guesthouse Aljmaš

Ubytování (Penzion) Guesthouse Aljmaš. Guesthouse Aljmaš nabízí venkovní bazén se sluneční terasou uprostřed svěží zelené zahrady. Ubytování Guesthouse Aljmaš se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Zeko

8,7

Guesthouse Zeko

Ubytování (Penzion) Guesthouse Zeko. Guesthouse Zeko se nachází ve vesnici Aljmaš, jen několik kroků od Dunaje a mariánského poutního kostela, a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci, ve které... Ubytování Guesthouse Zeko se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Katarina

Villa Katarina

Ubytování (Penzion) Villa Katarina. Villa Katarina has free bikes, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Aljmaš. Ubytování Villa Katarina se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Queen of Danube

Queen of Danube

Ubytování (Chata) Queen of Danube. Boasting a bar, a shared lounge, and a garden, Queen of Danube offers accommodation in Aljmaš with free WiFi and river views. Ubytování Queen of Danube se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Dunav I

Apartman Dunav I

Ubytování (Apartmán) Apartman Dunav I. Set in Aljmaš in the Osječko-baranjska županija region, Apartman Dunav I has a garden. The accommodation is 23 km from Osijek. Ubytování Apartman Dunav I se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms Zvonkic

Apartments and rooms Zvonkic

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms Zvonkic. Set in Aljmaš, Apartments and rooms Zvonkic features a restaurant, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments and rooms Zvonkic se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Pod dudom Aljmaš

Country House Pod dudom Aljmaš

Ubytování (Prázdninový dům) Country House Pod dudom Aljmaš. Country House Pod dudom Aljmaš is situated in Aljmaš and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Country House Pod dudom Aljmaš se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aljmas

Villa Aljmas

Ubytování (Vila) Villa Aljmas. Villa Aljmas is situated in Aljmaš and offers a terrace. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen and a balcony. Ubytování Villa Aljmas se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)