Hledat

Ubytování

Popis ubytování Vila u lesa - Mikulovice

49 km od Kladska. Vila má 6 ložnic, 4 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Vila u lesa - Mikulovice se nachází v Mikulovicích a nabízí sdílený lounge, zázemí pro vodní sporty a terasu. Vila stojí 20 km od Nysy a 31 km od města Lądek-Zdrój. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, relaxovat v zahradě nebo se věnovat pěší turistice nebo kanoistice. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 88 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Mikulovice

Penzion Na Palubě

9,6

Penzion Na Palubě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Palubě. Penzion Na Palubě se nachází v Mikulovicích. Nabízí gril, saunu, restauraci, bar, bowlingovou dráhu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a... Ubytování Penzion Na Palubě se nachází ve městě Mikulovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Na Palubě má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Na Palubě momentálně evidujeme 110 recenzí.

Apík u Milušky

Apík u Milušky

Ubytování (Apartmán) Apík u Milušky. Apík u Milušky se nachází v Mikulovicích, 10 km od Jeseníku, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a... Ubytování Apík u Milušky se nachází ve městě Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj).

Oáza Mikulovice

Oáza Mikulovice

Ubytování (Apartmán) Oáza Mikulovice. Boasting a spa bath, Oáza Mikulovice is situated in Mikulovice. The accommodation is 13 km from Jeseník. Ubytování Oáza Mikulovice se nachází ve městě Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj).

Sleeping on tiled stove

Sleeping on tiled stove

Ubytování (Apartmán) Sleeping on tiled stove. Spaní na kachlových kamnech se nachází v Mikulovicích a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 22 km od Nysy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Sleeping on tiled stove se nachází ve městě Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj).