Hledat

Ubytování

Sleeping on tiled stove Apartmán

Na Bukovci, Mikulovice, 790 84, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Sleeping on tiled stove. Spaní na kachlových kamnech se nachází v Mikulovicích a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 22 km od Nysy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Sleeping on tiled stove se nachází ve městě Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Sleeping on tiled stove

Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Spaní na kachlových kamnech se nachází v Mikulovicích a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 22 km od Nysy. Apartmán je vzdálený 32 km od města Lądek-Zdrój a 41 km od Dolní Moravy. 86 km od ostravského letiště Leoše Janáčka. Apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň a 1 koupelnu se sprchou a fénem.

Jiná ubytování ve městě Mikulovice

Penzion Na Palubě

9,6

Penzion Na Palubě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Palubě. Penzion Na Palubě se nachází v Mikulovicích. Nabízí gril, saunu, restauraci, bar, bowlingovou dráhu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a... Ubytování Penzion Na Palubě se nachází ve městě Mikulovice (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Na Palubě má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Na Palubě momentálně evidujeme 110 recenzí.

Apík u Milušky

Apík u Milušky

Ubytování (Apartmán) Apík u Milušky. Apík u Milušky se nachází v Mikulovicích, 10 km od Jeseníku, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a... Ubytování Apík u Milušky se nachází ve městě Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj).

Oáza Mikulovice

Oáza Mikulovice

Ubytování (Apartmán) Oáza Mikulovice. Boasting a spa bath, Oáza Mikulovice is situated in Mikulovice. The accommodation is 13 km from Jeseník. Ubytování Oáza Mikulovice se nachází ve městě Mikulovice (Česko - Olomoucký kraj).