Hledat

Ubytování

Vila Snezienka Vila

Tatranský dvor, 059 52 Stará Lesná, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Vila Snezienka. Vila Snezienka se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 28 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Vila Snezienka se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Vila Snezienka

Vila Snezienka stojí 32 km od města Zakopane a 35 km od města Szczawnica. 28 km od obce Bukowina Tatrzańska. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. K dispozici je také gril. Vila má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s bidetem. Vila Snezienka se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Po dni stráveném lyžováním nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Na letiště Poprad-Tatry je to 9 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Stará Lesná

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytování (Chata) Pillow House Tatras. Chata Pillow House Tatras se nachází ve Staré Lesné a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Pillow House Tatras se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Pillow House Tatras má celkové hodnocení 10. Pro Chata Pillow House Tatras momentálně evidujeme 13 recenzí.

Grand Chalet Stará Lesná

10

Grand Chalet Stará Lesná

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Chalet Stará Lesná. Grand Chalet Stará Lesná se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Grand Chalet Stará Lesná se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

CHATA ANSEL

9,9

CHATA ANSEL

Ubytování (Vila) CHATA ANSEL. CHATA ANSEL se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 26 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování CHATA ANSEL se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Terra

9,8

Apartmány Terra

Ubytování (Apartmány) Apartmány Terra. Apartmány Terra se nacházejí ve Staré Lesné, 5 km od osady Tatranská Lomnice. Nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Terra se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Mia

9,8

Villa Mia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mia. Villa Mia se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná, 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Villa Mia se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Mia má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Villa Mia momentálně evidujeme 31 recenzí.

Vila Alila

9,8

Vila Alila

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Alila. Vila Alila se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Vila Alila se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

apartman Happy

9,8

apartman Happy

Ubytování (Apartmán) apartman Happy. Apartman Happy se nachází ve Staré Lesné a nabízí restauraci a zahradu. 27 km od obce Bukowina Tatrzańska. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování apartman Happy se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Lesná

9,8

Apartmány Lesná

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lesná. Apartmány Lesná se nachází ve Staré Lesné, 5 km od Tatranské Lomnice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lesná se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Lesná má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmány Lesná momentálně evidujeme 33 recenzí.

Villa Jasen

9,8

Villa Jasen

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Jasen. Villa Jasen se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná, 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Villa Jasen se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Jasen má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Villa Jasen momentálně evidujeme 41 recenzí.

Privat Stara Lesna

9,8

Privat Stara Lesna

Ubytování (Privát) Privat Stara Lesna. Privát Stará Lesná se nachází ve Staré Lesné, 5 km od Tatranské Lomnice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Stara Lesna se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat Stara Lesna má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat Stara Lesna momentálně evidujeme 14 recenzí.

Villa Zoja

9,7

Villa Zoja

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zoja. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji, 33 km od města Zakopane. Ubytování Villa Zoja se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Zoja má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Villa Zoja momentálně evidujeme 22 recenzí.

Vila GaRufa

9,7

Vila GaRufa

Ubytování (Penzion) Vila GaRufa. Vila GaRufa se nachází v Tatranském národním parku v obci Stará Lesná, 5 km od skiareálu Tatranská Lomnica. Ubytování Vila GaRufa se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila GaRufa má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila GaRufa momentálně evidujeme 314 recenzí.

VILLA 619

9,7

VILLA 619

Ubytování (Vila) VILLA 619. Villa 619 se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování VILLA 619 se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Family House - Apartmany Zuzana

9,6

Family House - Apartmany Zuzana

Ubytování (Chata) Family House - Apartmany Zuzana. Family House - Apartmany Zuzana se nachází ve Staré Lesné. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica leží 5 km daleko. Ubytování Family House - Apartmany Zuzana se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Family House - Apartmany Zuzana má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Family House - Apartmany Zuzana momentálně evidujeme 55 recenzí.

Sunnystreet Guesthouse

9,6

Sunnystreet Guesthouse

Ubytování (Penzion) Sunnystreet Guesthouse. Tento penzion se nachází v obci Stará Lesná ležící na úpatí Vysokých Tater, 6 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnica a 5 km od centra Vysokých Tater, a... Ubytování Sunnystreet Guesthouse se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Sunnystreet Guesthouse má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Sunnystreet Guesthouse momentálně evidujeme 105 recenzí.

Chata HOME Stará Lesná

9,6

Chata HOME Stará Lesná

Ubytování (Prázdninový dům) Chata HOME Stará Lesná. Chata HOME Stará Lesná nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory a zahradu s terasou i grilem ve Staré Lesné. Ubytování Chata HOME Stará Lesná se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata HOME Stará Lesná má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata HOME Stará Lesná momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartment Highland

9,6

Apartment Highland

Ubytování (Apartmány) Apartment Highland. Apartment Highland se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, pouhé 2 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Apartment Highland se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Stanislava

9,6

Chata Stanislava

Ubytování (Chata) Chata Stanislava. Chata Stanislava stojí uprostřed lesa a přírody v klidné lokalitě Stará Lesná ve Vysokých Tatrách, v bezprostřední blízkosti vodopádů Studeného Potoka. Ubytování Chata Stanislava se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata Stanislava má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Stanislava momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chalet Dream High Tatras

9,6

Chalet Dream High Tatras

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Dream High Tatras. Chalet Dream High Tatras se nachází v obci Stará Lesná. Tento prázdninový dům postavený v roce 2016 nabízí Wi-Fi zdarma a saunu. Ubytování Chalet Dream High Tatras se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chalet Dream High Tatras má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chalet Dream High Tatras momentálně evidujeme 45 recenzí.

Luxury Chalet Stará Lesná

9,6

Luxury Chalet Stará Lesná

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury Chalet Stará Lesná. Prázdninový dům Luxury Chalet Stará Lesná se nachází ve Staré Lesné. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Luxury Chalet Stará Lesná se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Luxury Chalet Stará Lesná má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Luxury Chalet Stará Lesná momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartment Iris

9,5

Apartment Iris

Ubytování (Apartmány) Apartment Iris. Apartmán Iris se nachází na okraji národního parku Vysoké Tatry v rekreační oblasti Stará Lesná, 3 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Apartment Iris se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Iris má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartment Iris momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chalet Jayata

9,5

Chalet Jayata

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Jayata. Chalet Jayata se nachází v nové čtvrti Staré Lesné, uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Chalet Jayata se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chalet Jayata má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chalet Jayata momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Lesna – Adult Friendly

9,4

Hotel Lesna – Adult Friendly

Ubytování (Hotel) Hotel Lesna – Adult Friendly. Hotel Lesná stojí v přírodě, mezi poli a horami v Tatranském národním parku. Nabízí ubytování v 37 moderních pokojích a apartmá. Ubytování Hotel Lesna – Adult Friendly se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Lesna – Adult Friendly má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Lesna – Adult Friendly momentálně evidujeme 357 recenzí.

Penzion 2004

9,4

Penzion 2004

Ubytování (Penzion) Penzion 2004. Penzion 2001 se nachází v blízkosti horského potoka ve Staré Lesné a nabízí panoramatický výhled na Tatry. Ubytování Penzion 2004 se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion 2004 má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion 2004 momentálně evidujeme 82 recenzí.

Chata Adriana

9,4

Chata Adriana

Ubytování (Chata) Chata Adriana. Chata Adriana je prázdninový dům situovaný ve Staré Lesné pod Tatranským národním parkem. Nabízí výhled na hory, gril a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Chata Adriana se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata Adriana má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chata Adriana momentálně evidujeme 23 recenzí.

Oddy

9,3

Oddy

Ubytování (Prázdninový dům) Oddy. Oddy se nachází v budově z roku 2005 v obci Stará Lesná. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady, terasu a zahradu. Ubytování Oddy se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Oddy má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Oddy momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel Lesna - Apartmanove Domy

9,3

Hotel Lesna - Apartmanove Domy

Ubytování (Apartmány) Hotel Lesna - Apartmanove Domy. Hotel Lesná - Apartmánové Domy se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji, 30 km od Zakopane a 29 km od střediska Białka Tatrzanska, a nabízí vířivku a... Ubytování Hotel Lesna - Apartmanove Domy se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Lesna - Apartmanove Domy má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Hotel Lesna - Apartmanove Domy momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Demi

9,3

Penzion Demi

Ubytování (Penzion) Penzion Demi. Penzion Demi se nachází na klidném místě ve Staré Lesné, jen 3 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnica. Ubytování Penzion Demi se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Demi má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Demi momentálně evidujeme 109 recenzí.

Penzion Altendorf

9,3

Penzion Altendorf

Ubytování (Penzion) Penzion Altendorf. Penzion Altendorf se nachází ve Vysokých Tatrách v centru obce Stará Lesná a jeho součástí je sauna. Ubytování Penzion Altendorf se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Altendorf má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Altendorf momentálně evidujeme 128 recenzí.

Vila Elena

9,3

Vila Elena

Ubytování (Apartmán) Vila Elena. Vila Elena nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Elena se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Elena má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Vila Elena momentálně evidujeme 63 recenzí.

Penzion Čiko

9,3

Penzion Čiko

Ubytování (Penzion) Penzion Čiko. Privát Čiko je penzion s Wi-Fi zdarma situovaný ve Staré Lesné ve Vysokých Tatrách, 4 km od lyžařského areálu v Tatranské Lomnici. Ubytování Penzion Čiko se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Čiko má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Čiko momentálně evidujeme 92 recenzí.

Stará Lesná ADEX

9,2

Stará Lesná ADEX

Ubytování (Apartmány) Stará Lesná ADEX. Stará Lesná ADEX se nachází ve Staré Lesné a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stará Lesná ADEX se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Stará Lesná ADEX má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Stará Lesná ADEX momentálně evidujeme 5 recenzí.

Horizont Resort

9,2

Horizont Resort

Ubytování (Hotel) Horizont Resort. Horizont Resort se nachází v obci Stará Lesná, jen 2 km od lyžařského areálu Tatranská Lomnica, a nabízí panoramatický výhled na Vysoké Tatry, wellness... Ubytování Horizont Resort se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie Camp Martinko

9,2

Ubytovanie Camp Martinko

Ubytování (Kemp) Ubytovanie Camp Martinko. Ubytování Camp Martinko se nachází ve Staré Lesné, 6 km od Vysokých Tater - Tatranské Lomnice. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytovanie Camp Martinko se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie Camp Martinko má celkové hodnocení 9,2. Pro Kemp Ubytovanie Camp Martinko momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzión Kamzik

9,2

Penzión Kamzik

Ubytování (Penzion) Penzión Kamzik. Penzion Kamzík se nachází ve Staré Lesné v Národním parku Vysoké Tatry. Ubytování Penzión Kamzik se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Kamzik má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Kamzik momentálně evidujeme 195 recenzí.

Villa Manatt

9,2

Villa Manatt

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Manatt. Villa Manatt je prázdninový dům, který má zahradu s grilem. Nachází se ve Staré Lesné. Poskytuje výhled do zahrady. Ubytování Villa Manatt se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Manatt má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Villa Manatt momentálně evidujeme 31 recenzí.

Penzión v Tatrách

9,2

Penzión v Tatrách

Ubytování (Penzion) Penzión v Tatrách. Penzión v Tatrách se nachází uprostřed Tatranského národního parku, 8 minut jízdy autem od lyžařského areálu Tatranská Lomnica, a nabízí zahradu s grilem,... Ubytování Penzión v Tatrách se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión v Tatrách má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión v Tatrách momentálně evidujeme 32 recenzí.

Villa Tatran

9,2

Villa Tatran

Ubytování (Venkovský dům) Villa Tatran. Vila Tatran se nachází v obci Stara Lesna, 4 km od lyžařského střediska Tatranská Lomnica, a nabízí daleký výhled na Vysoké Tatry. Ubytování Villa Tatran se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Tatran má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Villa Tatran momentálně evidujeme 147 recenzí.

Lesna – Privileged with Garden Terrace

9,1

Lesna – Privileged with Garden Terrace

Ubytování (Hotel) Lesna – Privileged with Garden Terrace. Lesná - Privileged se zahradní terasou se nachází na okraji obce Tatranská Lomnica a je obklopeno národním parkem Vysoké Tatry. Ubytování se nachází na 1. Ubytování Lesna – Privileged with Garden Terrace se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Lesna – Privileged with Garden Terrace má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Lesna – Privileged with Garden Terrace momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartment Piknik

9,1

Apartment Piknik

Ubytování (Apartmány) Apartment Piknik. Apartmán Piknik se nachází ve Staré Lesné, 3,1 km od Tatranské Lomnice, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Piknik se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Piknik má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartment Piknik momentálně evidujeme 175 recenzí.

Kontakt Wellness Hotel

9

Kontakt Wellness Hotel

Ubytování (Rezort) Kontakt Wellness Hotel. Kontakt Wellness Hotel stojí na okraji Tatranského národního parku ve Vysokých Tatrách, 2 km od známého rekreačního střediska Tatranská Lomnica. Ubytování Kontakt Wellness Hotel se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Kontakt Wellness Hotel má celkové hodnocení 9. Pro Rezort Kontakt Wellness Hotel momentálně evidujeme 223 recenzí.

Vila Astra

9

Vila Astra

Ubytování (Penzion) Vila Astra. Vila Astra se nachází ve Staré Lesné, v obklopení přírody. Je dobrým výchozím bodem pro pěší a cyklistické výlety a lyžování ve Vysokých Tatrách. Ubytování Vila Astra se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Astra má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Vila Astra momentálně evidujeme 139 recenzí.

Vila Tatranka

9

Vila Tatranka

Ubytování (Vila) Vila Tatranka. Vila Tatranka se nachází ve Staré Lesné a nabízí zahradu a terasu. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování a cyklistika. Ubytování Vila Tatranka se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Tatranka má celkové hodnocení 9. Pro Vila Vila Tatranka momentálně evidujeme 7 recenzí.