Hledat

Ubytování

Vila Mudroň - Apartmán Štefánik Apartmán

Dolný Smokovec 66, 059 81 Vysoké Tatry, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Vila Mudroň - Apartmán Štefánik. Vila Mudroň - Apartmán Štefánik se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila Mudroň - Apartmán Štefánik se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Vila Mudroň - Apartmán Štefánik

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Vila Mudroň - Apartmán Štefánik se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je k dispozici lyžárna. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Apartmán je vzdálený 7 km od Lomnického štítu a 8 km od Gerlachovského štítu. Na letiště Poprad-Tatry je to 7 km. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Vysoké Tatry

Byt Pod Lesom

10

Byt Pod Lesom

Ubytování (Apartmán) Byt Pod Lesom. Byt Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Byt Pod Lesom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytování (Apartmán) Apartment No.35. Apartment No.35 se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu a 10 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment No.35 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201. TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí saunu. Ubytování TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Lucid C207

10

Apartman Lucid C207

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucid C207. Set just 6 km from Lomnicky peak, Apartman LUCID C207 offers accommodation in Vysoké Tatry with access to a restaurant, a bar, as well as an ATM. Ubytování Apartman Lucid C207 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203. TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 se nachází v Tatranské Lomnici. Ubytování TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatry Apartman

10

Tatry Apartman

Ubytování (Apartmán) Tatry Apartman. Tatry Apartman se nachází v obci Vysoké Tatry, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 17 minut chůze od lanovky Jakubkova Lúka 2, a nabízí... Ubytování Tatry Apartman se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatry Apartman má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Tatry Apartman momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartman Dominik

9,9

Apartman Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartman Dominik. Apartmán Dominik se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 16 km od Lomnického štítu a 7 km od lanovky Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartman Dominik se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Dominik má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Dominik momentálně evidujeme 8 recenzí.

APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU

9,9

APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU

Ubytování (Apartmány) APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU. APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Lomnického štítu. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování APARTMÁNY KOLLÁR so SAUNOU se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Kukučka Residence - Tatranské Apartmány

9,9

Kukučka Residence - Tatranské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Kukučka Residence - Tatranské Apartmány. Kukučka Residence - Tatranské Apartmány se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, dětské hřiště a... Ubytování Kukučka Residence - Tatranské Apartmány se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci

9,9

Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci. Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci se nachází ve Starém Smokovci v Prešovském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. 24 km od obce Bukowina... Ubytování Apartmán Ostrý Vŕšok v Starom Smokovci se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Panoramic Mountain Residence

9,9

Panoramic Mountain Residence

Ubytování (Apartmány) Panoramic Mountain Residence. Panoramic Mountain Residence stojí v národním parku Vysoké Tatry a nabízí ubytování v moderních apartmánech s možností vlastního stravování, které jsou... Ubytování Panoramic Mountain Residence se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Panoramic Mountain Residence má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Panoramic Mountain Residence momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

9,9

Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec. Apartmán Gerlach A309 Starý Smokovec se nachází v obci Vysoké Tatry, nedaleko lyžařského vleku Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Gerlach A309 Stary Smokovec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartman Kukučka Mountain View

9,8

Apartman Kukučka Mountain View

Ubytování (Apartmán) Apartman Kukučka Mountain View. Apartman Kukučka Mountain View is situated in Vysoké Tatry, 10 km from Gerlach peak, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Apartman Kukučka Mountain View se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Quota 1010

9,8

Quota 1010

Ubytování (Apartmány) Quota 1010. Quota 1010 je studio ve sníženém přízemí s možností vlastního stravování situované v lyžařském středisku Horný Smokovec. Ubytování Quota 1010 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Quota 1010 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Quota 1010 momentálně evidujeme 127 recenzí.

Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány

9,8

Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány

Ubytování (Apartmány) Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány. Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány se nachází ve Starém Smokovci a nabízí výhled na bazén, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu,... Ubytování Hrebienok Resort - Tatranské Apartmány se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Orbit Tatry Apartments

9,8

Orbit Tatry Apartments

Ubytování (Apartmány) Orbit Tatry Apartments. Apartmány Tatry Orbit se nachází ve Starém Smokovci v národním parku Vysoké Tatry. Ubytování Orbit Tatry Apartments se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Orbit Tatry Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Orbit Tatry Apartments momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartmán ANDĚL

9,8

Apartmán ANDĚL

Ubytování (Apartmán) Apartmán ANDĚL. Apartmán ANDĚL se nachází v Tatranské Lomnici, jen 2,1 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán ANDĚL se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán ANDĚL má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán ANDĚL momentálně evidujeme 11 recenzí.

Trio Tatry

9,8

Trio Tatry

Ubytování (Apartmány) Trio Tatry. Trio Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického i Gerlachovského štítu. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Trio Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Trio Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Trio Tatry momentálně evidujeme 30 recenzí.

Prima Tatry

9,8

Prima Tatry

Ubytování (Apartmán) Prima Tatry. Prima Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického štítu, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a balkon. Ubytování Prima Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Prima Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Prima Tatry momentálně evidujeme 19 recenzí.

Vila Anna

9,8

Vila Anna

Ubytování (Apartmány) Vila Anna. Vila Anna se nachází na klidném místě s výhledem na Vysoké Tatry a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a dobře vybavenou... Ubytování Vila Anna se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Anna má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vila Anna momentálně evidujeme 146 recenzí.

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

9,8

Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry. Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 10 minut pěšky od... Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Oliver, Primo, Starý Smokovec, Vysoké Tatry momentálně evidujeme 25 recenzí.

Villa Milan

9,8

Villa Milan

Ubytování (Privát) Villa Milan. Villa Milan se nachází v Tatranské Lomnici, 1,3 km od Jamy. Nabízí výhled do zahrady a na hory. Ubytování Villa Milan se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa Milan má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Villa Milan momentálně evidujeme 16 recenzí.

RV Apartment Sapphire

9,8

RV Apartment Sapphire

Ubytování (Apartmán) RV Apartment Sapphire. RV Apartment Sapphire se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 6 km od Lomnického štítu a 7 km od Gerlachovského štítu. Ubytování RV Apartment Sapphire se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman AiA

9,8

Apartman AiA

Ubytování (Apartmán) Apartman AiA. Apartman AiA se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí bezplatnou kyvadlovou kyvadlovou dopravu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman AiA se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman AiA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman AiA momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman illy

9,8

Apartman illy

Ubytování (Apartmán) Apartman illy. Apartmán illy se nachází ve městě Veľký Slavkov. Nabízí kyvadlovou dopravu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman illy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman illy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman illy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Vila Horec, Vysne Hagy

9,8

Vila Horec, Vysne Hagy

Ubytování (Apartmán) Vila Horec, Vysne Hagy. Vila Horec se nachází v obci Vyšné Hágy a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Horec, Vysne Hagy má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Horec, Vysne Hagy momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartment Vila Kollar nr. 16

9,7

Apartment Vila Kollar nr. 16

Ubytování (Apartmán) Apartment Vila Kollar nr. 16. Apartment Vila Kollar se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Lomnického štítu a 8 km od Gerlachovského štítu. č. Ubytování Apartment Vila Kollar nr. 16 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

apartmán LUX

9,7

apartmán LUX

Ubytování (Apartmán) apartmán LUX. Apartmán LUX enjoys a location in Vysoké Tatry, just 10 km from Gerlach peak and 11 km from Lomnicky peak. Ubytování apartmán LUX se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Cosy Design Apartment in High Tatras

9,7

Cosy Design Apartment in High Tatras

Ubytování (Apartmán) Cosy Design Apartment in High Tatras. Cosy Design Apartment in High Tatras je apartmán s balkonem, výhledem na hory, kávovarem a Wi-Fi zdarma situovaný ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od... Ubytování Cosy Design Apartment in High Tatras se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Cosy Design Apartment in High Tatras má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Cosy Design Apartment in High Tatras momentálně evidujeme 28 recenzí.

Fresh Flat

9,7

Fresh Flat

Ubytování (Privát) Fresh Flat. Fresh Flat se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Jakubkovy Luky 2 a 14 km od Gerlachovského štítu. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fresh Flat se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Fresh Flat má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Fresh Flat momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Monte Móry

9,7

Apartmán Monte Móry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Monte Móry. Apartmán Monte Móry se nachází 8 km od Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmán Monte Móry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Monte Móry má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Monte Móry momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Lomničák

9,7

Apartmán Lomničák

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lomničák. Apartmán Lomničák se nachází v Tatranské Lomnici. Nabízí výhled na hory, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Lomničák se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Lomničák má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Lomničák momentálně evidujeme 11 recenzí.

Víkendový byt v Tatranskej Lomnici

9,7

Víkendový byt v Tatranskej Lomnici

Ubytování (Apartmán) Víkendový byt v Tatranskej Lomnici. Víkendový byt v Tatranskej Lomnici se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 6 km od Lomnického štítu. Ubytování Víkendový byt v Tatranskej Lomnici se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment SnowWhite

9,7

Apartment SnowWhite

Ubytování (Apartmán) Apartment SnowWhite. Apartment SnowWhite se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhých 400 metrů od lanovky Starý Smokovec-Hrebienok a necelý 1 km od obce vleku Jakubkova Luka 2. Ubytování Apartment SnowWhite se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment SnowWhite má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment SnowWhite momentálně evidujeme 26 recenzí.

Vila Limba

9,7

Vila Limba

Ubytování (Penzion) Vila Limba. Penzion Villa Limba stojí na klidném místě v Novém Smokovci, 400 metrů od lanovky. Ubytování Vila Limba se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Limba má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila Limba momentálně evidujeme 64 recenzí.

Family Apartment, Apartment House Oliver

9,7

Family Apartment, Apartment House Oliver

Ubytování (Apartmán) Family Apartment, Apartment House Oliver. Family Apartment, Apartment House Oliver se nachází ve Štrbském Plese, 1,3 km centra a 6 km od Velkého Mengusovského štítu. Ubytování Family Apartment, Apartment House Oliver se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Family Apartment, Apartment House Oliver má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Family Apartment, Apartment House Oliver momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca

9,7

Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca

Ubytování (Apartmán) Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca. Apartmán Hory v srdci Stareho Smokovca se nachází ve Vysokých Tatrách, jen 1,4 km od vleků Jakubkova Luka 1 a Jakubkova Luka 2. Ubytování Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Hory v srdci Stareho Smokovca momentálně evidujeme 13 recenzí.

Meridián-apartmán

9,7

Meridián-apartmán

Ubytování (Apartmány) Meridián-apartmán. Meridián-apartmán se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí restauraci, bar a výhled na hory. Ubytování Meridián-apartmán se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Meridián-apartmán má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Meridián-apartmán momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmán AkoDoma

9,7

Apartmán AkoDoma

Ubytování (Apartmán) Apartmán AkoDoma. Apartmán AkoDoma se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán AkoDoma se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

RV Apartment Olivine

9,7

RV Apartment Olivine

Ubytování (Apartmán) RV Apartment Olivine. RV Apartment Olivine se nachází ve Vysokých Tatrách, 6 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování RV Apartment Olivine se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Cosy Apartment A26

9,7

TATRA SUITES Cosy Apartment A26

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Cosy Apartment A26. TATRA SUITES Cosy Apartment A26 se nachází ve Vysokých Tatrách, 7 km od Gerlachovského štítu a 14 km od Lomnického štítu. Ubytování TATRA SUITES Cosy Apartment A26 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatranský apartmán KUBO

9,7

Tatranský apartmán KUBO

Ubytování (Apartmán) Tatranský apartmán KUBO. Tatranský apartmán KUBO se nachází v budově z roku 2017 ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lyžařského vleku Jakubkova Luka 2, 10 minut chůze od lanovky... Ubytování Tatranský apartmán KUBO se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Tatranský apartmán KUBO má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Tatranský apartmán KUBO momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Borievka

9,7

Apartmán Borievka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Borievka. Apartmán Borievka se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Borievka se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Primo Maxi

9,7

Primo Maxi

Ubytování (Apartmán) Primo Maxi. Apartmán Primo Maxi se nachází ve Vysokých Tatrách, necelý 1 km od lyžařského vleku Jakubková Lúka 2, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Primo Maxi se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Primo Maxi má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Primo Maxi momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartment Nr 4, Vila Kollár Dolný Smokovec, Vysoké Tatry

9,6

Apartment Nr 4, Vila Kollár Dolný Smokovec, Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartment Nr 4, Vila Kollár Dolný Smokovec, Vysoké Tatry. Apartmán Nr 4, Vila Kollár Dolný Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do... Ubytování Apartment Nr 4, Vila Kollár Dolný Smokovec, Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec

9,6

Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec. Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec se nachází ve Starém Smokovci a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Apartmán Tobias, PRIMO, Starý Smokovec se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

RV Apartment Onyx

9,6

RV Apartment Onyx

Ubytování (Apartmán) RV Apartment Onyx. RV Apartment Onyx se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování RV Apartment Onyx se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).