Hledat

Ubytování

Ubytovanie Vážka Apartmány

Záhradnícka 208, 059 91 Veľký Slavkov, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Vážka. Ubytovanie Vážka se nachází ve Veľkém Slavkově, 31 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Vážka se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Ubytovanie Vážka

Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Ubytovanie Vážka se nachází ve Veľkém Slavkově, 31 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou, přezůvkami a fénem. Ubytovanie Vážka je vzdálené 33 km od Zakopaného a 40 km od Szczawnice. Letiště Poprad-Tatry je vzdálené 4 km. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, sporák a rychlovarná konvice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Veľký Slavkov

Apartment 55 Tatry

10

Apartment 55 Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartment 55 Tatry. Apartmán 55 Tatry se nachází ve Veľkém Slavkově. 27 km od obce Bukowina Tatrzańska. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment 55 Tatry se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Baška 8E High Tatras

9,8

Apartment Baška 8E High Tatras

Ubytování (Apartmán) Apartment Baška 8E High Tatras. Apartmán Baška 8E High Tatras se nachází ve Velkém Slavkově a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Baška 8E High Tatras se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Baška 8E High Tatras má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Baška 8E High Tatras momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Sofia

9,8

Apartmán Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia. Apartmán Sofia se nachází v obci Veľký Slavkov, 8 km od Tatranské Lomnice, a nabízí restauraci, gril, terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Sofia se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment SAMI

9,8

Apartment SAMI

Ubytování (Apartmány) Apartment SAMI. Apartment SAMI se nachází ve Velkém Slavkově. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment SAMI se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment SAMI má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartment SAMI momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytovanie U Babky

9,7

Ubytovanie U Babky

Ubytování (Penzion) Ubytovanie U Babky. Ubytovanie U Babky najdete v obci Veľký Slavkov, 5 km od národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Ubytovanie U Babky se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie U Babky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie U Babky momentálně evidujeme 226 recenzí.

TatryHome

9,7

TatryHome

Ubytování (Apartmány) TatryHome. Situated in Veľký Slavkov, 27 km from Bukowina Tatrzańska, TatryHome features a garden and free WiFi. Ubytování TatryHome se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie Saška

9,7

Ubytovanie Saška

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie Saška. Ubytovanie Saška se nachází v obci Veľký Slavkov, ve Vysokých Tatrách a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi připojení ve... Ubytování Ubytovanie Saška se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Ubytovanie Saška má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Ubytovanie Saška momentálně evidujeme 60 recenzí.

Home

9,6

Home

Ubytování (Apartmán) Home. Apartmán Home nabízí ubytování s výhledem do zahrady, patiem a bezplatným Wi-Fi ve Veľkém Slavkově, 8 km od Vysokých Tater. Ubytování Home se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Rita

9,6

Apartmán Rita

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rita. Apartmán Rita se nachází v Dolném Smokovci, jen 1,5 km od lanovky Pod Lesom – Dolný Smokovec (Vysoké Tatry), a nabízí ubytování v budově z roku 2008 s... Ubytování Apartmán Rita se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Rita má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Rita momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

9,4

Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov. Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí zdarma Wi-Fi. Ubytování Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Slavkov - Veľký Slavkov momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartament TA3

9,4

Apartament TA3

Ubytování (Apartmány) Apartament TA3. Ubytování Apartament TA3 se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartament TA3 se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartament TA3 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartament TA3 momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartman Hugo

9,4

Apartman Hugo

Ubytování (Hotel) Apartman Hugo. Hotel Apartman Hugo se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí pokoje s kuchyní a vlastní koupelnou. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman Hugo se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Hugo má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Apartman Hugo momentálně evidujeme 32 recenzí.

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

9,4

Penzión Vila Petra Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Vila Petra Bed&Breakfast. Rodinný Penzion Vila Petra Bed & Breakfast se nachází ve Veľkém Slavkovu a nabízí zahradu s posezením a malebným výhledem na Vysoké Tatry a restauraci s... Ubytování Penzión Vila Petra Bed&Breakfast se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Vila Petra Bed&Breakfast má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Penzión Vila Petra Bed&Breakfast momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartman Gerlach

9,3

Apartman Gerlach

Ubytování (Apartmán) Apartman Gerlach. Apartman Gerlach se nachází v národním parku Vysoké Tatry v obci Veľký Slavkov a hostům poskytuje ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Gerlach se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Gerlach má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman Gerlach momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartmány Lučina

9,2

Apartmány Lučina

Ubytování (Apartmány) Apartmány Lučina. Apartmány Lučina se nachází ve Veľkém Slavkově, 31 km od obce Bukowina Tatrzańska, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Lučina se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat u Damiana

9,2

Privat u Damiana

Ubytování (Privát) Privat u Damiana. Privát U Damiana se nachází ve Velkém Slavkově v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privat u Damiana se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat u Damiana má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Privat u Damiana momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzión Tatranský Dom

9,1

Penzión Tatranský Dom

Ubytování (Penzion) Penzión Tatranský Dom. Penzión Tatranský Dom se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Veľký Slavkov a nabízí ubytování v pokojích a studiu s kontinentální... Ubytování Penzión Tatranský Dom se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Tatranský Dom má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzión Tatranský Dom momentálně evidujeme 138 recenzí.

Apartman Zara

9,1

Apartman Zara

Ubytování (Apartmán) Apartman Zara. Apartman Zara nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, výhledem do zahrady a balkonem ve Veľkém Slavkově. Ubytování Apartman Zara se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Zara má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Zara momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Adriana 10E

9

Apartment Adriana 10E

Ubytování (Apartmán) Apartment Adriana 10E. Apartment Adriana 10E se nachází ve městě Veľký Slavkov a nabízí ubytování se zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Adriana 10E se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Adriana 10E má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Adriana 10E momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmanovy dom Slavkov

9

Apartmanovy dom Slavkov

Ubytování (Apartmány) Apartmanovy dom Slavkov. Tento apartmán se nachází ve Vysokých Tatrách, 9 km od Lomnického štítu, a nabízí terasu s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmanovy dom Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmanovy dom Slavkov má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmanovy dom Slavkov momentálně evidujeme 79 recenzí.

Apartmány Tatry

9

Apartmány Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmány Tatry. Apartmány Tatry se nachází ve Veľkém Slavkově a nabízí bar, zahradu a terasu. 31 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartmány Tatry se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

8,9

APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday

Ubytování (Prázdninové domy) APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday. APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday je rezort situovaný v obci Veľký Slavkov ve Vysokých Tatrách, které jsou součástí Tatranského národního parku. Ubytování APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninové domy APLEND Chaty Deluxe Tatry Holiday momentálně evidujeme 158 recenzí.

APLEND Tatry Holiday

8,9

APLEND Tatry Holiday

Ubytování (Rezort) APLEND Tatry Holiday. Aplend Tatry Holiday nabízí krásné chaty, stylové domy a apartmány na úpatí Vysokých Tater, 3 km severně od Popradu a popradského letiště. Ubytování APLEND Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APLEND Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,9. Pro Rezort APLEND Tatry Holiday momentálně evidujeme 171 recenzí.

APLEND Chatky Tatry Holiday

8,9

APLEND Chatky Tatry Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) APLEND Chatky Tatry Holiday. APLEND Chatky Tatry Holiday se nachází na úpatí Vysokých Tater, v oblasti známé pro zimní sporty, a nabízí barevné chaty, zahradní gril, venkovní posezení... Ubytování APLEND Chatky Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APLEND Chatky Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům APLEND Chatky Tatry Holiday momentálně evidujeme 60 recenzí.

Mlyn Tatry

8,8

Mlyn Tatry

Ubytování (Apartmány) Mlyn Tatry. Mlyn Tatry se nachází ve Veľkém Slavkově, 30 km od Tatranské Bukoviny, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mlyn Tatry se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

APLEND Villas Tatry Holiday

8,8

APLEND Villas Tatry Holiday

Ubytování (Apartmán) APLEND Villas Tatry Holiday. APLEND Villas Tatry Holiday se nachází ve Veľkém Slavkově na úpatí národního parku Vysoké Tatry a nabízí apartmány s možností vlastního stravování,... Ubytování APLEND Villas Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APLEND Villas Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán APLEND Villas Tatry Holiday momentálně evidujeme 361 recenzí.

APLEND Domceky Tatry Holiday

8,7

APLEND Domceky Tatry Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) APLEND Domceky Tatry Holiday. APLEND Domčeky Tatry Holiday se nachází v obci Veľký Slavkov a nabízí venkovní bazén, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APLEND Domceky Tatry Holiday se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APLEND Domceky Tatry Holiday má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům APLEND Domceky Tatry Holiday momentálně evidujeme 57 recenzí.

LEVIAL Rooms

8,7

LEVIAL Rooms

Ubytování (Privát) LEVIAL Rooms. Ubytování v soukromí LEVIAL Rooms se nachází ve Velkém Slavkově. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Ubytování LEVIAL Rooms se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování LEVIAL Rooms má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát LEVIAL Rooms momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartman Eva

8,3

Apartman Eva

Ubytování (Apartmán) Apartman Eva. Apartmán Eva se nachází v obci Veľký Slavkov. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Apartmán má ložnici, terasu a TV. Ubytování Apartman Eva se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Eva má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartman Eva momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman Adam

8,2

Apartman Adam

Ubytování (Apartmán) Apartman Adam. Apartmán Adam se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry v obci Veľký Slavkov. Ubytování Apartman Adam se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Village

7,8

Apartmány Village

Ubytování (Apartmány) Apartmány Village. Apartmány Village na kraji Veľkého Slavkova nabízejí nezávislé ubytování s venkovskou atmosférou a moderním vybavením. Ubytování Apartmány Village se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Village má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmány Apartmány Village momentálně evidujeme 199 recenzí.

Rodinný dom "Ako doma"

Rodinný dom "Ako doma"

Ubytování (Prázdninový dům) Rodinný dom "Ako doma". Rodinný dom "Ako doma" se nachází ve Veľkém Slavkově v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Rodinný dom "Ako doma" se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Veľký Slavkov

Penzión Veľký Slavkov

Ubytování (Penzion) Penzión Veľký Slavkov. Situated in Veľký Slavkov, Penzión Veľký Slavkov offers a garden. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Penzión Veľký Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Horný Slavkov

Apartmán Horný Slavkov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horný Slavkov. Set in Veľký Slavkov, Apartmán Horný Slavkov offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmán Horný Slavkov se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Rekreačné chaty Bedolandia

Rekreačné chaty Bedolandia

Ubytování (Prázdninové domy) Rekreačné chaty Bedolandia. Situated in Veľký Slavkov, 7 km from Vysoké Tatry, Rekreačné chaty Bedolandia features a garden and free WiFi. Ubytování Rekreačné chaty Bedolandia se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Chalúpka Bratov v resorte APLEND

Ubytování (Prázdninový dům) Chalúpka Bratov v resorte APLEND. Chalúpka Bratov v resorte APLEND is situated in Veľký Slavkov and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytování Chalúpka Bratov v resorte APLEND se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Pri Lese

Apartmán Pri Lese

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pri Lese. Apartmán Pri Lese se nachází ve Veľkém Slavkově a nabízí gril. 27 km od obce Bukowina Tatrzańska. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pri Lese se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Danka

Apartman Danka

Ubytování (Apartmán) Apartman Danka. Situated in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Apartman Danka E7 has a terrace. The accommodation is 8 km from Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytování Apartman Danka se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Carlo 7D

Apartment Carlo 7D

Ubytování (Apartmán) Apartment Carlo 7D. Set in Veľký Slavkov in the Prešovský kraj region, Apartment Carlo 7D features a balcony. Ubytování Apartment Carlo 7D se nachází ve městě Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Apartmán Apartment Carlo 7D nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.