Hledat

Ubytování

Ubytovanie u Pavča Apartmán

Pri pile 210, 027 42 Oravský Biely Potok, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie u Pavča. Ubytovanie u Pavča se nachází v Oravském Bielém Potoku a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 41 km od Štrbského Plesa. Ubytování Ubytovanie u Pavča se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Ubytovanie u Pavča

Ubytovanie u Pavča se nachází v Oravském Bielém Potoku a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytovanie u Pavča je vzdálené 29 km od města Zakopane a 40 km od obce Bukowina Tatrzańska. 41 km od Štrbského Plesa. Na letiště Poprad-Tatry je to 55 km. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je dětské hřiště.

Jiná ubytování ve městě Oravský Biely Potok

Studienky

9,7

Studienky

Ubytování (Chata) Studienky. Studienky se nachází v obci Oravský Biely Potok a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Studienky se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Studienky má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Studienky momentálně evidujeme 69 recenzí.

Penzion Petra

9,4

Penzion Petra

Ubytování (Penzion) Penzion Petra. Penzion Petra se nachází v obci Oravský Biely Potok a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Penzion má dětské hřiště. Ubytování Penzion Petra se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Petra má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Petra momentálně evidujeme 17 recenzí.

Guest House Dominika

9,4

Guest House Dominika

Ubytování (Penzion) Guest House Dominika. Penzion Dominika se nachází v obci Oravský Biely Potok a nabízí ubytování přístupné na lyžích, gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House Dominika se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Guest House Dominika má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Guest House Dominika momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmány pri Studničke

9,2

Apartmány pri Studničke

Ubytování (Apartmány) Apartmány pri Studničke. Apartmány pri Studničke se nacházejí v obci Oravský Biely Potok, 6 km od lyžařského areálu Milotín - Janovky, a nabízejí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány pri Studničke se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány pri Studničke má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartmány pri Studničke momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzión Centrum

8,7

Penzión Centrum

Ubytování (Penzion) Penzión Centrum. Penzión Centrum se nachází v obci Oravský Biely Potok. Nabízí bar, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Centrum se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Centrum má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Centrum momentálně evidujeme 138 recenzí.

Apartament petanque

Apartament petanque

Ubytování (Apartmán) Apartament petanque. Located in Oravský Biely Potok in the Žilinský kraj region, Apartament petanque features a garden. Ubytování Apartament petanque se nachází ve městě Oravský Biely Potok (Slovensko - Žilinský kraj).