Hledat

Ubytování

Ubytovanie u Lenky Apartmány

544 Prte, 027 32 Zuberec, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie u Lenky. Ubytovanie u Lenky se nachází v Zuberci, 35 km od Štrbského Plesa. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie u Lenky se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Ubytovanie u Lenky

Apartmán má posezení s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Ubytovanie u Lenky je vzdálené 24 km od města Zakopane a 36 km od obce Bukowina Tatrzańska. Na letiště Poprad-Tatry je to 49 km. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem a toustovačem. Ubytovanie u Lenky se nachází v Zuberci, 35 km od Štrbského Plesa. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Zuberec

K2 ZUBEREC

10

K2 ZUBEREC

Ubytování (Apartmán) K2 ZUBEREC. K2 ZUBEREC se nachází v Zuberci a nabízí bar a terasu. 36 km od Štrbského Plesa. Ubytování K2 ZUBEREC se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Rekreačný Dom Sablatura

9,9

Rekreačný Dom Sablatura

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný Dom Sablatura. Rekreačný Dom Sablatura je obklopen Západními Tatrami a nachází se ve vesnici Zuberec. Ubytování Rekreačný Dom Sablatura se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Rekreačný Dom Sablatura má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Rekreačný Dom Sablatura momentálně evidujeme 20 recenzí.

Villa Silvia

9,9

Villa Silvia

Ubytování (Privát) Villa Silvia. Villa Silvia se nachází v Zuberci, 3,1 km od ski areálu Janovky – Milotín – Zuberec a 9 km od areálu Roháče – Spálena. Ubytování Villa Silvia se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Villa Silvia má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Villa Silvia momentálně evidujeme 105 recenzí.

Dovolenkové domy Pilarčík

9,8

Dovolenkové domy Pilarčík

Ubytování (Prázdninové domy) Dovolenkové domy Pilarčík. Dovolenkové domy Pilarčík se nachází v Zuberci, 36 km od Štrbského Plesa, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dovolenkové domy Pilarčík se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Ľubka

9,7

Privat Ľubka

Ubytování (Apartmán) Privat Ľubka. Privat Ľubka se nachází v obci Zuberec, necelý 1 km (16 minut chůze) od lyžařského střediska Janovky-Milotín – Zuberec, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Privat Ľubka se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Ľubka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privat Ľubka momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzion Jantoľák

9,7

Penzion Jantoľák

Ubytování (Penzion) Penzion Jantoľák. Penzion Jantoľák stojí v národním parku Západní Tatry, jen 300 metrů od lyžařských areálů Janovky a Milotín. Ubytování Penzion Jantoľák se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Jantoľák má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Jantoľák momentálně evidujeme 77 recenzí.

Agnesa Hudecova - Penzion

9,7

Agnesa Hudecova - Penzion

Ubytování (Penzion) Agnesa Hudecova - Penzion. Penzion Agnesa Hudecová se nachází v Zuberci, v klidné lokalitě poblíž centra města, 950 metrů od lyžařských vleků, a nabízí Wi-Fi a na požádání také... Ubytování Agnesa Hudecova - Penzion se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Agnesa Hudecova - Penzion má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Agnesa Hudecova - Penzion momentálně evidujeme 103 recenzí.

Chata Penzión Škerda

9,7

Chata Penzión Škerda

Ubytování (Chata) Chata Penzión Škerda. Chata Penzión Škerda se nachází necelý 1 km od lyžařského střediska Janovky-Milotín – Zuberec. Ubytování Chata Penzión Škerda se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Penzión Škerda má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata Penzión Škerda momentálně evidujeme 120 recenzí.

Ubytovanie u Stana

9,7

Ubytovanie u Stana

Ubytování (Penzion) Ubytovanie u Stana. Ubytovanie u Stana is located in Zuberec and has barbecue facilities and garden and a shared lounge. Free WiFi is available. Ubytování Ubytovanie u Stana se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie u Stana má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie u Stana momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Panoráma Zuberec

9,7

Chata Panoráma Zuberec

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Panoráma Zuberec. Chata Panoráma Zuberec se nachází v Zuberci a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Chata Panoráma Zuberec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Oravskie

9,7

Apartmány Oravskie

Ubytování (Apartmány) Apartmány Oravskie. Apartmány Oravskie se nachází v Zuberci, 36 km od Štrbského Plesa, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Oravskie se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartments Ľubka

9,6

Apartments Ľubka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ľubka. Apartmány Ľubka se nachází v Zuberci, 1,4 km od lyžařského areálu Janovky-Milotín - Zuberec a 9 km od lyžařského areálu Roháče - Spálená. Ubytování Apartments Ľubka se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Ľubka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartments Ľubka momentálně evidujeme 90 recenzí.

Ubytovanie na Roháčskej

9,6

Ubytovanie na Roháčskej

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie na Roháčskej. Ubytovanie na Roháčskej se nachází v Zubereci. Tento prázdninový dům nabízí sdílený obývací prostor, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, úschovu zavazadel a... Ubytování Ubytovanie na Roháčskej se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie na Roháčskej má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Ubytovanie na Roháčskej momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Roháčik

9,5

Apartment Roháčik

Ubytování (Apartmány) Apartment Roháčik. Apartmány Roháčik se nacházejí v obci Zuberec a nabízejí ubytování s kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartment Roháčik se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Roháčik má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartment Roháčik momentálně evidujeme 50 recenzí.

Ubytovanie v súkromí Mikulaj

9,5

Ubytovanie v súkromí Mikulaj

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie v súkromí Mikulaj. Ubytovanie v súkromí Mikulaj se nachází v centru vesnice a lyžařského střediska Zuberec v západní části tatranského národního parku a nabízí ubytování s... Ubytování Ubytovanie v súkromí Mikulaj se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie v súkromí Mikulaj má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytovanie v súkromí Mikulaj momentálně evidujeme 17 recenzí.

Dom pri potoku

9,5

Dom pri potoku

Ubytování (Privát) Dom pri potoku. Dom pri potoku se nachází v obci Zuberec a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dom pri potoku se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Dom pri potoku má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Dom pri potoku momentálně evidujeme 21 recenzí.

Drevenica Traditional Cottage Old Centre

9,5

Drevenica Traditional Cottage Old Centre

Ubytování (Prázdninový dům) Drevenica Traditional Cottage Old Centre. Drevenica Traditional Cottage Old Centre se nachází v centru obce Zuberec a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený salonek. Ubytování Drevenica Traditional Cottage Old Centre se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica Traditional Cottage Old Centre má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Drevenica Traditional Cottage Old Centre momentálně evidujeme 32 recenzí.

Ubytovanie v súkromí Grobarčík

9,5

Ubytovanie v súkromí Grobarčík

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie v súkromí Grobarčík. Ubytovanie v súkromí Grobarčík se nachází v Zuberci, 600 metrů od lyžařského střediska Zuberec - Janovky - Milotín, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Ubytovanie v súkromí Grobarčík se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie v súkromí Grobarčík má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Ubytovanie v súkromí Grobarčík momentálně evidujeme 35 recenzí.

Ubytovanie Taraj

9,5

Ubytovanie Taraj

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Taraj. Prázdninový dům Ubytovanie Taraj se nachází v Zuberci a nabízí terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Ubytovanie Taraj se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovanie Taraj má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Ubytovanie Taraj momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chatky JOSU

9,5

Chatky JOSU

Ubytování (Prázdninový dům) Chatky JOSU. Chatky JOSU se nachází v Zuberci. Tento prázdninový dům nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Chatky JOSU se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chatky JOSU má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Chatky JOSU momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Skurčák

9,5

Apartment Skurčák

Ubytování (Apartmán) Apartment Skurčák. Apartmán Skurčák se nachází v obci Zuberec a nabízí společné posezení, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Skurčák se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Skurčák má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Skurčák momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartments Zuzka

9,5

Apartments Zuzka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zuzka. Apartmány Zuzka se nachází ve městě Zuberec, přímo pod lyžařským střediskem Janovky a 10 minut chůze od lyžařského areálu Milotín, a nabízí neplacené... Ubytování Apartments Zuzka se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Zuzka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartments Zuzka momentálně evidujeme 122 recenzí.

Penzion Rima

9,4

Penzion Rima

Ubytování (Apartmány) Penzion Rima. Penzion Rima se nachází v lyžařském středisku Zuberec v Západních Tatrách, které jsou součástí Tatranského národního parku, a nabízí apartmány s možností... Ubytování Penzion Rima se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Rima má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Penzion Rima momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmánový dom Adriana

9,4

Apartmánový dom Adriana

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Adriana. Apartmánový dom Adriana se nachází jen 3 minuty pěšky od lyžařského areálu Janovky a 10 minut pěšky od lyžařského areálu Miloton. Ubytování Apartmánový dom Adriana se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmánový dom Adriana má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmánový dom Adriana momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmány Bistár

9,4

Apartmány Bistár

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bistár. Apartmány Bistár se nachází v Zuberci, do 1,3 km od lyžařského areálu Janovky-Milotín - Zuberec a 9 km od lyžařského areálu Roháče - Spálená. Ubytování Apartmány Bistár se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Bistár má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány Bistár momentálně evidujeme 61 recenzí.

Ubytovanie Bažíkovi

9,4

Ubytovanie Bažíkovi

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Bažíkovi. Ubytování Bažíkovi se nachází ve městě Zuberec a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Bažíkovi se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmánový dom Zuberec

9,4

Apartmánový dom Zuberec

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Zuberec. Apartmánový dom Zuberec se nachází v Zuberci. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmánový dom Zuberec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček Pri Potôčku

9,4

Domček Pri Potôčku

Ubytování (Prázdninový dům) Domček Pri Potôčku. Prázdninový Domček Pri Potôčku se nachází v Zuberci a nabízí ubytování s balkonem, grilem a zahradou. Ubytování Domček Pri Potôčku se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Domček Pri Potôčku má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Domček Pri Potôčku momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Antares

9,3

Penzion Antares

Ubytování (Apartmány) Penzion Antares. Penzion Antares se nachází uprostřed Tatranského národního parku na okraji města Zuberec, 7 km od lyžařského střediska Zverovka. Ubytování Penzion Antares se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Antares má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Penzion Antares momentálně evidujeme 52 recenzí.

Drevenica pod Lánom

9,3

Drevenica pod Lánom

Ubytování (Prázdninové domy) Drevenica pod Lánom. Drevenica pod Lánom se nachází v obci Zuberec, 5 minut pěšky od lyžařské oblasti v národním parku Západní Tatry a lyžařského areálu Janovky. Ubytování Drevenica pod Lánom se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Drevenica pod Lánom má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninové domy Drevenica pod Lánom momentálně evidujeme 19 recenzí.

Forester Apartment 136

9,3

Forester Apartment 136

Ubytování (Apartmány) Forester Apartment 136. Ubytování Forester Apartment 136, které prošlo v roce 2016 rekonstrukcí, se nachází na klidném místě v obci Zuberec. Ubytování Forester Apartment 136 se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Forester Apartment 136 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Forester Apartment 136 momentálně evidujeme 99 recenzí.

Apartmány sovička

9,3

Apartmány sovička

Ubytování (Apartmán) Apartmány sovička. Apartmány sovička se nachází v Zuberci. Na Štrbské Pleso je to 37 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány sovička se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion u Laca

9,2

Penzion u Laca

Ubytování (Penzion) Penzion u Laca. Penzion u Laca se nachází v Zuberci, 1,5 km od lyžařského areálu Janovky-Milotín - Zuberec a 9 km od lyžařského areálu Roháče - Spálená. Ubytování Penzion u Laca se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion u Laca má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u Laca momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzión Hubert

9,2

Penzión Hubert

Ubytování (Penzion) Penzión Hubert. Penzión Hubert je rodinný penzion, který se nachází přímo v centru obce Zuberec, jen 500 metrů od zubereckých sjezdovek. Ubytování Penzión Hubert se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Hubert má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Hubert momentálně evidujeme 174 recenzí.

Apartment Majerčák

9,2

Apartment Majerčák

Ubytování (Apartmány) Apartment Majerčák. Apartmán Majerčák se nachází v Zuberci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Na místě je zahrada s grilem. Ubytování Apartment Majerčák se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Majerčák má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Apartment Majerčák momentálně evidujeme 67 recenzí.

Vila Zuberec apartmán 105

9,2

Vila Zuberec apartmán 105

Ubytování (Apartmán) Vila Zuberec apartmán 105. Vila Zuberec apartmán 105 se nachází v Zuberci a nabízí bar a terasu. Ubytování Vila Zuberec apartmán 105 se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Zuberka Vila Zuberec

9,2

Zuberka Vila Zuberec

Ubytování (Apartmán) Zuberka Vila Zuberec. Zuberka Vila Zuberec se nachází v Zuberci a nabízí bar a terasu. Ubytování Zuberka Vila Zuberec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Pribisko

9,1

Penzion Pribisko

Ubytování (Penzion) Penzion Pribisko. Penzion Pribiskô se nachází ve Vysokých Tatrách, pouhé 2 km od lyžařských areálů Milotín a Janovky a 8 km od lyžařského areálu Zverovka-Spálená, ke kterým... Ubytování Penzion Pribisko se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Pribisko má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Pribisko momentálně evidujeme 169 recenzí.

Privat Agnesa

9,1

Privat Agnesa

Ubytování (Penzion) Privat Agnesa. Privát Agnesa se nachází v obci Zuberec, 600 metrů od lyžařského střediska Zuberec – Janovky – Milotín, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné... Ubytování Privat Agnesa se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Agnesa má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Privat Agnesa momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmány Hudec

9,1

Apartmány Hudec

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hudec. Apartmány Hudec se nacházejí v obci Zuberec a nabízejí ubytování se zahradou a zdarma dostupným Wi-Fi. V okolí ubytování se lze věnovat lyžování. Ubytování Apartmány Hudec se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Hudec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmány Hudec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Micik

9

Penzion Micik

Ubytování (Penzion) Penzion Micik. Penzión Mičík se nachází na okraji obce Zuberec a je obklopen národním parkem Západní Tatry. Ubytování Penzion Micik se nachází ve městě Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Micik má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Micik momentálně evidujeme 80 recenzí.