Hledat

Ubytování

Ubytovanie SASINKOVA Apartmány

15 Sasinkova, 010 01 Žilina, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie SASINKOVA. Ubytovanie SASINKOVA se nachází v Žilině v Žilinském kraji, nedaleko Budatínského hradu. Ubytování Ubytovanie SASINKOVA se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Ubytovanie SASINKOVA

Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je plně vybavená koupelna s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami zdarma. K dispozici je také terasa. Ubytovanie SASINKOVA se nachází v Žilině v Žilinském kraji, nedaleko Budatínského hradu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Žilina

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

10

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytování (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází v Žilině, 2,4 km od Budatínského hradu, a nabízí ubytování s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Útulný druhý domov v srdci Žiliny má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Útulný druhý domov v srdci Žiliny momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartman Studničky Žilina centrum

9,8

Apartman Studničky Žilina centrum

Ubytování (Apartmán) Apartman Studničky Žilina centrum. Apartmán Studničky Žilina centrum se nachází v Žilině, jen 2,3 km od Budatínského zámku, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Studničky Žilina centrum se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Studničky Žilina centrum má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Studničky Žilina centrum momentálně evidujeme 186 recenzí.

Apartmán Kragujevská

9,8

Apartmán Kragujevská

Ubytování (Apartmány) Apartmán Kragujevská. Located in Žilina, just 1.4 km from Budatin Castle, Apartmán Kragujevská provides accommodation with free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. Ubytování Apartmán Kragujevská se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Clay apartment - BÔRIK

9,8

Clay apartment - BÔRIK

Ubytování (Apartmán) Clay apartment - BÔRIK. Set in Žilina, Clay apartment - BÔRIK offers accommodation with a balcony and free WiFi. Located 3. Ubytování Clay apartment - BÔRIK se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Smart Home Žilina

9,7

Smart Home Žilina

Ubytování (Apartmán) Smart Home Žilina. Offering free WiFi and garden views, Smart Home Žilina is an accommodation situated in Žilina. The apartment is 2.8 km from Budatin Castle. Ubytování Smart Home Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Smart Home Žilina má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Smart Home Žilina momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

9,7

Apartman Kuzmanyho Žilina centrum

Ubytování (Apartmány) Apartman Kuzmanyho Žilina centrum. Apartmán Kuzmanyho Žilina centrum se nachází v Žilině, 1,8 km od Budatínského hradu. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Apartman Kuzmanyho Žilina centrum se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartman Kuzmanyho Žilina centrum má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartman Kuzmanyho Žilina centrum momentálně evidujeme 74 recenzí.

The Old Town Loft

9,6

The Old Town Loft

Ubytování (Apartmán) The Old Town Loft. The Old Town Loft se nachází v Žilině, 2,4 km od Budatínského zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má ložnici, kuchyň a koupelnu. Ubytování The Old Town Loft se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování The Old Town Loft má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán The Old Town Loft momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartman Panorama Park & Free Parking

9,6

Apartman Panorama Park & Free Parking

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama Park & Free Parking. Apartman Panorama Park & Free Parking se nachází v Žilině a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,7 km od Budatínského hradu. Ubytování Apartman Panorama Park & Free Parking se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

9,6

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

Ubytování (Apartmán) ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina. ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina se nachází v Žilině, 2 km od Budatínského zámku. Ubytování ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina momentálně evidujeme 82 recenzí.

Apartman Loggia Park & Free Parking

9,6

Apartman Loggia Park & Free Parking

Ubytování (Apartmán) Apartman Loggia Park & Free Parking. Apartman Loggia Park & Free Parking se nachází v Žilině a nabízí gril a terasu. Ubytování Apartman Loggia Park & Free Parking se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartment Downtown

9,5

Apartment Downtown

Ubytování (Apartmány) Apartment Downtown. Apartmán Downtown se nachází v Žilině, 1,5 km od Budatínského hradu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment Downtown se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartment Downtown má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartment Downtown momentálně evidujeme 312 recenzí.

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

9,5

ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina

Ubytování (Privát) ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina. ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina se nachází v Žilině a nabízí ubytování v soukromí se zdarma dostupným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát ZARA LUXURY APARTMENTS The absolute center of Žilina momentálně evidujeme 181 recenzí.

SAND Apartment

9,4

SAND Apartment

Ubytování (Apartmán) SAND Apartment. SAND Apartment se nachází v Žilině, jen 3 km od Budatínského hradu. Nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování SAND Apartment se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

9,4

Manhattan loft apartment in the centre of Žilina

Ubytování (Apartmán) Manhattan loft apartment in the centre of Žilina. Manhattan loft apartment nabízí ubytování v centru Žiliny, jen 1,2 km od Budatínského hradu. Ubytování Manhattan loft apartment in the centre of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Manhattan loft apartment in the centre of Žilina má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Manhattan loft apartment in the centre of Žilina momentálně evidujeme 20 recenzí.

Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center

9,3

Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center

Ubytování (Apartmán) Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center. Sunny&SpaciousApt 80 m2 parking/balcony/center se nachází v Žilině, pouhých 600 metrů od Budatínského hradu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sunny&SpaciousApt 80 m² parking/balcony/center se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión v Inom Svete

9,3

Penzión v Inom Svete

Ubytování (Penzion) Penzión v Inom Svete. Penzión v Inom Svete se nachází v Žilině, 2,2 km od Budatínského zámku, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Bohaté zázemí zahrnuje zahradu, terasu i bar. Ubytování Penzión v Inom Svete se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión v Inom Svete má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión v Inom Svete momentálně evidujeme 203 recenzí.

Apartments Rakoczi

9,3

Apartments Rakoczi

Ubytování (Apartmán) Apartments Rakoczi. Tyto apartmány se 2 ložnicemi jsou zasazené do budovy ze 17. století v historickém centru Žiliny. Nabízí gotický vinný sklep a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rakoczi se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartments Rakoczi má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartments Rakoczi momentálně evidujeme 87 recenzí.

Luxury apartment near the city center of Žilina

9,3

Luxury apartment near the city center of Žilina

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment near the city center of Žilina. Luxury apartman near the city center of Žilina se nachází v Žilině v Žilinském kraji. Nabízí balkon, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Luxury apartment near the city center of Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Luxury apartment near the city center of Žilina má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Luxury apartment near the city center of Žilina momentálně evidujeme 15 recenzí.

Sentami

9,2

Sentami

Ubytování (Penzion) Sentami. Penzion Sentami se nachází v Žilině, 3,9 km od Budatínského zámku, a provozuje restauraci. Ubytování Sentami se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Sentami má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Sentami momentálně evidujeme 425 recenzí.

Villa Fjord & Wellness

9,2

Villa Fjord & Wellness

Ubytování (Vila) Villa Fjord & Wellness. Boasting a spa bath, Villa Fjord & Wellness is situated in Žilina. There is an in-house restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. Ubytování Villa Fjord & Wellness se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Kamélia

9,2

Penzión Kamélia

Ubytování (Hotel) Penzión Kamélia. Tento 3hvězdičkový hotel Penzión Kamélia se nachází v Žilině, 5 km od Budatínského hradu, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar, terasu a... Ubytování Penzión Kamélia se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Weinerovka

9,1

Weinerovka

Ubytování (Penzion) Weinerovka. Penzion Weinerovka se nachází ve středu obce Varín, 10 km od města Žilina. Má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Weinerovka se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Weinerovka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Weinerovka momentálně evidujeme 71 recenzí.

Penzión Central Park

9,1

Penzión Central Park

Ubytování (Hotel) Penzión Central Park. Penzión Central Park se nachází v centru Žiliny. Nabízí wellness centrum s krytým bazénem, ​​parní lázní a finskou saunou. Ubytování Penzión Central Park se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Central Park má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Penzión Central Park momentálně evidujeme 474 recenzí.

Apartman Oasis

9,1

Apartman Oasis

Ubytování (Apartmán) Apartman Oasis. Apartman Oasis se nachází 2.3 km od Budatínského hradu a nabízí balkon, výhled na město i kávovar. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman Oasis se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa v Štefanovej

9,1

Chalupa v Štefanovej

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa v Štefanovej. Chalupa v Štefanovej se nachází 24 km od Budatínského hradu a nabízí výhled na hory, restauraci, zahradu a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa v Štefanovej se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

9,1

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

Ubytování (Apartmán) Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou. Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou se nachází v Žilině nedaleko Budatínského hradu a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou momentálně evidujeme 14 recenzí.

NATURALWOOD Apartment

9

NATURALWOOD Apartment

Ubytování (Apartmán) NATURALWOOD Apartment. Apartmán NATURALWOOD se nachází v Žilině. Stojí 3,1 km od Budatínského hradu a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování NATURALWOOD Apartment se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Park Žilina & Free Parking

9

Apartman Park Žilina & Free Parking

Ubytování (Apartmán) Apartman Park Žilina & Free Parking. Featuring garden views, Apartmán Park Bôrik features accommodation with a casino and a terrace, around 2.8 km from Budatin Castle. Ubytování Apartman Park Žilina & Free Parking se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán v centre Žiliny

9

Apartmán v centre Žiliny

Ubytování (Apartmán) Apartmán v centre Žiliny. Featuring city views, Apartmán v centre Žiliny is located in Žilina, 1.1 km from Budatin Castle. Ubytování Apartmán v centre Žiliny se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Krásny apartmán s vlastným parkovaním

8,9

Krásny apartmán s vlastným parkovaním

Ubytování (Apartmán) Krásny apartmán s vlastným parkovaním. Žilina hrad, 13 km Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Krásny apartmán s vlastným parkovaním se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion A Club

8,9

Penzion A Club

Ubytování (Penzion) Penzion A Club. Penzion Club stojí na kraji Žiliny, 1 km od místní přehrady a nabízí pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Penzion A Club se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Bulvár

8,8

Apartmán Bulvár

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bulvár. Apartmán Bulvár se nachází v Žilině, asi 3,3 km od hradu Budatín, a nabízí výhled na město, balkon, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Bulvár se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Zemanov dvor

8,7

Zemanov dvor

Ubytování (Penzion) Zemanov dvor. Tento penzion nabízí restauraci, sdílený lounge, turistické informace a bezplatné Wi-Fi. Hosté si tu mohou také zajít do baru s výběrem nápojů. Ubytování Zemanov dvor se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zemanov dvor má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zemanov dvor momentálně evidujeme 163 recenzí.

Hostel Fontana

8,7

Hostel Fontana

Ubytování (Hostel) Hostel Fontana. Hostel Fontana se nachází v Žilině v Žilinském kraji, 2,7 km od Budatínského zámku. Nabízí sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hostel Fontana se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hostel Fontana má celkové hodnocení 8,7. Pro Hostel Hostel Fontana momentálně evidujeme 55 recenzí.

Hotel Dubná Skala

8,7

Hotel Dubná Skala

Ubytování (Hotel) Hotel Dubná Skala. Moderní a stylový Hotel Dubná Skala v historickém centru Žiliny nabízí vlastní restauraci a bar. Hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Hotel Dubná Skala se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Holiday Inn Zilina

8,5

Holiday Inn Zilina

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Zilina. Holiday Inn Žilina je hotel situovaný jen 15 minut chůze od historického centra Žiliny. Ubytování Holiday Inn Zilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Holiday Inn Zilina má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Holiday Inn Zilina momentálně evidujeme 319 recenzí.

Hotel Villa Nečas Žilina

8,5

Hotel Villa Nečas Žilina

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Nečas Žilina. Hotel Villa Nečas se nachází v renovované vile, 2 km od centra Žiliny, a svým hostům nabízí moderní pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Villa Nečas Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Villa Nečas Žilina má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Villa Nečas Žilina momentálně evidujeme 136 recenzí.

Jánošíkov penzión

8,4

Jánošíkov penzión

Ubytování (Prázdninové domy) Jánošíkov penzión. Jánošíkov penzión nabízí ubytování se zahradou a terasou v Terchové, 7 km od lyžařského areálu Vrátna Free Time Zone a lyžařského areálu Vrátna. Ubytování Jánošíkov penzión se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Boss

8,4

Hotel Boss

Ubytování (Hotel) Hotel Boss. Hotel Boss se nachází v historickém centru Žiliny a nabízí klimatizované pokoje/apartmá, vynikající slovenskou i mezinárodní kuchyni a kongresové služby. Ubytování Hotel Boss se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Boss má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Boss momentálně evidujeme 47 recenzí.

Hotel Fitt

8,4

Hotel Fitt

Ubytování (Hotel) Hotel Fitt. Žilinský Hotel Fitt má vlastní fitness centrum s 26 různými cvičebními stroji a bar, který nabízí dietní doplňky stravy a výživové produkty pro sportovce. Ubytování Hotel Fitt se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Fitt má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Fitt momentálně evidujeme 157 recenzí.

Hotel Galileo

8,3

Hotel Galileo

Ubytování (Hotel) Hotel Galileo. Hotel Galileo se nachází v docházkové vzdálenosti od centra Žiliny a nabízí skvělý poměr cena/kvalita. Ubytování Hotel Galileo se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión Pars

8,2

Penzión Pars

Ubytování (Penzion) Penzión Pars. Penzión Pars se nachází v historické budově stojící v Žilině, 100 metrů od autobusového a vlakového nádraží, a nabízí zahradu s terasou, restauraci, zdarma... Ubytování Penzión Pars se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzión Pars má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Pars momentálně evidujeme 383 recenzí.

Hotel Grand

8,1

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází v pěší zóně v historickém centru Žiliny. Jeho součástí je moderní wellness centrum a v celém hotelu můžete využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 679 recenzí.

VIX Penzion

7,8

VIX Penzion

Ubytování (Penzion) VIX Penzion. VIX Penzion se pyšní centrální polohou v Žilině, pouhých 50 metrů od staroměstského náměstí. Na hlavní vlakové nádraží je to 1 km. Ubytování VIX Penzion se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování VIX Penzion má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion VIX Penzion momentálně evidujeme 259 recenzí.

Ubytovňa Tavros

7,8

Ubytovňa Tavros

Ubytování (Hostel) Ubytovňa Tavros. Ubytovňa Tavros je hostel umístěný v Žilině. Nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou prakticky zařízené a některé mají vlastní koupelnu. Ubytování Ubytovňa Tavros se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Ubytovňa Tavros má celkové hodnocení 7,8. Pro Hostel Ubytovňa Tavros momentálně evidujeme 227 recenzí.

Garni G Hotel Žilina

7,8

Garni G Hotel Žilina

Ubytování (Hotel) Garni G Hotel Žilina. Garni G Hotel Žilina se nachází na předměstí Žiliny, 200 metrů od nejbližší stanice metra, 3,5 km od centra města a 2,4 km od fotbalového stadionu, a... Ubytování Garni G Hotel Žilina se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Garni G Hotel Žilina má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Garni G Hotel Žilina momentálně evidujeme 347 recenzí.

Palace Hotel Polom

7,7

Palace Hotel Polom

Ubytování (Hotel) Palace Hotel Polom. Palace Hotel Polom, který začal poskytovat služby už počátkem 20. století, se stále pyšní špičkovou úrovní a historickým půvabem. Ubytování Palace Hotel Polom se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Kamelia

7,6

Penzion Kamelia

Ubytování (Penzion) Penzion Kamelia. Penzion Kamelia stojí jen 10 minut chůze od centra Žiliny a nabízí pokoje a apartmá s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi v celé budově, soukromé parkování... Ubytování Penzion Kamelia se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Kamelia má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Kamelia momentálně evidujeme 47 recenzí.

Šport Hotel Bôrik

7,4

Šport Hotel Bôrik

Ubytování (Hotel) Šport Hotel Bôrik. Rodinný Šport Hotel Bôrik má wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, bar, restauraci a poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Šport Hotel Bôrik se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Šport Hotel Bôrik má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Šport Hotel Bôrik momentálně evidujeme 174 recenzí.

Hotel Majovey

7,3

Hotel Majovey

Ubytování (Hotel) Hotel Majovey. Hotel Majovey se nachází v Žilině, 2 km od Budatínského hradu, a nabízí bar i soukromé parkoviště. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Majovey se nachází ve městě Žilina (Slovensko - Žilinský kraj).