Hledat

Ubytování

U Medvěda, Tatran-Donovaly Apartmán

Donovaly 802 TATRAN B12, 976 39 Donovaly, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) U Medvěda, Tatran-Donovaly. Apartmán U Medvěda, Tatran-Donovaly se nachází v Donovalech, 1,2 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování U Medvěda, Tatran-Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování U Medvěda, Tatran-Donovaly

V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je dětské hřiště. U Medvěda, Tatran-Donovaly nabízí půjčovnu lyžařského vybavení, přímý přístup na sjezdovku a prodej skipasů. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a bankomat. Apartmán U Medvěda, Tatran-Donovaly se nachází v Donovalech, 1,2 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Na letiště Poprad-Tatry je to 76 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Restaurace
  • Wi- Fi zdarma
  • Lyžování

Jiná ubytování ve městě Donovaly

Tomasova chata

10

Tomasova chata

Ubytování (Prázdninový dům) Tomasova chata. Tomášova chata se nachází v Donovalech, jen 1 km od Parku Snow Donovaly, a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím a společenskou místnost. Ubytování Tomasova chata se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Tomasova chata má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Tomasova chata momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmanica Residence 606

10

Apartmanica Residence 606

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Residence 606. Located in Donovaly, Apartmanica Residence 606 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmanica Residence 606 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmanica Residence 606 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmanica Residence 606 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Residence

9,9

Apartmány Residence

Ubytování (Apartmány) Apartmány Residence. Apartmány Residence se nacházejí v Donovalech v Banskobystrickém kraji, 600 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízejí zdarma dostupné... Ubytování Apartmány Residence se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Šafran Donovaly apartmán

9,9

Šafran Donovaly apartmán

Ubytování (Apartmán) Šafran Donovaly apartmán. Šafran Donovaly apartmán s terasou se nachází v Donovalech, 700 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Šafran Donovaly apartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman na Zlatej

9,9

Apartman na Zlatej

Ubytování (Apartmán) Apartman na Zlatej. Boasting garden views, Apartman na Zlatej features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Kremnica Town Castle. Ubytování Apartman na Zlatej se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Vila Ambiente Donovaly

9,9

Vila Ambiente Donovaly

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Ambiente Donovaly. Vila Ambiente Donovaly se nachází v Donovalech v Banskobystrickém kraji, nedaleko lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Vila Ambiente Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmanica Panorama 35C

9,9

Apartmanica Panorama 35C

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Panorama 35C. Ubytování Apartmanica je přístupné na lyžích a nachází se v Donovalech, 600 metrů od areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmanica Panorama 35C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmanica Panorama 35C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmanica Panorama 35C momentálně evidujeme 33 recenzí.

Donovaly Panorama 31C

9,9

Donovaly Panorama 31C

Ubytování (Apartmán) Donovaly Panorama 31C. Apartmán Donovaly Panorama 31C se nachází v Donovalech, 700 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Donovaly Panorama 31C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Donovaly Panorama 31C má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Donovaly Panorama 31C momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartment Peter

9,9

Apartment Peter

Ubytování (Apartmán) Apartment Peter. Apartmán Peter se nachází v Donovalech, 400 metrů od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Apartment Peter se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment Peter má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Peter momentálně evidujeme 42 recenzí.

AAApartmán

9,8

AAApartmán

Ubytování (Apartmán) AAApartmán. Offering ski-to-door access and mountain view, AAApartmán is located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly. Ubytování AAApartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování AAApartmán má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán AAApartmán momentálně evidujeme 7 recenzí.

Vila Pohoda

9,8

Vila Pohoda

Ubytování (Vila) Vila Pohoda. Vila Pohoda se nachází v Donovalech, v blízkosti lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Vila Pohoda se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Panorama Donovaly 34-B

9,8

Panorama Donovaly 34-B

Ubytování (Apartmán) Panorama Donovaly 34-B. Featuring a bar and a terrace, Panorama Donovaly 34-B provides accommodation in Donovaly with free WiFi and mountain views. Ubytování Panorama Donovaly 34-B se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Panorama Donovaly 34-B má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Panorama Donovaly 34-B momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Horec Miro

9,8

Privat Horec Miro

Ubytování (Apartmán) Privat Horec Miro. Ubytování Privat Horec Miro, přístupné na lyžích, se nachází v Donovalech, 300 metrů od snowparku Donovaly, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Privat Horec Miro se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Privat Horec Miro má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privat Horec Miro momentálně evidujeme 32 recenzí.

Triangel Pohoda - Ap. 223

9,8

Triangel Pohoda - Ap. 223

Ubytování (Apartmán) Triangel Pohoda - Ap. 223. Triangel Pohoda - Ap. 223 se nachází v Donovalech, 1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s obývacím pokojem, TV s plochou... Ubytování Triangel Pohoda - Ap. 223 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Triangel Pohoda - Ap. 223 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Triangel Pohoda - Ap. 223 momentálně evidujeme 19 recenzí.

MJ Apartments Panorama

9,7

MJ Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) MJ Apartments Panorama. MJ Apartments Panorama se nachází v Donovalech, méně než 1 km od areálu Park Snow Donovaly. Nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MJ Apartments Panorama se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování MJ Apartments Panorama má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány MJ Apartments Panorama momentálně evidujeme 102 recenzí.

Luxury Apartments Panorama

9,7

Luxury Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Panorama. Luxusní apartmány Panorama s Wi-Fi zdarma se nachází v Donovalech, necelý 1 km od snowparku Donovaly. Ubytování Luxury Apartments Panorama se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Luxury Apartments Panorama má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Luxury Apartments Panorama momentálně evidujeme 81 recenzí.

Donovaly Alonia

9,7

Donovaly Alonia

Ubytování (Apartmán) Donovaly Alonia. Set in Donovaly, within less than 1 km of Park Snow Donovaly, Donovaly Alonia is an accommodation offering mountain views. Ubytování Donovaly Alonia se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Atelier Eliska

9,7

Atelier Eliska

Ubytování (Apartmán) Atelier Eliska. Ateliér Eliška se nachází v obci Donovaly, 11 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Budova apartmánu byla postavena v roce 2014. Ubytování Atelier Eliska se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Atelier Eliska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Atelier Eliska momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment House Kamzik 27

9,7

Apartment House Kamzik 27

Ubytování (Apartmán) Apartment House Kamzik 27. Apartmánový dům Kamzík 27 se nachází v obci Donovaly, necelý 1 km od lyžařského střediska Park Snow Donovaly, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Apartment House Kamzik 27 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment House Kamzik 27 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment House Kamzik 27 momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmanica Triangel 103

9,7

Apartmanica Triangel 103

Ubytování (Apartmán) Apartmanica Triangel 103. Apartmanica Triangel 103 se nachází pouhých 1,1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly a nabízí přímý přístup ze sjezdovky. Ubytování Apartmanica Triangel 103 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmanica Triangel 103 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmanica Triangel 103 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán 6 Triangel

9,7

Apartmán 6 Triangel

Ubytování (Apartmán) Apartmán 6 Triangel. Apartmán 6 Triangel s terasou se nachází v Donovalech, necelý 1 km od areálu Park Snow Donovaly. Až k domu dojedete na lyžích. Wi-Fi je zde dostupné... Ubytování Apartmán 6 Triangel se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán 6 Triangel má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán 6 Triangel momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Relax Donovaly

9,7

Chata Relax Donovaly

Ubytování (Chata) Chata Relax Donovaly. Chata Relax Donovaly se nachází v Donovalech v Banskobystrickém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Relax Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman MARLEA

9,7

Apartman MARLEA

Ubytování (Apartmán) Apartman MARLEA. Apartman MARLEA je situován v budově Hotel Rezidence Aparthotel v obci Donovaly, jen pár kroků od lyžařského střediska Park Snow Donovaly. Ubytování Apartman MARLEA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman MARLEA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman MARLEA momentálně evidujeme 19 recenzí.

Apartman Horec 30

9,6

Apartman Horec 30

Ubytování (Apartmán) Apartman Horec 30. Apartmán Horec 30 se nachází jen pár kroků od lyžařského střediska Donovaly a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Horec 30 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Horec 30 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Horec 30 momentálně evidujeme 50 recenzí.

Apartmán Pinus

9,6

Apartmán Pinus

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pinus. Apartmán Pinus se nachází v Donovalech, necelý 1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pinus se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

3izb. apartmán- Donovaly

9,6

3izb. apartmán- Donovaly

Ubytování (Apartmán) 3izb. apartmán- Donovaly. Triizb. Apartmán Donovaly se nachází v Donovalech, necelý 1 km od skiareálu Park Snow Donovaly. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování 3izb. apartmán- Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování 3izb. apartmán- Donovaly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán 3izb. apartmán- Donovaly momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán Donovaly Mišuty

9,6

Apartmán Donovaly Mišuty

Ubytování (Apartmán) Apartmán Donovaly Mišuty. Apartmán Donovaly Mišuty se nachází v poklidné části obce Donovaly zvané Mišuty, v jednom z největších a nejpopulárnějších lyžařských středisek, je... Ubytování Apartmán Donovaly Mišuty se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Donovaly Mišuty má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Donovaly Mišuty momentálně evidujeme 22 recenzí.

Central Apartment

9,6

Central Apartment

Ubytování (Apartmán) Central Apartment. Central Apartment se nachází na místě s výhledem na hory v Donovalech, 400 metrů od lyžařského střediska PARK SNOW Donovaly, a nabízí možnost vlastního... Ubytování Central Apartment se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Central Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Central Apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chata Donovaly Buly 242/C

9,6

Chata Donovaly Buly 242/C

Ubytování (Chata) Chata Donovaly Buly 242/C. Chata Donovaly Buly 242 / C stojí v národním parku Nízké Tatry, v klidné části obce Donovaly zvané Buly. Ubytování Chata Donovaly Buly 242/C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Donovaly Buly 242/C má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Donovaly Buly 242/C momentálně evidujeme 29 recenzí.

Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA

9,6

Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA. Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA is located in Donovaly, less than 1 km from Park Snow Donovaly, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Panorama Apartment 46-C, DONOVALY,976 39 SLOVAKIA momentálně evidujeme 20 recenzí.

Kamzík Donovaly

9,6

Kamzík Donovaly

Ubytování (Apartmán) Kamzík Donovaly. Apartmán 41 Kamzík Donovaly nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kamzík Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Kamzík Donovaly má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Kamzík Donovaly momentálně evidujeme 30 recenzí.

Pod Magurou 800

9,6

Pod Magurou 800

Ubytování (Apartmán) Pod Magurou 800. Set 1.4 km from Park Snow Donovaly, a few steps from Donovaly (Park Snow), Pod Magurou 800 provides accommodation situated in Donovaly. Ubytování Pod Magurou 800 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Pod Magurou 800 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Pod Magurou 800 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Donovaly Horec apartman 21

9,6

Donovaly Horec apartman 21

Ubytování (Apartmán) Donovaly Horec apartman 21. Donovaly Horec apartman 21 se nachází v Donovalech, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí ubytování s výhledem na hory,... Ubytování Donovaly Horec apartman 21 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán BORKA

9,6

Apartmán BORKA

Ubytování (Apartmán) Apartmán BORKA. Located in Donovaly in the Banskobystrický kraj region, Apartmán BORKA features mountain views and is 650 meters from Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmán BORKA se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán BORKA má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán BORKA momentálně evidujeme 11 recenzí.

AD Kamzík EH apt

9,5

AD Kamzík EH apt

Ubytování (Apartmán) AD Kamzík EH apt. AD Kamzík EH apt se nachází v Donovalech, necelý 1 km od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování AD Kamzík EH apt se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Katka

9,5

Apartmán Katka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Katka. Apartmán Katka se nachází v Donovalech, pouhých 300 metrů od Snow Parku Donovaly, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmán Katka se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Katka má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Katka momentálně evidujeme 136 recenzí.

Apartmán Erika- Spiežovec

9,5

Apartmán Erika- Spiežovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Erika- Spiežovec. Tento apartmán se nachází v Donovalech, 1,3 km od lyžařského střediska Park Snow Donovaly. Nabízí terasu, zahradu s grilem a sluneční terasou. Ubytování Apartmán Erika- Spiežovec se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Erika- Spiežovec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Erika- Spiežovec momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Vrchár

9,5

Apartmán Vrchár

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vrchár. Apartmán Vrchár se nachází v obci Donovaly, méně než 1 km (13 minut chůze) od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí výhled na hory. Ubytování Apartmán Vrchár se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Vrchár má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Vrchár momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán Horec

9,5

Apartmán Horec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horec. Apartmán Horec nabízí ubytování s grilem v obci Donovaly, 300 metrů od skiareálu Park Snow Donovaly. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Horec se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Horec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Horec momentálně evidujeme 53 recenzí.

Residence apartmán

9,5

Residence apartmán

Ubytování (Apartmán) Residence apartmán. Rezidence apartmán s přímým přístupem ke sjezdovkám se nachází v centru lyžařského areálu Donovaly a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Residence apartmán se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Residence apartmán má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Residence apartmán momentálně evidujeme 33 recenzí.

Panorama Donovaly 22-C

9,5

Panorama Donovaly 22-C

Ubytování (Apartmán) Panorama Donovaly 22-C. Panorama Donovaly 22-C se nachází 20 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly - Záhradište. Ubytování Panorama Donovaly 22-C se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Panorama Donovaly 22-C má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Panorama Donovaly 22-C momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartman-Bruno

9,5

Apartman-Bruno

Ubytování (Apartmán) Apartman-Bruno. Apartmán-Bruno se nachází v obci Donovaly, 700 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman-Bruno se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman-Bruno má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman-Bruno momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13

9,5

Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13

Ubytování (Apartmán) Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13. Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 is situated in Donovaly, 1. Ubytování Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmánovy dom TRIANGEL Donovaly, Apartmán 13 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Panorama Apartman 56-C Donovaly

9,5

Panorama Apartman 56-C Donovaly

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartman 56-C Donovaly. Panorama Apartman 56-C Donovaly nabízí ubytování přístupné na lyžích s možností vlastního stravování v Donovalech. Ubytování Panorama Apartman 56-C Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment 7 Donovaly

9,5

Apartment 7 Donovaly

Ubytování (Apartmán) Apartment 7 Donovaly. Set 1.6 km from Park Snow Donovaly, Apartment 7 Donovaly is in Donovaly and has ski-to-door access and a terrace. Ubytování Apartment 7 Donovaly se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment 7 Donovaly má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment 7 Donovaly momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán s garážou Donovaly centrum

9,5

Apartmán s garážou Donovaly centrum

Ubytování (Apartmán) Apartmán s garážou Donovaly centrum. Apartmán s garážou Donovaly centrum se nachází v Donovalech, pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled... Ubytování Apartmán s garážou Donovaly centrum se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Plesnivec

9,5

Apartmán Plesnivec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Plesnivec. Apartmán Plesnivec se nachází v Donovalech, 400 metrů od lyžařského areálu Park Snow Donovaly. Ubytování Apartmán Plesnivec se nachází ve městě Donovaly (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Plesnivec má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Plesnivec momentálně evidujeme 21 recenzí.