Hledat

Ubytování

U divokej včely Prázdninový dům

Ižipovce 999, 032 23 Ižipovce, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) U divokej včely. U divokej včely se nachází v obci Ižipovce a nabízí vířivku. 38 km od Zakopaného. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování U divokej včely se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování U divokej včely

Hosté ubytovaní v tomto prázdninovém domě mají přístup do hotelového wellness centra s termální lázní. 38 km od Zakopaného. U divokej včely stojí 42 km od Štrbského Plesa a 33 km od Kościeliska. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo windsurfingu mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Prázdninový dům má 7 ložnic, 5 koupelen, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. U divokej včely se nachází v obci Ižipovce a nabízí vířivku. Na letiště Poprad-Tatry je to 55 km. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří dánsky, anglicky, polsky a rusky. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Ižipovce

Chata Zofka

9,2

Chata Zofka

Ubytování (Chata) Chata Zofka. Chata Zofka se zahradou se nachází v obci Ižipovce, 2 km od přehrady Liptovská Mara. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Zofka se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chata Zofka má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Zofka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Villa LiptovMara

9,2

Villa LiptovMara

Ubytování (Apartmány) Villa LiptovMara. Set in Ižipovce, 34 km from Donovaly, Villa LiptovMara offers a garden and free WiFi. Ubytování Villa LiptovMara se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj).

Zuzka

8,9

Zuzka

Ubytování (Chata) Zuzka. Chata Zuzka se nachází v obci Ižipovce v regionu Liptov, jen 2 km od vodní nádrže Liptovská Mara a nabízí ubytování s možností vlastního stravování... Ubytování Zuzka se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zuzka má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Zuzka momentálně evidujeme 36 recenzí.

Vilkacibulka

Vilkacibulka

Ubytování (Prázdninové domy) Vilkacibulka. Located in Ižipovce in the Žilinský kraj region, Vilkacibulka provides accommodation with free private parking. Ubytování Vilkacibulka se nachází ve městě Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj).