Hledat

Ubytování

Turistická Ubytovňa Penzion

397 Športová, 985 52 Divín, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Turistická Ubytovňa. Turistická Ubytovňa se nachází v obci Divín a má bar. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Turistická Ubytovňa se nachází ve městě Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Turistická Ubytovňa

Turistická Ubytovňa se nachází v obci Divín a má bar. Všechny pokoje mají lednici. Pokoje mají šatní skříň, ložní prádlo a balkon s výhledem na jezero. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Turistická Ubytovňa stojí 43 km od Banské Bystrice a 48 km od Banské Štiavnice. Na letiště Poprad-Tatry je to 86 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Divín

Turistická ubytovňa Hotel Divin

6,6

Turistická ubytovňa Hotel Divin

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovňa Hotel Divin. Turistická ubytovňa Hotel Divín se nachází v obci Divín a nabízí sdílený obývací prostor, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Turistická ubytovňa Hotel Divin se nachází ve městě Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Turistická ubytovňa Hotel Divin má celkové hodnocení 6,6. Pro Penzion Turistická ubytovňa Hotel Divin momentálně evidujeme 20 recenzí.

Víkendový dom - Divín

Víkendový dom - Divín

Ubytování (Prázdninový dům) Víkendový dom - Divín. Víkendový dom - Divín is situated in Divín and offers a shared lounge and a terrace. The property has garden views and is 33 km from Dolná Strehová. Ubytování Víkendový dom - Divín se nachází ve městě Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům Víkendový dom - Divín nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.