Hledat

Ubytování

Tré Chata

Čenkovice 94, Čenkovice, 561 64, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Tré. Tré se nachází v Čenkovicích v Pardubickém kraji a nabízí terasu a výhled na hory. 48 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Tré se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Tré

48 km od města Duszniki Zdrój. Chata má 1 ložnici, 1 koupelnu se sprchou, posezení a kuchyň s lednicí. Tré se nachází v Čenkovicích v Pardubickém kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Na letiště Pardubice je to 67 km. Ubytování je vzdálené 45 km od obce Polanica-Zdrój a 48 km od Kłodzka. Hosté ubytování Tré mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat pěší turistice a lyžování.

Jiná ubytování ve městě Čenkovice

Chata Čenkovice

9,2

Chata Čenkovice

Ubytování (Chata) Chata Čenkovice. Chata Čenkovice se nachází v Čenkovicích, jen pár kroků od lanovky Double 37 a lyžařského vleku BTM DUO. Nabízí výhled na hory. Ubytování Chata Čenkovice se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Čenkovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Čenkovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Chata pod sjezdovkou

8,2

Penzion Chata pod sjezdovkou

Ubytování (Penzion) Penzion Chata pod sjezdovkou. Penzion Chata pod sjezdovkou se nachází v Čenkovicích, 400 metrů od lanovky Borer a 600 metrů od lanovek BTM DUO a TLV 12. Ubytování Penzion Chata pod sjezdovkou se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Chata pod sjezdovkou má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Chata pod sjezdovkou momentálně evidujeme 67 recenzí.

Chata Bohemika

8

Chata Bohemika

Ubytování (Chata) Chata Bohemika. Chata Bohemika se nachází v Čenkovicích, 1 km od lyžařského vleku EPV 300. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Chata je přístupná na lyžích. Ubytování Chata Bohemika se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chata Bohemika má celkové hodnocení 8. Pro Chata Chata Bohemika momentálně evidujeme 33 recenzí.

Pod lesem

Pod lesem

Ubytování (Chata) Pod lesem. Pod lesem se nachází v Čenkovicích, poblíž lanovky Double 37. Ubytování Pod lesem se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Relax v Čenkovicích

Relax v Čenkovicích

Ubytování (Chata) Relax v Čenkovicích. Relax v Čenkovicích se nachází v Čenkovicích a nabízí ubytování s terasou a plně vybavenou kuchyní. Chata zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Ubytování Relax v Čenkovicích se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Hájenka Čenkovice

Hájenka Čenkovice

Ubytování (Chata) Hájenka Čenkovice. Hájenka Čenkovice is situated in Čenkovice. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Hájenka Čenkovice se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Chata U Zámků

Chata U Zámků

Ubytování (Penzion) Chata U Zámků. Situated in Čenkovice, within a few steps of BTM DUO and 60 metres of Double 37, Chata U Zámků features accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Chata U Zámků se nachází ve městě Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Srub Midla

Srub Midla

Ubytování (Chata) Srub Midla. Srub Midla se nachází se v Čenkovicích, 200 metrů od lanovky Double 37 a 2 minuty chůze od lyžařského vleku BTM DUO. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Srub Midla se nachází ve městě Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Chata Srub Midla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.