Hledat

Ubytování

The Tasty Rooms Apartmány

241 Kaštieľná, 049 21 Betliar, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) The Tasty Rooms. The Tasty Rooms se nachází v Betliaru v Košickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování The Tasty Rooms se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytování The Tasty Rooms

Na letiště Poprad-Tatry je to 46 km. Každé ráno se podává kontinentální nebo à la carte snídaně. The Tasty Rooms stojí 26 km od obce Aggtelek a 25 km od obce Jósvafő. The Tasty Rooms se nachází v Betliaru v Košickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Některé apartmány mají patio a/nebo terasu s výhledem na město. Všechny apartmány mají posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s přezůvkami a sprchou.

Jiná ubytování ve městě Betliar

Apartmány Nad Kostolom

10

Apartmány Nad Kostolom

Ubytování (Apartmány) Apartmány Nad Kostolom. Apartmány Nad Kostolom se nachází v Betliaru a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, barem a zahradou. Ubytování Apartmány Nad Kostolom se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Zálesák Betliar

9,8

Zálesák Betliar

Ubytování (Apartmán) Zálesák Betliar. Apartmán Zálesák Betliar se nachází v obci Betliar a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Zálesák Betliar se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Zálesák Betliar má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Zálesák Betliar momentálně evidujeme 23 recenzí.

Galleria Betliar

9,7

Galleria Betliar

Ubytování (Bed and breakfast) Galleria Betliar. Galleria Betliar se nachází v obci Betliar, 5 minut chůze od stejnojmenného kaštelu, a nabízí ubytování v pokojích, bezplatnou možnost půjčování jízdních... Ubytování Galleria Betliar se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Galleria Betliar má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Galleria Betliar momentálně evidujeme 270 recenzí.

Penzion pri Kastieli Betliar

8,3

Penzion pri Kastieli Betliar

Ubytování (Penzion) Penzion pri Kastieli Betliar. Penzion pri Kaštieľi Betliar se nachází v blízkosti kaštieľu Betliar, jednoho z nejznámějších hradů na Slovensku, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Penzion pri Kastieli Betliar se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj). Ubytování Penzion pri Kastieli Betliar má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion pri Kastieli Betliar momentálně evidujeme 300 recenzí.

Baronka Bed & Breakfast & Bistrot

Baronka Bed & Breakfast & Bistrot

Ubytování (Bed and breakfast) Baronka Bed & Breakfast & Bistrot. Located in Betliar, Baronka Bed & Breakfast & Bistrot offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and... Ubytování Baronka Bed & Breakfast & Bistrot se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj).

Ubytovanie v Betliari

Ubytovanie v Betliari

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie v Betliari. Ubytovanie v Betliari is set in Betliar. Aggtelek is 36 km from the holiday home, while Rožňava is 7 km away. Ubytování Ubytovanie v Betliari se nachází ve městě Betliar (Slovensko - Košický kraj).