Hledat

Ubytování

Srub Jaroměř Apartmán

Jaroměř u Malont 72, Kaplice, 382 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Srub Jaroměř. Srub Jaroměř se nachází v Kaplicích a nabízí soukromý bazén. 31 km od Českých Budějovic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Srub Jaroměř se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Srub Jaroměř

Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo rybaření nebo relaxovat v zahradě. 31 km od Českých Budějovic. Apartmán stojí 47 km od Lince a 21 km od Českého Krumlova. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Srub Jaroměř se nachází v Kaplicích a nabízí soukromý bazén.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Kaplice

Penzion Krakovice

9,8

Penzion Krakovice

Ubytování (Penzion) Penzion Krakovice. Penzion Krakovice, historický kamenný statek, se nachází v Kaplici, v odlehlé oblasti obklopené přírodou, 15 km od Českého Krumlova. Ubytování Penzion Krakovice se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Krakovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Krakovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Kap Café

9,6

Kap Café

Ubytování (Bed and breakfast) Kap Café. Bed & breakfast Kap Café se nachází v obci Kaplice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a přístupem do zahrady s dětským hřištěm. Ubytování Kap Café se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Kap Café má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Kap Café momentálně evidujeme 322 recenzí.

Hájenka hraběte Buquoye

9,6

Hájenka hraběte Buquoye

Ubytování (Penzion) Hájenka hraběte Buquoye. Hájenka hraběte Buquoye je penzion situovaný v Kaplici. Nabízí zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování Hájenka hraběte Buquoye se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hájenka hraběte Buquoye má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Hájenka hraběte Buquoye momentálně evidujeme 109 recenzí.

Penzion Vinicky dvůr

9

Penzion Vinicky dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Vinicky dvůr. Penzion Vinický dvůr se nachází na odlehlém místě, 5 km od Kaplic. Sídlí v historickém kamenném domě a nabízí malý venkovní bazén. Ubytování Penzion Vinicky dvůr se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Vinicky dvůr má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Vinicky dvůr momentálně evidujeme 61 recenzí.

Residence Bábel

8,8

Residence Bábel

Ubytování (Aparthotel) Residence Bábel. Residence Bábel features a bar, as well as accommodation with a kitchenette in Benešov nad Černou. Ubytování Residence Bábel se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Alka

8,6

Penzion Alka

Ubytování (Penzion) Penzion Alka. Penzion Alka se nachází v Kaplicích. Nabízí 3hvězdičkové ubytování se soukromým balkonem, sdílenou kuchyň, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Penzion Alka se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Zamecek Kaplice

8,3

Hotel Zamecek Kaplice

Ubytování (Hotel) Hotel Zamecek Kaplice. Zámecký hotel z 19. století se nachází v lesnaté oblasti jižních Čech se spoustou cyklistických a turistických tras v okolí a v blízkosti Českého Krumlova. Ubytování Hotel Zamecek Kaplice se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Zamecek Kaplice má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Zamecek Kaplice momentálně evidujeme 164 recenzí.

Penzion na samotě

8,2

Penzion na samotě

Ubytování (Apartmán) Penzion na samotě. Penzion na samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách, 3 km od silnice E55, a nabízí letní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a pokoje a... Ubytování Penzion na samotě se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion na samotě má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Penzion na samotě momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hotel Corona

8,2

Hotel Corona

Ubytování (Hotel) Hotel Corona. Hotel Corona se nachází v Kaplici, 10 km od hraničního přechodu s Rakouskem v Dolním Dvořišti, a nabízí wellness centrum se saunami, vířivkou, soláriem a... Ubytování Hotel Corona se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Corona má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Corona momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel Zlatý Kříž

6

Hotel Zlatý Kříž

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Kříž. Hotel Zlatý Kříž byl po rozsáhlé rekonstrukci znovu otevřen v lednu 2013. Ubytování Hotel Zlatý Kříž se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Zlatý Kříž má celkové hodnocení 6. Pro Hotel Hotel Zlatý Kříž momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hostel in Center Kaplice

2,7

Hostel in Center Kaplice

Ubytování (Hostel) Hostel in Center Kaplice. Set in Kaplice, Hostel in Center Kaplice offers a shared lounge. Ubytování Hostel in Center Kaplice se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Vacation house KURTOVEC

Vacation house KURTOVEC

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house KURTOVEC. Situated in Benešov nad Černou, Vacation house KURTOVEC features accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Vacation house KURTOVEC se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa u Pilných

Chalupa u Pilných

Ubytování (Apartmány) Chalupa u Pilných. Chalupa u Pilných se nachází v Kaplicích, 38 km od Bad Leonfeldenu. Ubytování Chalupa u Pilných se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Zlaty kříž

Zlaty kříž

Ubytování (Hotel) Zlaty kříž. Situated in Kaplice, Zlaty kříž offers a restaurant. Free WiFi is provided. At the hotel, every room comes with a wardrobe. Ubytování Zlaty kříž se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

UbytovnaKaplice

UbytovnaKaplice

Ubytování (Hostel) UbytovnaKaplice. UbytovnaKaplice is set in Kaplice and has a shared lounge and a garden. Free WiFi is featured. At the hostel, the rooms are equipped with a desk. Ubytování UbytovnaKaplice se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán v Parku

Apartmán v Parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Parku. Situated in Kaplice, Apartmán v Parku features accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment has river views and is 36 km from Bad Leonfelden. Ubytování Apartmán v Parku se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj).