Hledat

Ubytování

Penzion Krakovice Penzion

Výnězda 15, Kaplice, 382 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzion Krakovice. Penzion Krakovice, historický kamenný statek, se nachází v Kaplici, v odlehlé oblasti obklopené přírodou, 15 km od Českého Krumlova. Ubytování Penzion Krakovice se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Krakovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Krakovice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Popis ubytování Penzion Krakovice

Všechny pokoje mají dubový nábytek, soukromý vchod, verandu, rychlovarnou konvici, stůl s židlemi, ledničku a koupelnu s ručníky a fénem. Tento penzion zahrnuje historický obývací pokoj s Wi-Fi zdarma, kde se podávají snídaně. Tento penzion nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a neplacené soukromé parkoviště. Penzion Krakovice, historický kamenný statek, se nachází v Kaplici, v odlehlé oblasti obklopené přírodou, 15 km od Českého Krumlova. Penzion Krakovice leží 30 km od Českých Budějovic a 49 km od Lince. Tato oblast je populární pro lyžování, cyklistiku, jízdu na koni a pěší turistiku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Penzion Krakovice

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Snídaně do pokoje
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Turistické informace
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/ puzzle
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Kaplice

Kap Café

9,6

Kap Café

Ubytování (Bed and breakfast) Kap Café. Bed & breakfast Kap Café se nachází v obci Kaplice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a přístupem do zahrady s dětským hřištěm. Ubytování Kap Café se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kap Café má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Kap Café momentálně evidujeme 322 recenzí.

Hájenka hraběte Buquoye

9,6

Hájenka hraběte Buquoye

Ubytování (Penzion) Hájenka hraběte Buquoye. Hájenka hraběte Buquoye je penzion situovaný v Kaplici. Nabízí zahradu, dětské hřiště a gril. Ubytování Hájenka hraběte Buquoye se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hájenka hraběte Buquoye má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Hájenka hraběte Buquoye momentálně evidujeme 109 recenzí.

Penzion Vinicky dvůr

9

Penzion Vinicky dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Vinicky dvůr. Penzion Vinický dvůr se nachází na odlehlém místě, 5 km od Kaplic. Sídlí v historickém kamenném domě a nabízí malý venkovní bazén. Ubytování Penzion Vinicky dvůr se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vinicky dvůr má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Vinicky dvůr momentálně evidujeme 61 recenzí.

Residence Bábel

8,8

Residence Bábel

Ubytování (Aparthotel) Residence Bábel. Residence Bábel features a bar, as well as accommodation with a kitchenette in Benešov nad Černou. Ubytování Residence Bábel se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Alka

8,6

Penzion Alka

Ubytování (Penzion) Penzion Alka. Penzion Alka se nachází v Kaplicích. Nabízí 3hvězdičkové ubytování se soukromým balkonem, sdílenou kuchyň, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Penzion Alka se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zamecek Kaplice

8,3

Hotel Zamecek Kaplice

Ubytování (Hotel) Hotel Zamecek Kaplice. Zámecký hotel z 19. století se nachází v lesnaté oblasti jižních Čech se spoustou cyklistických a turistických tras v okolí a v blízkosti Českého Krumlova. Ubytování Hotel Zamecek Kaplice se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zamecek Kaplice má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Zamecek Kaplice momentálně evidujeme 164 recenzí.

Penzion na samotě

8,2

Penzion na samotě

Ubytování (Apartmán) Penzion na samotě. Penzion na samotě stojí na klidném místě na okraji Kaplic v jižních Čechách, 3 km od silnice E55, a nabízí letní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a pokoje a... Ubytování Penzion na samotě se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion na samotě má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Penzion na samotě momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hotel Corona

8,2

Hotel Corona

Ubytování (Hotel) Hotel Corona. Hotel Corona se nachází v Kaplici, 10 km od hraničního přechodu s Rakouskem v Dolním Dvořišti, a nabízí wellness centrum se saunami, vířivkou, soláriem a... Ubytování Hotel Corona se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Corona má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Corona momentálně evidujeme 130 recenzí.

Hotel Zlatý Kříž

6

Hotel Zlatý Kříž

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Kříž. Hotel Zlatý Kříž byl po rozsáhlé rekonstrukci znovu otevřen v lednu 2013. Ubytování Hotel Zlatý Kříž se nachází ve městě Kaplice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatý Kříž má celkové hodnocení 6. Pro Hotel Hotel Zlatý Kříž momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hostel in Center Kaplice

2,7

Hostel in Center Kaplice

Ubytování (Hostel) Hostel in Center Kaplice. Set in Kaplice, Hostel in Center Kaplice offers a shared lounge. Ubytování Hostel in Center Kaplice se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house KURTOVEC

Vacation house KURTOVEC

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house KURTOVEC. Situated in Benešov nad Černou, Vacation house KURTOVEC features accommodation with a private pool and garden views. Ubytování Vacation house KURTOVEC se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u Pilných

Chalupa u Pilných

Ubytování (Apartmány) Chalupa u Pilných. Chalupa u Pilných se nachází v Kaplicích, 38 km od Bad Leonfeldenu. Ubytování Chalupa u Pilných se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UbytovnaKaplice

UbytovnaKaplice

Ubytování (Hostel) UbytovnaKaplice. UbytovnaKaplice is set in Kaplice and has a shared lounge and a garden. Free WiFi is featured. At the hostel, the rooms are equipped with a desk. Ubytování UbytovnaKaplice se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlaty kříž

Zlaty kříž

Ubytování (Hotel) Zlaty kříž. Situated in Kaplice, Zlaty kříž offers a restaurant. Free WiFi is provided. At the hotel, every room comes with a wardrobe. Ubytování Zlaty kříž se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v Parku

Apartmán v Parku

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Parku. Situated in Kaplice, Apartmán v Parku features accommodation with a terrace and free WiFi. The apartment has river views and is 36 km from Bad Leonfelden. Ubytování Apartmán v Parku se nachází ve městě Kaplice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)