Hledat

Ubytování

Sobe MaMaLu Bed and breakfast

Valun 13a, 51557 Valun, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe MaMaLu. Penzion Guest House MaMaLu se nachází u pláže obce Valun ležící na ostrově Cres a nabízí vlastní restauraci zajišťující stravování. Ubytování Sobe MaMaLu se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Popis ubytování Sobe MaMaLu

Penzion Guest House MaMaLu se nachází u pláže obce Valun ležící na ostrově Cres a nabízí vlastní restauraci zajišťující stravování. Penzion poskytuje ubytování v moderně zařízených pokojích s klimatizací, vlastní koupelnou včetně bezplatných toaletních potřeb a v některých případech také s balkonem a výhledem na moře. Penzion MaMaLu stojí 25 minut jízdy autem od města Cres, odkud lze pokračovat trajektem do pevninského Chorvatska.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Pláž

Vybavení ubytování Sobe MaMaLu

  • Pláž
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
  • Parkování k dispozici
  • Parkování na ulici
  • Hlídané parkoviště
  • Klimatizace
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Valun

Apartment Klaudija

9,5

Apartment Klaudija

Ubytování (Apartmány) Apartment Klaudija. Apartment Klaudija se nachází ve Valunu, 48 km od Opatije a 41 km od Puly a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Apartment Klaudija se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Sea-esta 2

9,3

Sea-esta 2

Ubytování (Apartmán) Sea-esta 2. Located in Valun, Sea-esta 2 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Sea-esta 2 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Marina

9,2

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marina is set in Valun. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Valun

9,1

Apartments Valun

Ubytování (Apartmány) Apartments Valun. Located in Valun, Apartments Valun provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Valun se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments & Room Toni

8,9

Apartments & Room Toni

Ubytování (Penzion) Apartments & Room Toni. Set on the beachfront in Valun and featuring a garden, Apartments & Room Toni has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments & Room Toni se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Valun1

8,9

Apartmani Valun1

Ubytování (Apartmány) Apartmani Valun1. Set in Valun, Apartmani Valun1 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartmani Valun1 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Lily private room

8,7

Lily private room

Ubytování (Penzion) Lily private room. Situated in Valun, Lily private room has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování Lily private room se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Sea-esta 1

8,6

Sea-esta 1

Ubytování (Apartmán) Sea-esta 1. Apartmán Sea-esta 1 se nachází ve vesničce Valun na ostrově Cres. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Sea-esta 1 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Tarcizio

8,5

Apartments Tarcizio

Ubytování (Penzion) Apartments Tarcizio. Apartments Tarcizio je penzion situovaný u pláže ve Valunu. Nabízí pokoje s balkonem, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Tarcizio se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081

7,1

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081. Situated in Valun, Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081 provides 2 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Valun 8081a

Apartment Valun 8081a

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8081a. Apartment Valun 8081a is located in Valun. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8081a se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Valun 8086c

Apartment Valun 8086c

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8086c. Located in Valun in the Cres Island region, Apartment Valun 8086c is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8086c se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Valun 8086e

Apartment Valun 8086e

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8086e. Located in Valun in the Cres Island region, Apartment Valun 8086e is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8086e se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086. Located in Valun, Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086 provides free WiFi throughout the property. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Valun 8086b

Apartment Valun 8086b

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8086b. Set in Valun in the Cres Island region, Apartment Valun 8086b is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8086b se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).