Hledat

Ubytování

Bed and Breakfast Palac Bed and breakfast

Valun 15, 51557 Valun, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Palac. Bed & Breakfast Palac se nachází ve Valunu. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s výhledem do zahrady a terasu. Ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Bed and Breakfast Palac se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Popis ubytování Bed and Breakfast Palac

Nabízí 3hvězdičkové ubytování s výhledem do zahrady a terasu. Bed & Breakfast Palac se nachází ve Valunu. Ráno se podává kontinentální snídaně.

Vybavení ubytování Bed and Breakfast Palac

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Parkování není možné.
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Valun

Apartment Klaudija

9,5

Apartment Klaudija

Ubytování (Apartmány) Apartment Klaudija. Apartment Klaudija se nachází ve Valunu, 48 km od Opatije a 41 km od Puly a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Apartment Klaudija se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe MaMaLu

9,3

Sobe MaMaLu

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe MaMaLu. Penzion Guest House MaMaLu se nachází u pláže obce Valun ležící na ostrově Cres a nabízí vlastní restauraci zajišťující stravování. Ubytování Sobe MaMaLu se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea-esta 2

9,3

Sea-esta 2

Ubytování (Apartmán) Sea-esta 2. Located in Valun, Sea-esta 2 provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Sea-esta 2 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

9,2

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marina is set in Valun. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Donatela

9,2

Guest House Donatela

Ubytování (Penzion) Guest House Donatela. Guest House Donatela nabízí gril a sluneční terasu v obci Valun, 48 km od Opatije. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Guest House Donatela se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Valun

9,1

Apartments Valun

Ubytování (Apartmány) Apartments Valun. Located in Valun, Apartments Valun provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Valun se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms Dinko

9

Apartments & Rooms Dinko

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Dinko. Situated in Valun, Apartments & Rooms Dinko has a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy sea views. Ubytování Apartments & Rooms Dinko se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Valun Seaside Apartments

8,9

Valun Seaside Apartments

Ubytování (Apartmán) Valun Seaside Apartments. Valun Seaside Apartments nabízí ubytování vhodné i pro hosty s domácími mazlíčky ve Valunu, 49 km od Opatije. Využívat zde můžete terasu. Ubytování Valun Seaside Apartments se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments & Room Toni

8,9

Apartments & Room Toni

Ubytování (Penzion) Apartments & Room Toni. Set on the beachfront in Valun and featuring a garden, Apartments & Room Toni has free WiFi throughout the property. Ubytování Apartments & Room Toni se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nevija

8,9

Apartments Nevija

Ubytování (Apartmány) Apartments Nevija. Located in Valun, Apartments Nevija provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Apartments Nevija se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Valun1

8,9

Apartmani Valun1

Ubytování (Apartmány) Apartmani Valun1. Set in Valun, Apartmani Valun1 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartmani Valun1 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lily private room

8,7

Lily private room

Ubytování (Penzion) Lily private room. Situated in Valun, Lily private room has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování Lily private room se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea-esta 1

8,6

Sea-esta 1

Ubytování (Apartmán) Sea-esta 1. Apartmán Sea-esta 1 se nachází ve vesničce Valun na ostrově Cres. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Sea-esta 1 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tarcizio

8,5

Apartments Tarcizio

Ubytování (Penzion) Apartments Tarcizio. Apartments Tarcizio je penzion situovaný u pláže ve Valunu. Nabízí pokoje s balkonem, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Tarcizio se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nika

8,2

Apartment Nika

Ubytování (Apartmán) Apartment Nika. Apartment Nika is located in Valun and offers a bar and a terrace. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Nika se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Surdić

8

Apartment Surdić

Ubytování (Penzion) Apartment Surdić. Located in Valun, Apartment Surdić features a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Apartment Surdić se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081

7,1

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081. Situated in Valun, Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081 provides 2 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Valun (Cres) - 8081 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nevija

6,3

Apartments Nevija

Ubytování (Penzion) Apartments Nevija. Apartments Nevija se nachází na pláži ve Valunu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Nevija se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Valun 8081a

Apartment Valun 8081a

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8081a. Apartment Valun 8081a is located in Valun. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8081a se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valun 8086c

Apartment Valun 8086c

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8086c. Located in Valun in the Cres Island region, Apartment Valun 8086c is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8086c se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valun 8086d

Apartment Valun 8086d

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8086d. Set in Valun in the Cres Island region, Apartment Valun 8086d features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Valun 8086d se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Valun 8086e

Apartment Valun 8086e

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8086e. Located in Valun in the Cres Island region, Apartment Valun 8086e is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8086e se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valun with Sea View 02

Apartment Valun with Sea View 02

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun with Sea View 02. Apartment Valun with Sea View 02 is located in Valun and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Valun with Sea View 02 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments and rooms Griv

Apartments and rooms Griv

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms Griv. Apartments and rooms Griv features air-conditioned accommodation in Valun. Guests can make use of a garden. Ubytování Apartments and rooms Griv se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086

Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086. Located in Valun, Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086 provides free WiFi throughout the property. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Valun (Cres) - 8086 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valun 8086b

Apartment Valun 8086b

Ubytování (Apartmán) Apartment Valun 8086b. Set in Valun in the Cres Island region, Apartment Valun 8086b is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Valun 8086b se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Valun 8081b

Studio Valun 8081b

Ubytování (Apartmán) Studio Valun 8081b. Studio Valun 8081b is located in Valun. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Valun 8081b se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

House Valun 42

House Valun 42

Ubytování (Apartmány) House Valun 42. With sea views, House Valun 42 is situated in Valun and has free WiFi. Ubytování House Valun 42 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).

Valun 61

Valun 61

Ubytování (Prázdninový dům) Valun 61. Featuring free WiFi, Valun 61 is situated on the beachfront in Valun. Ubytování Valun 61 se nachází ve městě Valun (Chorvatsko - Cres ostrov).