Hledat

Ubytování

SG Apartmán s privátním wellness Apartmán

Štikov 8, Nová Paka, 509 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) SG Apartmán s privátním wellness. SG Apartmán s privátním wellness se nachází v Nové Pace a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 49 km od Jelení Góry. Ubytování SG Apartmán s privátním wellness se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování SG Apartmán s privátním wellness

Ubytování je vzdálené 36 km od města Karpacz a 38 km od města Szklarska Poręba. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Během pobytu v apartmánu mohou hosté využívat wellness centrum s vířivkou a saunou. SG Apartmán s privátním wellness stojí 54 km od letiště Pardubice. 49 km od Jelení Góry. SG Apartmán s privátním wellness zahrnuje dětské hřiště a gril. SG Apartmán s privátním wellness se nachází v Nové Pace a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Nová Paka

Apartmán Anička

9,2

Apartmán Anička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anička. Apartmán Anička se nachází v Nové Pace a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Jelenia Góra je vzdálená 46 km. Ubytování Apartmán Anička se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj).

Novopacké Sklepy

8,5

Novopacké Sklepy

Ubytování (Penzion) Novopacké Sklepy. V hotelu Novopacké Sklepy, který se nachází pouhých 200 metrů od hlavního náměstí v Nové Pace, je restaurace. Hotel poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Novopacké Sklepy se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Novopacké Sklepy má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Novopacké Sklepy momentálně evidujeme 207 recenzí.

Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů

Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a shared lounge, Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů... Ubytování Rekreační dům ŠTIKOV - Podkrkonoší - s privátním wellness v ceně všech pobytů se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj).

Máchovka Nová Paka Sport & Relax

Máchovka Nová Paka Sport & Relax

Ubytování (Hostel) Máchovka Nová Paka Sport & Relax. Máchovka Nová Paka Sport & Relax se nachází v Nové Pace. Ubytování Máchovka Nová Paka Sport & Relax se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Hostel Máchovka Nová Paka Sport & Relax nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Jana

Chalupa Jana

Ubytování (Chata) Chalupa Jana. Chalupa Jana se nachází v Nové Pace. Nabízí venkovní bazén. V této horské chatě je dostupné i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Jana se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalupa Jana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080

Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080. Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080 is located in Nová Paka. The accommodation is 31 km from Špindlerův Mlýn. Ubytování Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080 se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Nova Paka/Riesengebirge 2080 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kveta

Kveta

Ubytování (Vila) Kveta. Prázdninový dům Květa se nachází v Nové Pace a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyni. Ubytování Kveta se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Vila Kveta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Nová Paka č.997

Nová Paka č.997

Ubytování (Penzion) Nová Paka č.997. Nová Paka č. 997 se nachází v Nové Pace, 36 km od Karpacze a nabízí bezplatné Wi-Fi i parkování zdarma. Z několika pokojů je vidět na zahradu nebo město. Ubytování Nová Paka č.997 se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj).

Chata

Chata

Ubytování (Apartmán) Chata. Chata se nachází v Nové Pace. Jelenia Góra je vzdálená 46 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata se nachází ve městě Nová Paka (Česko - Liberecký kraj).

Pension Štikov

Pension Štikov

Ubytování (Prázdninový dům) Pension Štikov. Penzion Štikov se nachází v Nové Pace a nabízí soukromý bazén, vlastní parkoviště, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Pension Štikov se nachází ve městě Nová Paka (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Pension Štikov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.