Hledat

Ubytování

Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden Apartmán

5722 Niedernsill, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden. Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden is located in Niedernsill. This holiday home features a garden as well as a terrace. Ubytování Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden

Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden is located in Niedernsill. A. The nearest airport is Salzburg W. Mozart Airport, 63 km from Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden. This holiday home features a garden as well as a terrace. This holiday home comes with a kitchen, a seating area, and a TV. Saalbach Hinterglemm is 13 km from the holiday home.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Secluded Holiday Home in Niedernsill with Terrace & Garden

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Trouba
 • Sušička
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Další koupelna
 • Vlastní koupelna
 • Posezení
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada

Jiná ubytování ve městě Niedernsill

Sonnberg Apartment

9,9

Sonnberg Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Sonnberg Apartment. Prázdninový dům Sonnberg Apartment se nachází v obci Niedernsill, v nadmořské výšce 1 100 metrů, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na horu... Ubytování Sonnberg Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Niedernsill

9,8

Ferienhaus Niedernsill

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Niedernsill. Ferienhaus Niedernsill stojí na kopci v obci Niedernsill, 5 km od Kaprunu. Ubytování Ferienhaus Niedernsill se nachází ve městě Zillerstraße 19 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hofer

9,7

Appartement Hofer

Ubytování (Apartmán) Appartement Hofer. Apartmán Hofer se nachází v obci Niedernsill, 1,7 km od lyžařského vleku Bärnbachlift, a 2,1 km od lyžařského vleku Kerschbaumlift. Ubytování Appartement Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Ganzer

9,7

Landhaus Ganzer

Ubytování (Apartmán) Landhaus Ganzer. Landhaus Ganzer se nachází nabízí v Niedernsill, 15 km od Zell am See a 10 km od Kaprunu a termálních lázní. Ubytování Landhaus Ganzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lengberg A1

9,7

Chalet Lengberg A1

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lengberg A1. Located in Niedernsill, just 3.3 km from Bärnbachlift, Chalet Lengberg A1 provides accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Lengberg A1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolbbauernhof

9,7

Kolbbauernhof

Ubytování (Bed and breakfast) Kolbbauernhof. Kolbbauernhof se nachází ve městě Niedernsill, 35 km od města Saalbach Hinterglemm, a nabízí saunu a lyžárnu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kolbbauernhof se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Anneke

9,7

Appartement Anneke

Ubytování (Apartmány) Appartement Anneke. Appartement Anneke se nachází v obci Niedernsill, 8 km od Kaprunu a 15 km od města Zell am See. Ubytování Appartement Anneke se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mapartment

9,6

Mapartment

Ubytování (Apartmán) Mapartment. Apartmán Mapartment se nachází v obci Niedernsill, 1,3 km od lyžařského vleku Bärnbachlift a 1,7 km od vleků Kerschbaumlift i Niedernsill. Ubytování Mapartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Valder

9,6

Haus Valder

Ubytování (Apartmán) Haus Valder. Haus Valder stojí v Niedernsillu, 500 metrů od sjezdovek pro nejmenší lyžaře, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, terasou... Ubytování Haus Valder se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Chalet Salzburg

9,5

Alpen Chalet Salzburg

Ubytování (Chata) Alpen Chalet Salzburg. Within 1.1 km of Kerschbaumlift and 1.7 km of Bärnbachlift, Alpen Chalet Salzburg offers free WiFi and a terrace. Ubytování Alpen Chalet Salzburg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greenhome Appartement

9,5

Greenhome Appartement

Ubytování (Apartmán) Greenhome Appartement. This spacious apartment is located in the Salzach Valley, just a 5-minute walk from the village centre of Niedernsill, and 9 km from Zell am See and the... Ubytování Greenhome Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Wieser

9,4

Ferienhaus Wieser

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wieser. Prázdninový dům se nachází v Niedernsillu, 15 km od města Zell am See a jeho jezera. Ubytování Ferienhaus Wieser se nachází ve městě Schmiedingerweg 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lengberg B1

9,4

Chalet Lengberg B1

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lengberg B1. Within 3.3 km of Bärnbachlift and 3.7 km of Kerschbaumlift, Chalet Lengberg B1 features free WiFi and a garden. Ubytování Chalet Lengberg B1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hochleiten-Gut

9,3

Hochleiten-Gut

Ubytování (Penzion) Hochleiten-Gut. Penzion Hochleiten-Gut je situován na okraji lesa v nadmořské výšce 1 150 metrů u městečka Niedernsill a nabízí snídani s domácími vejci a džemy a... Ubytování Hochleiten-Gut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauern Apartment Schrempf - Anna

9,3

Tauern Apartment Schrempf - Anna

Ubytování (Apartmán) Tauern Apartment Schrempf - Anna. Tauern Apartment Schrempf - Anna nabízí ubytování ve městečku Niedernsill, 1,4 km od vleku Bärnbachlift. Apartmán se může pochlubit saunou a terasou. Ubytování Tauern Apartment Schrempf - Anna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lengberg A2

9,2

Chalet Lengberg A2

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lengberg A2. Chalet Lengberg A2 is located in Niedernsill, 3.3 km from Bärnbachlift, and provides a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Chalet Lengberg A2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine View Apartments

9

Alpine View Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpine View Apartments. Alpine View Apartments feature mountain views, free WiFi and free private parking, located in Niedernsill, 10 km from Schaufelberg lift and 1. Ubytování Alpine View Apartments se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hubert by Alpen Apartments

9

Apartment Hubert by Alpen Apartments

Ubytování (Apartmán) Apartment Hubert by Alpen Apartments. Apartment Hubert by Alpen Apartments se nachází v Niedernsillu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Hubert by Alpen Apartments se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Montana

9

Casa Montana

Ubytování (Penzion) Casa Montana. Casa Montana se nachází v Niedernsillu, 12 km od lyžařských vleků v rezortu Zell am See - Schüttdorf. Většina pokojů má balkon a kabelovou TV. Ubytování Casa Montana se nachází ve městě Zillerstraße 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Garten An der Sonne

9

Haus Garten An der Sonne

Ubytování (Apartmány) Haus Garten An der Sonne. Apartmány Haus Garten An der Sonne se nacházejí 2,8 km od vleku Bärnbachlift a nabízejí sdílený lounge, zahradu, pokojovou službu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Haus Garten An der Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Sonnberg B

8,9

Chalet Sonnberg B

Ubytování (Chata) Chalet Sonnberg B. Located in Niedernsill, 2.8 km from Bärnbachlift and 3.2 km from Kerschbaumlift, Chalet Sonnberg B offers free WiFi. Ubytování Chalet Sonnberg B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wieshammer

8,8

Haus Wieshammer

Ubytování (Apartmány) Haus Wieshammer. Haus Wieshammer stojí v obci Niedernsill a nabízí rustikální apartmány s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Wieshammer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Angerer

8,8

Haus Angerer

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Angerer. Haus Angerer stojí u řeky Salzach, 200 metrů od centra Niedernsillu a 10 km od Zell am See a lyžařského areálu Schmitten. Ubytování Haus Angerer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Noriker

8,7

Chalet Noriker

Ubytování (Chata) Chalet Noriker. Chalet Noriker is located in a rural area approximately a 15-minute drive from the village of Kaprun and the Tauern Spa. Ubytování Chalet Noriker se nachází ve městě 14 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Alpenrose

8,6

Die Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Die Alpenrose. Die Alpenrose se nachází ve městě Niedernsill v regionu Oberpinzgau, 8 km od Kaprunu a 12 km od Zell am See. Ubytování Die Alpenrose se nachází ve městě Eschenweg 1 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturerlebnishotel Kehlbachwirt

8,5

Naturerlebnishotel Kehlbachwirt

Ubytování (Hotel) Naturerlebnishotel Kehlbachwirt. Naturerlebnishotel Kehlbachwirt se nachází v klidné obci Niedernsill, 10 km od Kaprunu a 15 km od Zell am See. Ubytování Naturerlebnishotel Kehlbachwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienanlage Bacherhof

8,1

Ferienanlage Bacherhof

Ubytování (Rezort) Ferienanlage Bacherhof. Ferienanlage Bacherhof je tradiční statek z roku 1832. Nachází se ve městě Niedernsill mezi městy Mittersill a Zell am See. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienanlage Bacherhof se nachází ve městě Schlossergasse 3 - 5 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Gasthof Kröll

8,1

Hotel & Gasthof Kröll

Ubytování (Hotel) Hotel & Gasthof Kröll. Gasthof Kröll je obklopen horami a nachází se ve městě Niedernsill bei Zell am See. Ubytování Hotel & Gasthof Kröll se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Garden House

7,5

Garden House

Ubytování (Prázdninové domy) Garden House. Prázdninové domy Garden House se nacházejí 3,1 km od vleku Bärnbachlift a nabízejí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garden House se nachází ve městě Austrasse 12 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Niedernsill

Apartment Niedernsill

Ubytování (Apartmán) Apartment Niedernsill. Within 2.8 km of Bärnbachlift and 3.2 km of Kerschbaumlift, Apartment Niedernsill provides free WiFi and a garden. Ubytování Apartment Niedernsill se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Julia

Penthouse Julia

Ubytování (Apartmán) Penthouse Julia. Just less than 1 km from Bärnbachlift and a 16-minute walk from Kerschbaumlift and featuring free WiFi, Penthouse Julia offers accommodation in... Ubytování Penthouse Julia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jud TOP 2

Jud TOP 2

Ubytování (Apartmán) Jud TOP 2. Jud TOP 2 is set in Niedernsill. The accommodation is 19 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Jud TOP 2 se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jud TOP 1

Jud TOP 1

Ubytování (Apartmán) Jud TOP 1. Jud TOP 1 is set in Niedernsill. The accommodation is 19 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Jud TOP 1 se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosmarijn

Rosmarijn

Ubytování (Apartmán) Rosmarijn. Located in Niedernsill, 1 km from Bärnbachlift and 1.5 km from Kerschbaumlift, Rosmarijn offers free WiFi. Ubytování Rosmarijn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Steindorf 8

Holiday Home Steindorf 8

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Steindorf 8. Holiday Home Steindorf 8 in Niedernsill features accommodation with free WiFi, 1.4 km from Bärnbachlift and 1.8 km from Kerschbaumlift. Ubytování Holiday Home Steindorf 8 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer

Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer. Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer sídlí v budově postavené v roce 1965 a nachází se přibližně 3,1 km od lanovky Bärnbachlift a 3,6 km od lanovky... Ubytování Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Höllwerth

Ferienwohnung Höllwerth

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Höllwerth. Ferienwohnung Höllwerth se nachází na klidném místě v obci Niedernsiller Oberdorf. Apartmán je situován ve 2. patře rodinného domu. Ubytování Ferienwohnung Höllwerth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Unterstein 1

Unterstein 1

Ubytování (Apartmán) Unterstein 1. Unterstein 1 in Niedernsill offers accommodation with free WiFi, 1.6 km from Bärnbachlift and 2 km from Kerschbaumlift. Ubytování Unterstein 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niedernsill Gartenwohnung "Boutique"

Niedernsill Gartenwohnung "Boutique"

Ubytování (Apartmán) Niedernsill Gartenwohnung "Boutique". Niedernsill "Boutique" - Appartement is located in Niedernsill, 10 km from Zell am See and offers barbecue facilities and a garden. Ubytování Niedernsill Gartenwohnung "Boutique" se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Christine

Appartment Christine

Ubytování (Apartmán) Appartment Christine. Appartment Christine is set in Niedernsill, 3.1 km from Kerschbaumlift, in an area where skiing can be enjoyed. It is located 2. Ubytování Appartment Christine se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Niedernsill - OSB03125-F

Ferienhaus Niedernsill - OSB03125-F

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Niedernsill - OSB03125-F. Featuring a garden, Ferienhaus Niedernsill - OSB03125-F offers accommodation in Niedernsill, 600 metres from Bärnbachlift and 1 km from Kerschbaumlift. Ubytování Ferienhaus Niedernsill - OSB03125-F se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Sonnberg A

Chalet Sonnberg A

Ubytování (Chata) Chalet Sonnberg A. Situated in Niedernsill, 2.8 km from Bärnbachlift and 3.2 km from Kerschbaumlift, Chalet Sonnberg A offers free WiFi. Ubytování Chalet Sonnberg A se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnificent Chalet in Niedernsill with Garden

Magnificent Chalet in Niedernsill with Garden

Ubytování (Chata) Magnificent Chalet in Niedernsill with Garden. Magnificent Chalet in Niedernsill with Garden is located in Niedernsill. The accommodation is 16 km from Zell am See. Ubytování Magnificent Chalet in Niedernsill with Garden se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Modern Holiday Home in Niedernsill with Balcony

Modern Holiday Home in Niedernsill with Balcony

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Niedernsill with Balcony. Modern Holiday Home in Niedernsill with Balcony is set in Niedernsill. The accommodation is 15 km from Zell am See. Ubytování Modern Holiday Home in Niedernsill with Balcony se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Superb Chalet in Niedernsill with Garden

Superb Chalet in Niedernsill with Garden

Ubytování (Chata) Superb Chalet in Niedernsill with Garden. Superb Chalet in Niedernsill with Garden is set in Niedernsill. The accommodation is 16 km from Zell am See. Ubytování Superb Chalet in Niedernsill with Garden se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Wallner by Alpen Apartments

Apartment Wallner by Alpen Apartments

Ubytování (Apartmán) Apartment Wallner by Alpen Apartments. Apartment Wallner by Alpen Apartments is located in Niedernsill. Ubytování Apartment Wallner by Alpen Apartments se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Jud

Ferienhaus Jud

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Jud. Boasting accommodation with a balcony, Ferienhaus Jud is situated in Niedernsill. This holiday home has a garden. The holiday home is equipped with a TV. Ubytování Ferienhaus Jud se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gassner

Haus Gassner

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Gassner. Located in Niedernsill, Haus Gassner offers accommodation with a balcony and free WiFi. A buffet breakfast is served every morning at the property. Ubytování Haus Gassner se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden

Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden. Located in Niedernsill in the Salzburg region, Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden features a garden. Ubytování Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Detached wooden chalet with lots of privacy and beautiful views

Detached wooden chalet with lots of privacy and beautiful views

Ubytování (Chata) Detached wooden chalet with lots of privacy and beautiful views. Detached wooden chalet with lots of privacy and beautiful views is situated in Niedernsill. The accommodation is 15 km from Zell am See. Ubytování Detached wooden chalet with lots of privacy and beautiful views se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Haus Eickhof

Holiday Home Haus Eickhof

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haus Eickhof. Situated in Niedernsill in the Salzburg region, Holiday Home Haus Eickhof features a balcony. Ubytování Holiday Home Haus Eickhof se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)