Hledat

Ubytování

Ferienhaus Ematberg Prázdninový dům

5 Ematberg, 5722 Niedernsill, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ematberg. Ferienhaus Ematberg se nachází v Niedernsillu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled na hory. 12 km od Zell am See. Ubytování Ferienhaus Ematberg se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Ferienhaus Ematberg

Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Mozarta je to 62 km. Ferienhaus Ematberg se nachází v Niedernsillu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled na hory. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. 12 km od Zell am See. Na salcburské letiště W. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. A. Ferienhaus Ematberg stojí 47 km od Berchtesgadenu a 43 km od Schönau am Königssee. K dispozici je také sauna.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Niedernsill

Sonnberg Apartment

9,9

Sonnberg Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Sonnberg Apartment. Prázdninový dům Sonnberg Apartment se nachází v obci Niedernsill, v nadmořské výšce 1 100 metrů, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na horu... Ubytování Sonnberg Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Niedernsill

9,8

Ferienhaus Niedernsill

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Niedernsill. Ferienhaus Niedernsill stojí na kopci v obci Niedernsill, 5 km od Kaprunu. Ubytování Ferienhaus Niedernsill se nachází ve městě Zillerstraße 19 (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Hofer

9,7

Appartement Hofer

Ubytování (Apartmán) Appartement Hofer. Apartmán Hofer se nachází v obci Niedernsill, 1,7 km od lyžařského vleku Bärnbachlift, a 2,1 km od lyžařského vleku Kerschbaumlift. Ubytování Appartement Hofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Lengberg A1

9,7

Chalet Lengberg A1

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lengberg A1. Located in Niedernsill, just 3.3 km from Bärnbachlift, Chalet Lengberg A1 provides accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Lengberg A1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Ganzer

9,7

Landhaus Ganzer

Ubytování (Apartmán) Landhaus Ganzer. Landhaus Ganzer se nachází nabízí v Niedernsill, 15 km od Zell am See a 10 km od Kaprunu a termálních lázní. Ubytování Landhaus Ganzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Kolbbauernhof

9,7

Kolbbauernhof

Ubytování (Bed and breakfast) Kolbbauernhof. Kolbbauernhof se nachází ve městě Niedernsill, 35 km od města Saalbach Hinterglemm, a nabízí saunu a lyžárnu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kolbbauernhof se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Anneke

9,7

Appartement Anneke

Ubytování (Apartmány) Appartement Anneke. Appartement Anneke se nachází v obci Niedernsill, 8 km od Kaprunu a 15 km od města Zell am See. Ubytování Appartement Anneke se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Mapartment

9,6

Mapartment

Ubytování (Apartmán) Mapartment. Apartmán Mapartment se nachází v obci Niedernsill, 1,3 km od lyžařského vleku Bärnbachlift a 1,7 km od vleků Kerschbaumlift i Niedernsill. Ubytování Mapartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Valder

9,6

Haus Valder

Ubytování (Apartmán) Haus Valder. Haus Valder stojí v Niedernsillu, 500 metrů od sjezdovek pro nejmenší lyžaře, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, terasou... Ubytování Haus Valder se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bergblick Niedernsill

9,5

Bergblick Niedernsill

Ubytování (Apartmán) Bergblick Niedernsill. Bergblick Niedernsill se nachází v Niedernsillu. 12 km od Zell am See. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bergblick Niedernsill se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Alpen Chalet Salzburg

9,5

Alpen Chalet Salzburg

Ubytování (Chata) Alpen Chalet Salzburg. Within 1.1 km of Kerschbaumlift and 1.7 km of Bärnbachlift, Alpen Chalet Salzburg offers free WiFi and a terrace. Ubytování Alpen Chalet Salzburg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Greenhome Appartement

9,5

Greenhome Appartement

Ubytování (Apartmán) Greenhome Appartement. This spacious apartment is located in the Salzach Valley, just a 5-minute walk from the village centre of Niedernsill, and 9 km from Zell am See and the... Ubytování Greenhome Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Wieser

9,4

Ferienhaus Wieser

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wieser. Prázdninový dům se nachází v Niedernsillu, 15 km od města Zell am See a jeho jezera. Ubytování Ferienhaus Wieser se nachází ve městě Schmiedingerweg 4 (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Lengberg B1

9,4

Chalet Lengberg B1

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lengberg B1. Within 3.3 km of Bärnbachlift and 3.7 km of Kerschbaumlift, Chalet Lengberg B1 features free WiFi and a garden. Ubytování Chalet Lengberg B1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Tauernlodge Niedernsill 1B

9,3

Tauernlodge Niedernsill 1B

Ubytování (Prázdninový dům) Tauernlodge Niedernsill 1B. Tauernlodge Niedernsill 1B se nachází v Niedernsillu a nabízí saunu. 14 km od Zell am See. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tauernlodge Niedernsill 1B se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Hochleiten-Gut

9,3

Hochleiten-Gut

Ubytování (Penzion) Hochleiten-Gut. Penzion Hochleiten-Gut je situován na okraji lesa v nadmořské výšce 1 150 metrů u městečka Niedernsill a nabízí snídani s domácími vejci a džemy a... Ubytování Hochleiten-Gut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Tauern Apartment Schrempf - Anna

9,3

Tauern Apartment Schrempf - Anna

Ubytování (Apartmán) Tauern Apartment Schrempf - Anna. Tauern Apartment Schrempf - Anna nabízí ubytování ve městečku Niedernsill, 1,4 km od vleku Bärnbachlift. Apartmán se může pochlubit saunou a terasou. Ubytování Tauern Apartment Schrempf - Anna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Lengberg A2

9,2

Chalet Lengberg A2

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Lengberg A2. Chalet Lengberg A2 is located in Niedernsill, 3.3 km from Bärnbachlift, and provides a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Chalet Lengberg A2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Johannes

9,2

Gästehaus Johannes

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Johannes. Gästehaus Johannes se nachází v Niedernsillu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gästehaus Johannes se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Alpine View Apartments

9

Alpine View Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpine View Apartments. Alpine View Apartments feature mountain views, free WiFi and free private parking, located in Niedernsill, 10 km from Schaufelberg lift and 1. Ubytování Alpine View Apartments se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Hubert by Alpen Apartments

9

Apartment Hubert by Alpen Apartments

Ubytování (Apartmán) Apartment Hubert by Alpen Apartments. Apartment Hubert by Alpen Apartments se nachází v Niedernsillu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Hubert by Alpen Apartments se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Casa Montana

9

Casa Montana

Ubytování (Penzion) Casa Montana. Casa Montana se nachází v Niedernsillu, 12 km od lyžařských vleků v rezortu Zell am See - Schüttdorf. Většina pokojů má balkon a kabelovou TV. Ubytování Casa Montana se nachází ve městě Zillerstraße 2 (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Sonnberg B

8,9

Chalet Sonnberg B

Ubytování (Chata) Chalet Sonnberg B. Located in Niedernsill, 2.8 km from Bärnbachlift and 3.2 km from Kerschbaumlift, Chalet Sonnberg B offers free WiFi. Ubytování Chalet Sonnberg B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wieshammer

8,8

Haus Wieshammer

Ubytování (Apartmány) Haus Wieshammer. Haus Wieshammer stojí v obci Niedernsill a nabízí rustikální apartmány s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Wieshammer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Noriker

8,7

Chalet Noriker

Ubytování (Chata) Chalet Noriker. Chalet Noriker is located in a rural area approximately a 15-minute drive from the village of Kaprun and the Tauern Spa. Ubytování Chalet Noriker se nachází ve městě 14 (Rakousko - Salcbursko).

Die Alpenrose

8,6

Die Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Die Alpenrose. Die Alpenrose se nachází ve městě Niedernsill v regionu Oberpinzgau, 8 km od Kaprunu a 12 km od Zell am See. Ubytování Die Alpenrose se nachází ve městě Eschenweg 1 (Rakousko - Salcbursko).

Naturerlebnishotel Kehlbachwirt

8,5

Naturerlebnishotel Kehlbachwirt

Ubytování (Hotel) Naturerlebnishotel Kehlbachwirt. Naturerlebnishotel Kehlbachwirt se nachází v klidné obci Niedernsill, 10 km od Kaprunu a 15 km od Zell am See. Ubytování Naturerlebnishotel Kehlbachwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienanlage Bacherhof

8,1

Ferienanlage Bacherhof

Ubytování (Rezort) Ferienanlage Bacherhof. Ferienanlage Bacherhof je tradiční statek z roku 1832. Nachází se ve městě Niedernsill mezi městy Mittersill a Zell am See. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienanlage Bacherhof se nachází ve městě Schlossergasse 3 - 5 (Rakousko - Salcbursko).

Garden House

7,5

Garden House

Ubytování (Prázdninové domy) Garden House. Prázdninové domy Garden House se nacházejí 3,1 km od vleku Bärnbachlift a nabízejí terasu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garden House se nachází ve městě Austrasse 12 (Rakousko - Salcbursko).

Tauernlodge Niedernsill 3B

Tauernlodge Niedernsill 3B

Ubytování (Prázdninový dům) Tauernlodge Niedernsill 3B. Tauernlodge Niedernsill 3B se nachází v Niedernsillu a nabízí terasu. 14 km od Zell am See. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Tauernlodge Niedernsill 3B se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Tauernlodge Salzach

Tauernlodge Salzach

Ubytování (Prázdninový dům) Tauernlodge Salzach. Tauernlodge Salzach se nachází v Niedernsillu a nabízí terasu. 14 km od Zell am See. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tauernlodge Salzach se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Jud TOP 2

Jud TOP 2

Ubytování (Apartmán) Jud TOP 2. Jud TOP 2 is set in Niedernsill. The accommodation is 19 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Jud TOP 2 se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Jud TOP 1

Jud TOP 1

Ubytování (Apartmán) Jud TOP 1. Jud TOP 1 is set in Niedernsill. The accommodation is 19 km from Kitzbühel, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Jud TOP 1 se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Rosmarijn

Rosmarijn

Ubytování (Apartmán) Rosmarijn. Located in Niedernsill, 1 km from Bärnbachlift and 1.5 km from Kerschbaumlift, Rosmarijn offers free WiFi. Ubytování Rosmarijn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Julia

Penthouse Julia

Ubytování (Apartmán) Penthouse Julia. Just less than 1 km from Bärnbachlift and a 16-minute walk from Kerschbaumlift and featuring free WiFi, Penthouse Julia offers accommodation in... Ubytování Penthouse Julia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Studio 7

Studio 7

Ubytování (Apartmán) Studio 7. Studio 7 se nachází v Niedernsillu a nabízí terasu. 13 km od Zell am See. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Studio 7 se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Hofer

Hofer

Ubytování (Apartmán) Hofer. Hofer se nachází v Niedernsillu a nabízí ubytování s terasou. Nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV. Ubytování Hofer se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Julia

Penthouse Julia

Ubytování (Prázdninový dům) Penthouse Julia. Penthouse Julia se nachází v Niedernsillu. 12 km od Zell am See. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Penthouse Julia se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden

Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden. Located in Niedernsill in the Salzburg region, Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden features a garden. Ubytování Valley-View Holiday Home in Niedernsill with Garden se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Wallner by Alpen Apartments

Apartment Wallner by Alpen Apartments

Ubytování (Apartmán) Apartment Wallner by Alpen Apartments. Apartment Wallner by Alpen Apartments is located in Niedernsill. Ubytování Apartment Wallner by Alpen Apartments se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gassner

Haus Gassner

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Gassner. Located in Niedernsill, Haus Gassner offers accommodation with a balcony and free WiFi. A buffet breakfast is served every morning at the property. Ubytování Haus Gassner se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Jud

Ferienhaus Jud

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Jud. Boasting accommodation with a balcony, Ferienhaus Jud is situated in Niedernsill. This holiday home has a garden. The holiday home is equipped with a TV. Ubytování Ferienhaus Jud se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer

Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer. Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer sídlí v budově postavené v roce 1965 a nachází se přibližně 3,1 km od lanovky Bärnbachlift a 3,6 km od lanovky... Ubytování Ferienwohnung im Gästehaus Nussbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).