Hledat

Ubytování

Sazava River Cottage with boating experience Prázdninový dům

Týnec nad Sázavou, 257 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Sazava River Cottage with boating experience. Sazava River Cottage with boating experience se nachází v Týnci nad Sázavou ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Sazava River Cottage with boating experience se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Sazava River Cottage with boating experience

Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Sazava River Cottage with boating experience se nachází v Týnci nad Sázavou ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Prázdninový dům stojí 48 km od Tábora a 50 km od Kutné Hory. Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 38 km.

Jiná ubytování ve městě Týnec nad Sázavou

Hotel Tynec

8,4

Hotel Tynec

Ubytování (Hotel) Hotel Tynec. Hotel Týnec se nachází na břehu Sázavy v Týnci nad Sázavou a nabízí prostornou zahradu ideální pro venkovní stolování, ohniště a gril na vyžádání. Ubytování Hotel Tynec se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Tynec má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Tynec momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

8

Hostel Bisport Týnec nad Sázavou

Ubytování (Hostel) Hostel Bisport Týnec nad Sázavou. Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází v Týnci nad Sázavou a nabízí Wi-Fi zdarma. Pokoje jsou vybavené psacím stolem. Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hostel Bisport Týnec nad Sázavou má celkové hodnocení 8. Pro Hostel Hostel Bisport Týnec nad Sázavou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion U Holubů

Penzion U Holubů

Ubytování (Apartmán) Penzion U Holubů. Located in Týnec nad Sázavou in the Central Bohemia region, Penzion U Holubů offers accommodation with free WiFi. Ubytování Penzion U Holubů se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česko - Středočeský kraj).

Holiday Home close to Prague

Holiday Home close to Prague

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home close to Prague. Holiday Home close to Prague se nachází Týnci nad Sázavou ve Středočeském kraji, 43 km od Prahy. K dispozici je terasa. Ubytování Holiday Home close to Prague se nachází ve městě Týnec nad Sázavou (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home close to Prague nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.